SUV زیبا و باوقار تویوتا هریر ۲۰۲۲ (ویدئو)


تویوتا هریر ۲۰۲۲ برخلاف مدل قبلی خود که فقط با موتور توربوشارژ فروخته می شد، اکنون فقط با موتور تنفس طبیعی در دسترس مشتریان است که در تویوتا راو۴ پایه نیز دیده می شود. در ادامه ویدئویی را مشاهده می کنید که به معرفی مدل تویوتا هریر ۲۰۲۲ می پردازد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کاماپرس، تویوتا هریر ۲۰۲۲ با موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری تنفس طبیعی که می تواند ۲۳۱ اسب بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. نیروی موتور از طریق یک گیربکس متغیر پیوسته (CVT) به چرخ های جلو منتقل می شود. تویوتا هریر ۲۰۲۲ می تواند در ۹.۷ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و به حداکثر سرعت ۱۹۰ کیلومتر در ساعت برسد.

تویوتا هریر ۲۰۲۲ بر اساس اصول معماری جهانی جدید تویوتا (TNGA) ساخته شده است و نسبت به قبل کمی بزرگتر و پایین تر است و مشخصات آن بیشتر شبیه به خودروهای کوپه است. چراغ های جلو از نوع LED ماتریکس بوده و به قسمت بالایی جلو پنجره متصل می شوند. چراغ های مه شکن LED و رینگ های ۱۸ اینچی دو رنگ نیز در مدل جدید قابل مشاهده است.

در داخل کابین تویوتا هریر ۲۰۲۲ می توان یک کنسول الماسی شکل با الهام از زین اسب و همچنین تجهیزات بسیار جدید و مبتکرانه از جمله سقف پانوراما الکتروکرومیک و آینه دید عقب دیجیتال را مشاهده کرد. لازم به ذکر است که این SUV در حال حاضر تنها در ژاپن و چند کشور دیگر موجود است و تویوتا زمانی را برای عرضه جهانی آن مشخص نکرده است.

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

مربوط به: تویوتا

برای دسترسی سریعتر: