‘Pretty Smart’ در Netflix + بیشتریک هفته دیگر گذشت و ما در حال سقوط فوق العاده هستیم. آیا می توانید بگویید فصل مورد علاقه این نویسنده پاییز است؟ احساس خوشبختی ، جادو و محتویاتی که با این شتاب آب و هوا به وجود می آید ممکن است به اندازه من برای همه مشهود نباشد. اما ممکن است به زودی با تماشای فیلم ها و نمایش های برتر در بسترهای پخش مورد علاقه خود امکان پذیر باشد! و آیا Netflix ، Hulu ، Amazon Prime یا همه موارد فوق را دوست دارید. تعداد زیادی عناوین جدید و هیجان انگیز در هر پلتفرمی وجود دارد که آخر هفته شما را به خود جلب می کند. و برای حفظ روحیه شاد و سبک ، اجازه دهید ما در Decider شما را به داغترین گزینه ها هدایت کنیم. و به شما کمک می کند تا بفهمید این آخر هفته چه چیزی را باید تماشا کنید و کجا آن را پخش کنید.

فیلم ها و نمایش های جدید برای پخش این آخر هفته: بسیار باهوش، جاستین بیبر: دنیای ما و جاسینتا

بیایید به نکات برجسته آخر هفته بپردازیم! در نتفلیکس ، امیلی اوسمنت و گرگ سوکلین ، ستاره های سابق دیزنی در حال ساخت سریال طنز اصلی نتفلیکس هستند. بسیار باهوشیک سری کمدی جدید درباره یک زن جوان کتابخوان که در کنار خواهر خوش شانس خود و هم اتاقی “شاد” خود به خانه می رود. اگر برای چیز جدی تری روحیه دارید ، آن را بررسی کنید. جاسینتا در هولو ، این مستند مورد تحسین منتقدان ، زنی جوان را دنبال می کند که سعی می کند بر سابقه خانوادگی خود در زمینه مواد مخدر و جنایت غلبه کند تا دوباره با دختر خردسال خود ارتباط برقرار کند. جاستین بیبر: دنیای ما ، یک مستند اصلی Prime Video ویدئویی که یک فرد مشهور را در حالی آماده می کند که برای اولین کنسرت خود در سالها آماده می شود. این گزینه ها تنها نوک کوه یخ در مورد فیلم ها و نمایش های جدید در دسترس برای پخش است. بنابراین بقیه عناوین زیر را بررسی کنید:

موارد جدید در Netflix 8 اکتبر: بسیار باهوش

https://www.youtube.com/watch؟v=ajUnLM5OLCk

امیلی اوسمنت با کمدی جدیدی از نتفلیکس به کمدی های کمدی برمی گردد. بسیار باهوش. سریالهای گاه به گاه داستان فیلم چلسی (اوسمنت) هوشمند ، جدی و کتابخوان را دنبال می کند که با “حباب” خود (بعضیا ممکن است بگوییم هوادار؟) ، خواهر و هم اتاقی کلر ، وارد خانه می شود. در لس آنجلس هم اتاقی هایی که هر کدام یکی از مردان مدرن را شامل می شوند ، به همان اندازه شادمانه. کلیشه های اجتماعی: تأثیرگذاران ، مربیان تناسب اندام و درمانگران گیاه خوار اما در حالی که چلسی به زودی یاد می گیرد. محتوای این افراد نیز بیشتر از آن چیزی است که به نظر می رسد. و کلر و هم اتاقی هایش ممکن است یکی دو درس خود را به چلسی بدهند. اگر به دنبال یک کمدی جدید هستید که کاملاً خنده دار اما صادقانه باشد ، دیگر به دنبال آن نباشید. بسیار باهوش این هفته در Netflix جدید است و بعد از برخی از بهترین برنامه های جدید را در Netflix ببینید.

جریان بسیار باهوش در نتفلیکس

ویدیوی جدید در Amazon Prime 8 اکتبر: جاستین بیبر: دنیای ما

یواشکی به جهان جاستین نگاه کنید بیبر در مستند جدید اصلی خود جاستین بیبر: دنیای ما ، جدید در آخر هفته Amazon Prime Video به کارگردانی Michael D. Ratner (دمی لواتو: رقص با شیطان) مستندی درباره جاستین بیبر هنگام آماده شدن برای اولین کنسرت کامل خود در سه سال اخیر: اجرای شب سال نو در سال 2020 با همسرش هیلی بیبر و اسکوتر. براون مدیر است. جاستین بیبر: دنیای ما اجازه دهید بار دیگر به زندگی این فوق ستاره بین المللی بازگردیم.

