SUV سوزوکی گرند ویتارا ۲۰۲۳ رونمایی شد (ویدئو)


سوزوکی پس از انتشار یک تیزر کوتاه، سرانجام از گرند ویتارا جدید خود رونمایی کرد که هیچ شباهتی به گرند ویتارا قدیمی ندارد. این محصول جدید با استفاده از فناوری هیبریدی برگرفته از تویوتا وارد بازارهای جهانی شد. SUV جدید گرند ویتارا شباهت های زیادی با همتای خود در شرکت تویوتا یعنی تویوتا هیریدر دارد و این خودروهای ژاپنی توانسته اند در بازارهای جهانی بدرخشند. در ادامه ویدیوی معرفی گرند ویتارا SUV 2023 را مشاهده خواهید کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کاماپرس، SUV گرند ویتارا ۲۰۲۳ مجهز به موتور ۱.۵ لیتری سه سیلندر هیبریدی است که در تویوتا یاریس و تویوتا یاریس کراس نیز نصب شده است و ۱۱۴ اسب بخار قدرت تولید می کند. یک موتور الکتریکی ۱۲ ولتی نیز به این موتور بنزینی کمک می کند و در مجموع ۱۰۱ اسب بخار قدرت و ۱۳۷ نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

ترکیب هیبریدی این دو موتور باعث کاهش انتشار CO2، کاهش مصرف سوخت و افزایش شتاب و گشتاور می شود. خریداران بسته به نیاز خود می توانند بین گیربکس های شش سرعته اتوماتیک یا پنج سرعته دستی یکی را انتخاب کنند و همچنین امکان انتخاب سیستم دیفرانسیل جلو یا چهار چرخ وجود دارد. در داخل کابین SUV گرند ویتارا ۲۰۲۳، می توان تجهیزاتی مانند شش ایربگ، دوربین ۳۶۰ درجه و سیستم ترمز اضطراری خودکار را مشاهده کرد.

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

مربوط به: سوزوکی

برای دسترسی سریعتر: