Wau با غذاهای خوشمزه مالایی از تیم ستاره میشلن آغاز می شود.


در آغاز همه گیری ، سهیل مهتا ، که به همراه همسرش استیسی مهتا ، مالک و اداره کننده رستوران زنجیره ای Laut Singapura با ستاره میشلن مالتی و اداره کننده آن بود.

مهتا در ابتدای این هفته به Gothamist گفت: “ما نمی دانیم چه اتفاقی برای مرکز شهر ما خواهد افتاد.” واقع در منطقه گرامرسی/اتحادیه میدان هر دو به شدت به کارمندان اداری متکی است که هر شب در اتاق ناهار خوری وسایل خود را جمع کنند. بنابراین مهتاس برای ریسک کردن شرط بندی خود به دنبال راه اندازی پروژه های جدید است. اما در محله ای متفاوت

مهتا می گوید: “ما متوجه شدیم که مردم در قسمت فوقانی غربی در شهر زندگی می کنند.” آنها بیرون نرفتند. و ما می بینیم که بسیاری از رستوران های اینجا هنوز هم با پذیرایی و تحویل غذا خوب عمل می کنند. در واقع ، مردم محلی بیشتر از رستوران های اینجا حمایت می کنند تا در شهر. بنابراین قرارداد اجاره را امضا کردیم. در اوج همه گیری ، وو متولد شد. “

وو روی پیش غذا تمرکز می کند. و منو پر از غذاهای تند است. هر دو غذای مالزی که مهتا به آنها می گوید این “بازگشت به ریشه” است ، درست مانند برنج و رشته فرنگی که ممکن است در فروشگاه هدیه پیدا کنید. غرفه ها در سراسر منطقه من و دوستم شب قبل نیم وعده غذا خوردیم. و همه چیز خوشمزه بود

این پیش غذا دارای طیف گسترده ای از غذاهای خوب آسیایی است ، از جمله یکی از گزینه های گیاهی وو ، یک توده متوسط ​​از نمک کوبیده. نمک چاشنی غلیظ و نارگیل جوان با فلفل میوه ای فوق العاده نرم که عملکرد خوبی را در کنار آن انجام می دهد. غذاهای دریایی معمولی ریشه نیلوفر ترد واقعاً ترد است. و آغشته به سس پرتقال است که متا با تام یام تایلندی قابل مقایسه است. هر دوی آنها میز اشتراک گذاری فوق العاده ای را ایجاد می کنند.

علاوه بر این ، دونات های شور ترکیبی از مرغ چرخ کرده و میگو است. پوسته جو دوسر و گرمای فلفل قرمز که در داخل کمین کرده است سایر گزینه های جالب در اینجا شامل سیب زمینی سرخ کرده آزمایشگاهی است. بال مرغ عسل چیلی سامبال پیراشکی در روغن چیلی و مرتبیک ، که به عنوان غذای مالزیایی-هندی با پنکیک مرغ و تخم مرغ شکم پر توصیف می شود.

نسی گورنگ با مرغ (15 دلار) ، چای کیوی به سبک سنگاپور با غذاهای دریایی (19 دلار) ، گاو رندانگ (24 دلار)

فلش

ناسی گورنگ با مرغ (15 دلار) ، سنگ سبک سنگاپور با غذای دریایی (19 دلار) ، گوشت گاو رندانگ (24 دلار)

اسکات لینچ / Gothamist

شما می خواهید مدتی را در بخش نودل هاوکر (Wau’s Noodle) بگذرانید. غذای مورد علاقه من در شب احتمالاً چار کوی تئو به سبک سنگاپوری است. یک کاسه رشته فرنگی پهن پهن که با غذاهای دریایی پوشانده شده و با سس سویا تیره چسبیده است. این غذا را می توانید با مرغ یا توفو نیز تهیه کنید. اما در هر صورت این بهترین غذای راحتی است. Pad See Ew ، سنگاپور ، لاسکا ، پد تای ، سبک بانکوک. و مام می گورنگ اینها رشته فرنگی تخم مرغ مسلمان هندی هستند که برای احساس سیری و شادی پخته شده اند.

در میان غذاهای افسانه ای برنج به نام Nasi Meak ، Pineapple Fried Rice و سفارش ما ، توده فوق العاده Nasi Goreng ، که برنج سرخ شده با چیزهایی مانند رب میگو ، سس سویا شیرین به نام kicap mantis ، تمر هندی ، سیر و چیلی است. ما جوجه هایمان را خوردیم و برای افزودن به تفریح ​​، با یک تخم مرغ آبدار در بالا آمد.

انواع غذاهای اصلی را در منو پیدا کنید. بسیاری از غذاهای تحت امضا مانند میگوهای فلفل سیاه سنگاپور ، ریحان سرخ کرده کشاورز Krapow و Beef Rendang با گوشت نرم در کاری قرمز غنی وجود دارد. همچنین سوپ ، سالاد و غذاهای جانبی زیادی در منو وجود دارد. و 3 دسر دیگر که برای امتحان آنها خیلی سیر شده ایم. اگرچه دفعه بعد من پودینگ برنج سیاه به سبک بالی را دریافت خواهم کرد.

غذاخوری

صندلی های نیمه باز وجود دارد که تا پیاده رو امتداد می یابد. و در داخل آن یک ضیافت مجلل ، دو چوب سیاه و یک میله چوبی بزرگ خواهید دید که می توانید در آن بنشینید و انواع نوشیدنی های الکلی را میل کنید. شامل هشت صندلی. کوکتل “Signature”. دوستم آب میوه های آبدار درست کرد. او ، که به سرعت با جک فروت پخته می شود او آن را صدا کرد “مانند آب نبات و Aperol در راه خوب.”

تا آنجا که از نام بر می آید ، Wau از بادبادک ماه wau bulan آمده است که در باد بر روی یک میز بیرونی تکان می خورد. همانطور که مهتا گفت ، مهمتر از همه. “آنها در مالزی ، اندونزی و سنگاپور پرواز می کنند و از آنجا منبع الهام غذا است. ایده این فضا افزایش روحیه شماست. و شما را با روح ما بلندتر کند. علاوه بر این ، من فقط می خواهم که شما بیایید و بگویید “وای”.

Wau در خیابان آمستردام 434 ، نبش خیابان 81 واقع شده است و اکنون برای ناهار ، صبحانه و شام از دوشنبه تا جمعه باز است. از ظهر تا 3:30 بعد از ظهر باز است و از ساعت 5 بعد از ظهر تا 10 شب شنبه از ظهر تا 10:30 شب و یکشنبه از ظهر تا 21:30 باز می شود. (926-261-5926 ؛ waunyc.com)دیدگاهتان را بنویسید