جریان جاستین بیبر: دنیای ما در Prime Video

موارد جدید در Hulu 8 اکتبر: جاسینتا

این هفته آخر در Hulu جدید است جاسینتایک مستند احساسی که زندگی یک معتاد در حال بهبودی را دنبال می کند. همانطور که او برای زنده ماندن در اسارت و عقلش تلاش می کند. درباره ژاسینتا ، زنی 26 ساله است که زندگی خود را در سنین پایین و خارج از سیستم خود گذرانده است. این عمدتا به دلیل اعتیاد مادرش به مواد مخدر بود ، اما این بار ، جاسینتا مصمم بود که مستقیم و محکم بماند و با دختر 10 ساله خود کایلین ، که با پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می کند ، ارتباط برقرار کند. اما همانطور که مستند مبارزه مداوم جاسینتا را با علل و عوامل ایجاد کننده اعتیاد توصیف می کند ، همانطور که او سعی می کرد جلو برود بنابراین فیلم به یک قطعه ملموس و طبیعی از بشریت در پیوند مادر و دختر تبدیل می شود. زخم هایی از نسل های مختلف و قدرت انسانی ، انعطاف پذیری

جریان جاسینتا در هولو

لیست همه فیلم ها و نمایش های جدید در جریان پخش این آخر هفته.

گزینه های بالا فقط برای خراشیدن سطح است. بنابراین می دانید که نمایش این آخر هفته دارای مجموعه ای شگفت انگیز از چیزهایی است که می توانید در این آخر هفته ببینید! برای تفکیک کامل بهترین فیلم ها و برنامه های تلویزیونی که در حال حاضر پخش می شوند. یا اگر تصمیم نگرفته اید که آخر هفته چه چیزی را پخش کنید؟ لطفاً لیست کامل را در زیر مشاهده کنید:

جدید در Netflix- همه نمایش ها

جمعه 8 اکتبر موجود است

A Tale Dark & ​​Grimm *خانواده NETFLIX
کسب و کار خانواده: فصل 3 *سری NETFLIX
انتقام / خویشاوندی *فیلم NETFLIX
LOL Surprise: فیلم
برادرم خواهرم *فیلم NETFLIX
بازی پوکر فیلم راز جنگل *خانواده NETFLIX
بسیار باهوش *سری NETFLIX

شنبه 9 اکتبر موجود است

لحظه آبی *NETFLIX ANIME
موذی: فصل 2

جدید در Hulu – لیست کامل

جمعه 8 اکتبر موجود است

تکامل شاهدانه (2019)
جاسینتا (2021) (اصلی Hulu)

شنبه 9 اکتبر موجود است

مخزن کوسه: پخش فصل 13 (ABC)

یکشنبه 10 اکتبر پخش می شود.

GI Joe: تلافی (2013)
گروگان گول زدن (2021)

جدید در Amazon Prime Video – لیست کامل

جمعه 8 اکتبر موجود است

جسی و نسی: قسمت جدید *سری اصلی آمازون
جاستین بیبر: دنیای ما (2021) *فیلم اصلی آمازون
لانسکی (2021)
اهرم: بازخرید: پخش فصل اول پاییز – 8 قسمت جدید *مجموعه اصلی تلویزیون IMDb (تلویزیون IMDb)
مادر (2021) فیلم اصلی آمازون
نان و سیرک: قسمت ویژه جدید *سری اصلی آمازون
عمارت (2021) *فیلم اصلی آمازون

جدید در HBO Max- لیست کامل

جمعه 8 اکتبر موجود است

رهگذر، 2021 (HBO)

شنبه 9 اکتبر موجود است

دختر دختر ، فصل 16
تا ابدیت، فصل 1 (زیرنویس ها) (مجموعه Crunchyroll)

یکشنبه 10 اکتبر پخش می شود.

آن: فصل 2، 2019
خانواده هسته ای، مستند پایان (HBO)
صحنه ای از عروسی، سری نهایی محدود (HBO)

جدید در Disney+ – لیست کامل

جمعه 8 اکتبر موجود است

داستان دو جادوگر دیزنی جونیور میکی
کاخ جن زده – اولین نمایش *دیزنی+ اصلی
تحت پوشش

جدید در Showtime – همه موارد

شنبه 9 اکتبر موجود است

بیا بازی کن (برتر)

یکشنبه 10 اکتبر پخش می شود.

جاسازی کردن *سریالهای اصلی نمایش
خزنده شب

جدید در BritBox – همه موارد

جمعه 8 اکتبر موجود است

پلیس ما در شمال – قسمت 2 | اولین نمایش آمریکای شمالی ، اختصاصی BritBox | 2 X 55

دیدگاهتان را بنویسید