SNL Recap: Owen Wilson Wow & Expanded Cast در اولین فصل پخش


شنبه شب زنده این هفته با ورود اوون ویلسون و مهمان موزیکال کیسی ماسگروز در تورم و ایستایی ، وارد 47 امین فصل خود می شود. در حالی که بک را از دست می دهد بنت و لورن هولت ، این نمایش سه بازیکن برجسته جدید اضافه کرده است. در حالی که بالن این بازیگر به بالاترین حد خود در 21 عضو رسیده است ، در همان زمان ، لورن مایکلز به ترفندی در پشت صحنه پرداخته است تا بازیگران هیجان انگیز بازیگران امروز را حفظ کند. گفته می شود که افرادی مانند کیت مک کینون ، کنان تامپسون ، ایدی برایانت ، سسیلی استرانگ ، کالین جوست ، مایکل چه و پیت دیویدسون را به خود جذب کرده است تا به امید این که حداقل تا فصل 50 بمانند ، در آن زمان. من فکر می کنم مایکل مهار را به شخص دیگری می دهد یا چراغ ها را در استودیو 8H خاموش می کند.

به عبارت دیگر ، هیچ چیز تغییر نکرده است ، اما همه چیز تغییر کرده است. است تغییر دادن. مجریان فصلی یک پیش غذای پرواز درخواستی خواهند داشت. به پخش زنده برنامه ریزی شده خلبان یا فیلم تلویزیونی که آنها انتخاب کردند (مانند مک کینون در این هفته غایب بود) وارد شد ، اما موج استعدادهای جدید روی صفحه و در اتاق نویسندگان در یکی دو سال گذشته افزایش یافت. نحوه تغییر SNL و کمدین هایی که می توانند چهره جدید SNL شوند (فکر کنید بوئن یانگ ، کلوئی فینمن ، اگو نودیم و حداقل دو تازه وارد). جزئیات بیشتر را در زیر ببینید)

و اشتباه نکنید: بازیگری باید گامی بزرگ در جهت آینده بردارد. و از کنترل مایکل در نمایش دور بمانید. این نمایش همچنین باید از فرهنگ سمی دور شود که تا حدی در یک پرونده قضایی در تابستان امسال فاش شد و ادعا کرد هوراتیو سانز ، کمدین ، ​​20 سال پیش از یک نوجوان مراقبت کرده و از آن سوء استفاده جنسی کرده است در حالی که در برنامه و SNL و NBC ایستاده بودند و بگذار اتفاق بیفتد. و فقط چند سال پیش ، دونالد ترامپ ، متهم به آزار و اذیت جنسی ، برای حضور در برنامه دعوت شد.

در این مرحله عاقلانه پذیرفته شده است که SNL امروز هرگز به این خوبی نبوده است که برای اولین بار برنامه را تماشا کردید. این می تواند ادعایی از جوانی همیشگی این نمایش باشد. یا این واقعیت می تواند باشد که طنز افراد با بزرگ شدن شروع به تزلزل می کند. در هر صورت ، SNL همیشه یک مکان منحصر به فرد در فرهنگ است. با ارائه بزرگترین صحنه برای مجریان جدید حتی در میان بدبین ترین کمدین ها. پیوستن به SNL نشانه موفقیت در کمدی است- در حالی که به ندرت توسط یک شخصیت مجرد مصرف می شود (فصل ادی مورفی یک استثناء بزرگ در این مورد است) ، بهترین نمایش ها ممکن است در طول زمان تغییر کرده و نشان دهنده یک حس کمدی جدید باشد. قرار نبود هیچ کس برای همیشه در آنجا باشد (به جز مایکلز) ، اقدامی بی سابقه که این نمایش باید داشته باشد. چهار بازیگران فعلی که بیش از 10 سال تحت حمایت خود هستند از خود می پرسند که این نمایش چقدر از سال 2012 تغییر کرده است؟

بنابراین ، با توجه به آن عصر باز دموکرات های وحدت بایدن که در اولین نمایش این هفته به نمایش درآمد ، حتی چشمگیرتر بود. من بسیار از سرماخوردگی سیاسی که برای SNL اتفاق افتاده است ، به ویژه در سال ترامپ و اینکه آنها چقدر به ستاره های مهمان بزرگ متکی بودند ، شکایت کردم. دیدن جیمز آستین جانسون ، تازه وارد ، که به دلیل عملکرد چشمگیر ترامپ در نقش جو بایدن ، به شهرت اینترنت تبدیل شد ، شوکه کننده بود. من فکر می کنم با اطمینان می توان گفت که یک بازیکن برجسته جدید که هرگز اولین بازی خود را در SNL به عنوان بیننده صفحه اول انجام نداد ، اولین نمایش فصل را دید. و او را از پارک کنار گذاشت و تصورات بایدن او نسبت به تیم برچسب های فصل گذشته توسط جیم کری و الکس موفات بسیار بهبود یافت.

