Sotomayor قاضی دیوان عالی اجازه می دهد واکسن COVID برای مدارس NYC پیش برود


دادگاه عالی سونیا سوتومایور درخواست چهار معلم مدارس دولتی نیویورک را برای جلوگیری از دستور شهردار بیل دو بلاسیو مبنی بر واکسیناسیون همه مقامات وزارت آموزش و پرورش (DOE) در برابر COVID-19 رد کرد. دادگاه عالی کشور به این اعتراض رسیدگی نمی کند. که تلاش می کند نظم شهر را قبل از اجرای کامل تعلیق کند.

الزامات واکسن ما برای مقامات مدرسه نیویورک در دادگاه های ایالتی بررسی شده است. از دیوان فدرال و دیوان عالی حمایت می شود. ”دکتر دیو چوکشی ، کمیسر بهداشت شهر. توییت در پاسخ به اخبار. واکسیناسیون دانش آموزان و کارکنان را ایمن تر می کند. “

آخرین مهلت برای دریافت کارکنان DOE حداقل یک واکسن COVID-19 در ابتدا 27 سپتامبر بود ، اما به دلیل تعلیق موقت صادر شده توسط قاضی فدرال پس از شکایت گروهی از اتحادیه ها از شهر به دلیل الزامات واکسیناسیون برای کارکنان شهرداری ، به تعویق افتاد. با تصویب این دستور عصر دوشنبه موافقت شد. و شهردار دو بلاسیو ساعت 5 عصر روز جمعه ، 1 اکتبر ، مهلت جدیدی را برای واکسیناسیون مقامات وزارت دفاع تعیین کرد. این بدان معناست که زمان شروع مجدد کلاس ها در هفته آینده اعمال می شود.

از روز جمعه ، حداقل 90 of از کارکنان DOE حداقل یکبار واکسینه شده اند ، طبق گفته شهر. در بین معلمان ، این میزان 93 بود ، یعنی حدود 5500 از 78000 مربی شهر هنوز رعایت نمی کنند. تقریباً 98 ate از ارشد مدیریت واکسینه شده است و فقط 30 نفر معلق هستند. تقریبا 500 کارمند DOE از انجام کارهای پزشکی یا مذهبی معاف هستند.

اعتراض معلمان به دستورات واکسیناسیون COVID-19 در نیویورک 25 آگوست 2021 ، سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی آمریکا درخواست تجدید نظر گروهی از معلمان را برای جلوگیری از دستور نیویورک برای معلمان مدارس دولتی رد کرد.

فلش

اعتراض معلمان به دستورات واکسیناسیون COVID-19 در نیویورک 25 آگوست 2021 ، سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی آمریکا درخواست تجدید نظر گروهی از معلمان را برای جلوگیری از دستور نیویورک برای معلمان مدارس دولتی رد کرد.

مری آلتافر/AP/Shutterstock

DOE در بیانیه ای که بعد از ظهر جمعه ارسال شد ، گفت: “یک سیستم حمایتی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که مدارس از کارکنان مورد نیاز برای مراقبت از دانش آموزان برخوردار هستند.” این شامل مجموعه ای از 9000 معلم جایگزین واکسینه شده و 5000 متخصص جایگزین واکسینه شده ، و همچنین تأمین مالی جدید انعطاف پذیر برای مدارس برای استخدام کارکنان اضافی در صورت نیاز است. همچنین به همه معلمان جایگزین مشوق های مالی ارائه می دهد. و متخصصان جایگزین علاوه بر دستمزد معمولی خود ، “DOE گفت.

DOE افزود که کلینیک واکسیناسیون در محل را برای کارکنان و دانش آموزان واجد شرایط در دو هفته اول مدرسه افتتاح کرد.

کارمندانی که مدارک واکسیناسیون را در مهلت مقرر بارگذاری نکنند ، در مرخصی بدون حقوق خواهند بود. اما اگر آنها مدارک واکسیناسیون را در آخر هفته بارگذاری کنند ، چه می شود؟ DOE گفت که آنها می توانند روز دوشنبه بدون وقفه به سر کار بازگردند.

از سوی دیگر ، دستورات دولتی برای کارکنان بهداشت و درمان نرخ واکسیناسیون را برای خانه های سالمندان در مناطق شهری افزایش داده است. اما باعث شد که برخی از بیمارستان ها خدمات را به طور موقت متوقف کنند.دیدگاهتان را بنویسید