The Nets ‘Wins The Bucks Just Appetizers For The Tournament


برد جمعه شب مقابل نتس باک با 119-115 به عنوان یک پیش فصل خالص بود. این بازی هیچگاه نزدیک به بازی درام پرطرفدار سری پلی آف کلاسیک ژوئن گذشته نیست. اما این تیم در حال توسعه برخی از بهترین مسابقات در کنفرانس شرق و یکی از بهترین مسابقات در NBA است.

برنامه ریز آن را به خوبی می داند. به همین دلیل است که Nets فصل را در 19 اکتبر در میلواکی باز می کند ، قهرمانان فعلی بوکس با تیم هایی که به اخراج آنها تشویق می شوند. و این بازی پیش فصل اولین باری است که نتس در بارکلیز سنتر از زمان شکست بازی 7 مقابل باکز در بازی 7 در نیمه نهایی کنفرانس بازی کرده است.

استیو نش سرمربی نتز قبل از بازی گفت: “احتمال افزایش رقابت وجود دارد.” “بعد از بازی در پلی آف معمولاً برخی از بذرهای مسابقات بدون توجه به نحوه پیشرفت سری وجود دارد. اما داشتن یک سری نزدیک به این اندازه و ادامه دادن دو قهرمانی برتر شرقی NBA در شرق. من فکر می کنم پاهای زیادی برای توسعه حریف وجود دارد. اما فکر نمی کنم شما رقابت زیادی را ببینید. [Friday]”

این به این دلیل نبود که شبکه Kyrie Irving را به دلیل مقررات واکسن و پل Millsap را به دلیل پروتکل های بهداشتی و ایمنی بزدلانه Milwaukee از دست داده بود. بدون 9 بازیکن از جمله جیانیس آنتتوکونمپو ، جرو هالیدی و کریس میدلتون بازی کرد.

کوین دورانت جمعه شب در جریان پیروزی نتز ، Thanasis Antetokounmpo را مسدود کرد.
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

بازی پلی آف فصل گذشته یک درگیری کلاسیک بود که دانه اصلی مسابقات را تشکیل داد. تطبیق موقعیت دورانت با Antetokounmpo (هر دو MVP سابق) آن دانه ها را آبیاری کردند. همانطور که فصل ایروینگ به پایان رسید هنگامی که او در طول بازی 4 آن سری مچ پا را در حالی که روی پای Freak یونانی فرود آمده بود دچار پیچ خوردگی مچ پا شد.

جمعه شب دورانت 18 امتیاز ، 6 ریباند و سه پاس گل در 23 دقیقه ابتدایی اولین بازی خود در پیش فصل کسب کرد. از تاندون آشیل درجه 2 مصدوم شد. بازی 1 آن شکست دور دوم. بیشتر سریال ها را از دست داد و بیشتر وقت خود را صرف بازیابی زرادخانه کرد-در اولین حرکت گرمایش زنگ زده به نظر می رسید.

هاردن ، که روز یکشنبه منتظر پیروزی افتتاحیه فصل در لیکرز نشسته بود. در شوت 3 به 9 هشت امتیاز وجود دارد که چهار پاس گل و سه ضربات مقابل سکه وجود دارد.

اما حتی به همان اندازه آشفته با تعویض توپ باکس (20 دور) ، تور هنگام چرخش بدتر شد. آنها به سرعت دست تکان دادند تا برتری اولیه و 23 بر 11 را در دزدی و چپ زدن جون کارتر بدست آورند ، اما ارتباط آنها کم بود و دفاع آنها کند بود.

جوردن نورا با 30 امتیاز برتر میلواکی را در اختیار داشت ، در حالی که ایلیا برایانت و محصول ستون هال ، ساندرو ماموکلاشویلی ، هر کدام 20 امتیاز کسب کردند.

نت ها با نتیجه 98-95 پیش افتادند و نش را دسته دوم پیشکسوتان شکست داد.

خالص
لامارکوس آلدریج شلیک جورجیوس کالایتزاکیس را رهگیری می کند.
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

گام توماس با قدم 19 فوتی به عقب یک دقیقه به پایان رسید و نت ها را 112-111 کرد و بعد از اینکه ماموکهلاشویلی 3 امتیازی شد ، توماس یکی از خود را حفر کرد تا در نیم دقیقه باقی مانده چهار امتیاز کسب کند. تور دیگر هرگز ناپدید نشد.

نشانه های بازی آینده؟ تاناسیس آنتتوکونمپو (برادر جیانیس) از میلواکی ، دی آندره بمبری را با خطای سنگین در یک دانک تقسیم کننده به زمین فرستاد. تاناسیس سعی کرد به او کمک کند. اما بمبری این حرکت را رد کرد و هنگام عذرخواهی دست باکس را کنار زد.

“من فکر می کنم که [the rivalry] برای ما بسیار جدید است که در پلی آف دیدار کنیم. یک سریال باورنکردنی است. مایک بودن هولزر ، مربی تیم بوکس گفت: “هر دو تیم اجازه دادند همه چیز در وقت اضافه بازی ادامه یابد.” “من به بازیکنان ، مربیان و کل سازمان احترام می گذارم. ما امیدواریم که تیمی باشیم که برای بهترین ها در شرق و بهترین ها در NBA رقابت می کند و من می دانم که این انتظار برای بروکلین نیز یکسان است.

“در حالی که شما در فصل عادی بازی می کنید این بازی ها می تواند برای بازیکنان آنها معنی داشته باشد. به بازیکنان ، طرفداران و همه کمی بیشتر. اما وقتی می آیند باید آنها را ببرید. اینقدر تغییر نکرد اما احترام زیادی وجود دارد معمولاً مسابقه با آن احترام شروع می شود. ما مشتاق بازی با آنها هستیم … با احترام به توانایی های آنها و آنچه انجام می دهند. “

دیدگاهتان را بنویسید