نکته دیگری که در اینجا اضافه می کنم این است که از بین همه مجریان ارشد که در بالا لیست کردم ، سیسیلی استرانگ و ایدی برایانت ممکن است مورد علاقه من باشند. و فوراً نشان دادند که چرا دموکراتهای پرآشوب ، سناتور Kyrsten Sinema و سناتور Joe Manchin.

https://www.youtube.com/watch؟v=uzEPvj46rGQ

اوون ویلسون قبلاً هرگز میزبان SNL نبوده است ، اما شما هرگز از او اطلاع ندارید. تنهاکه چهار دقیقه و نیم بود ، جذابیت پشمالو ویلسون مستقیماً به کره چشم شلیک کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=FZrfqnSfMcU

من تا به حال در مورد همه قسمت ها چیزی نگفته ام. از آنجا که این یک نمایش معمولی فصل است: کمی تکان خوردن از دروازه ، هیچ طرح برجسته ای “که باید ببینید” (و هیچ طرح هایی که نمی توان آنها را تماشا کرد) ، اما بسیاری از وعده ها و لحظات خنده دار بسیار. 10 به 1 به بینندگان اولین نگاه را به سارا شرمن تازه وارد بیندازید و نشان دهید چگونه مارک منحصر به فرد وحشت/طنز او می تواند با SNL ترکیب شود زیرا او با اندرو دیسموکس همکاری می کند. برای ایجاد یک گند دلپذیر. خدمات تست پستیبه

https://www.youtube.com/watch؟v=v1fY2xtyXsY

جلسه هیئت مدیره مدرسه موفقیت دیگری است شانس مشاهده نحوه استفاده از بازیگران بزرگ در نمایش تقریباً هر بازیگری نقش یا ظاهر خنده داری دارد: سسیلی استرانگ بی باک بازی می کند ، هایدی گاردنر نظریه اصلی مسابقه را مورد تمسخر قرار می دهد ، مایکی دی عجیب به نظر می رسد ، ترس بوون یانگ ، پیت دیویدسون لباس سگ شکارچی فضل و مخصوصاً “عوضی” اندرو دیسموکس را صدا می کند. یکی از مفسران YouTube به درستی گفت: “این مانند یک کنفرانس مطبوعاتی Pawnee است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=C2dj59Db1C4

با کمال تعجب ، عملکرد اوون ویلسون شب مورد علاقه من فرا رسید. چک تقسیماین یک طرح برش پیش نوار برای زمانی است که باید اکنون انجام شود. اگر فقط برای تصور اورکل ویلسون و استخوان های پیچ خورده ایندیاناپولیس.

https://www.youtube.com/watch؟v=4zO7i9P8mGE

ماشین 4 این یک دلیل محکم است که من می خواهم بیشتر گسترش دهم. وقتی ویلسون شروع به مقابله با جزر و مد تاریک جدیدترین فیلم پیکسار کرد ، جیمز آستین جانسون تأثیر زیادی روی لری کابل گای برای این فیلم گذاشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=3WC1YZ1o0UY

جیمز آستین جانسون نیز در قسمت جلو و مرکز حضور داشت NFL در Foxکه باعث شد آنقدر تماشا کنم که خفه شدم خانه دیوانهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=en7Pc5PSexg

بقیه طرح های زیر را مشاهده کنید: SNL parodied. دیدگاه ها ترس از کووید برنامه گفتگوی زنان؛ کاپیتان جف بزوس پیاده روی ستاره ای چرخش با میلیاردر پیشتازان فضا؛ و کنان تامپسون آر. کلی ، آهنگ مورد علاقه زنی که در آهنگ تشییع جنازهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=Yw4ez2Jp5YA

https://www.youtube.com/watch؟v=XD66suMp3J4

https://www.youtube.com/watch؟v=sJUmN40j7Hs

دو مهمان بسیار قوی در راه هستند به روز رسانی آخر هفته این هفته: Ego Nwodim در بروزرسانی های منظم مانند هایدی گاردنر ضروری است ، با برخی از شخصیت های طعنه آمیز هوشمندانه که احساس می کنند این هفته هستند. زن رنگین پوست که ده سال است گم شده است.به

پیت دیویدسونکه به اندازه او حیرت زده بود با بقیه ما که او هنوز در نمایش است. همیشه با به روز رسانی های خود نیز می درخشد. به خصوص زمانی که او در ظاهر مت گالای خود ظاهر شد.

این برنامه همچنین از مجری سابق Updates قدردانی می کند. نورم مک دونالدکه در سپتامبر فوت کرد با دادن کلیپ کلاسیک مک دونالد در چند دقیقه آخر این بخش ، این یادآوری بسیار خوبی از تمرکز لیزری مک دونالد بر روی خط پانچ و شخصیت کاملاً شکل یافته و به روز شده او است. این همچنین در تضاد کامل با مشارکت مداوم مجریان فعلی کالین جوست و مایکل چه است ، جایی که تلاش برای اشاره یا کمدی اغلب در پایان کار شکست می خورد.

سخنان ابتدایی یوست از دست دادن هرج و مرج کمدی ناشی از فضای سیاسی در سال گذشته ابراز تاسف کرد. و از مردم بخواهید ابتدا به شوخی های مربوط به زیرساخت ها بخندند. که پس از برنامه خنده دار Cold Open در این موضوع صورت گرفت. خلاء اساسی در قلب به روزرسانی را رد کنید. در حال حاضر ، یوست و چه به خوبی با هم کنار می آیند و وقتی روی این موضوع تمرکز می کنند. بروزرسانی ها هنوز در دسترس هستند. در طول چند هفته ، بخش های Jost و Che از برنامه را کمی غیرقابل انتقاد دیدم.

https://www.youtube.com/watch؟v=mTeOXs9OHFQ

https://www.youtube.com/watch؟v=VFSN6rMozMw

https://www.youtube.com/watch؟v=gt2YVRje68U

https://www.youtube.com/watch؟v=EAp1piWU4pQ

https://www.youtube.com/watch؟v=onXLKcB1a0c

کیسی ماسگریوزبسیار خوب ، بدون لباس ، برای اجرای “Justified” بازگشت و سپس تصویری معنادار برای “Camera Roll” ایجاد کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=a0z7GH78oGo

https://www.youtube.com/watch؟v=4yxYvEYemBI

کیم کارداشیان وست آخر هفته آینده با مهمان موزیکال Halsey اولین بازی SNL خود را انجام می دهد و پس از آن رامی ملک و Young Thug در 16 اکتبر و Jason Sudeikis و Brandi Carlile در 23 اکتبر حضور خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید