Toyota Crown 2023/ طراحی متفاوت، هیبریدی و خسته! (+عکس)


عصر ایران- آنها ساخته شدند این یکی از محصولات متفاوت خانواده تویوتا است که مدل ۲۰۲۳ آن اکنون به تیتر اول رسانه های خودروسازی تبدیل شده است. در ادامه این مقاله به تریم نگاه کنید تاج پلاتین خواهد داشت

برای یک خودروی ۵۳۵۰۰ دلاری انتظار کیفیت و زیبایی بالایی دارد که تویوتا آن را معرفی کرده است. تاج پلاتینیوم پاسخ دقیقی به انتظارات مشتریان خود داد.

یکی از نکات مثبت آنها ساخته شدند ۲۰۲۳ مربوط به طراحی آن است. در اینجا با مجموعه ای جذاب آشنا می شویم که در تمامی قسمت ها از جمله دماغه، نمای جانبی و قسمت عقب، رویکردی جدید و غیر تکراری را دنبال می کند. چراغ های اصلی جلو و عقب مدلی تکنولوژیک و مشتری پسند ارائه می کنند.

تریم پلاتینیوم از یک پیشرانه هیبریدی استفاده می کند که ترکیبی از یک موتور ۴ سیلندر ۲.۴ لیتری توربوشارژ و ۲ موتور الکتریکی است. مجموع خروجی این سیستم برابر با ۳۴۰ اسب بخار و ۴۰۰ پوند فوت گشتاور است.

تویوتا تاج پلاتینیوم سرعت آن از حالت سکون در ۵.۷ ثانیه به ۹۶ کیلومتر در ساعت می رسد. شاخص مصرف این هیبریدی ۸.۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر رانندگی در شهر، ۷.۳۵ لیتر در بزرگراه و ۷.۸۴ لیتر در حالت ترکیبی است.

طبق این آمار نمی توان Crown 2023 را از نظر مصرف سوخت محصول موفقی دانست زیرا آمار آن در مقایسه با رقبا بسیار ضعیف است که احتمالاً مربوط به موتور ۴ سیلندر ۲.۴ لیتری است که در ترکیبی. چرخه

تویوتا کراون پلاتینیوم ۲۰۲۳

کابین به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب محیطی با کیفیت ایجاد کرده است. فن آوری هایی نیز وجود دارد، مانند صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی اطلاعات مسافت پیموده شده و تنظیمات سیستم سرگرمی ۱۲.۳ اینچی، پورت های شارژ USB برای هر ردیف و غیره.

در شرایطی که تریم های دیگر آنها ساخته شدند ۲۰۲۳ از چرخ های ۱۹ اینچی استفاده می کند، یک مدل ۲۱ اینچی برای پلاتینیوم استفاده شده است. وزن خودرو برابر با ۱۹۵۳ کیلوگرم است. کل سیستم چرخ فعال است. در قسمت گیربکس نیز از مدل ۶ سرعته اتوماتیک استفاده شده است.

باتری کوچک یک بخش الکتریکی هیدرید نیکل فلزی دستگاه است.

در طراحی کنسول جلو، اصل بر سادگی و کیفیت برای سازگاری با برند کراون و سابقه آن در تویوتا است.

قیمت ارزان ترین مدل Crown 2023 از ۴۰ هزار دلار شروع می شود.