Open House NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کشف کنید.


Open House نیویورک (OHNY) ، یک رویداد سرگرم کننده سالانه با جالبترین ساختمانها. مبهم ترین و جالبتر اینکه برخی از شهرها برای عموم آزاد است. این در آخر هفته 16 و 17 اکتبر امسال برگزار می شود ، اگرچه تقریبا نیمی از مکان ها رایگان و برای عموم آزاد است. یا به عنوان یک فعالیت مجازی حدود نیمی باید رزرو شود. و شما می خواهید فراتر از آن بروید. زیرا رزرو تورها از ساعت 11 صبح امروز در اینجا باز است و رزروها اغلب به سرعت لغو می شوند.

“Open House نیویورک پس از 11 سپتامبر زمانی ایجاد شد که دسترسی به منهتن به طور ناگهانی بسیار محدود شد. امروز ، در زمانی که ساکنان پنج منطقه در تلاش برای برقراری ارتباط با یکدیگر و شهر هستند. آخر هفته OHNY نیروی محرک مورد نیاز است راب راجرز ، رئیس هیئت مدیره OHNY گفت: “برای کشف و اکتشاف.”

نکات برجسته رویداد امسال ، که در پنج منطقه برگزار شد ، شامل فرصت دیدن بسیاری از نقاط دیدنی شهر در شب است. (شامل یادبود 11 سپتامبر ، قلعه بلودر ، سالن راه آهن موینیهان و جزیره کوچک) ؛ فرصتی برای کشف گوشه های متعدد حیاط نیروی دریایی بروکلین (از جمله ساختمان 92 ، Crye Precision HQ ، Dock 72 ، Distillery Kings County و Nanotronics) ؛ بیمارستان آبله در جزیره روزولت ؛ Newtown Creek ؛ مرکز هنرهای فرماندار جزیره ؛ و بازسازی پروژه صدف صد میلیارد دلاری صدف

گردهمایی های فرهنگی هارلم در دسترس است ، از جمله تورهای گروهی در قبرستان وودلاون ، هتل TWA ، پارک مورنینگز ، براونسویل و قبرستان گرین وود. شما می توانید از نقاشی های دیواری Audubon در ارتفاعات واشنگتن ، هنر NYCHA در Red Hook Houses دیدن کنید ، یا به یک تور دوچرخه سواری بپیوندید. هنر عمومی. DOT تورهایی از هر محل سکونت از جمله ارائه می دهد خانه بیلیو-استیلول-پرین در استاتن آیلند ، خانه های ردیف روستای گرینویچ ، خانه در خیابان هنری و خانه واندر اینده اوندرونک در ریج وود.

و مجموعه هایی مانند اداره بندر نیویورک و سنتنیال نیوجرسیکه بر تاثیر بندر و دیگر اصطلاحا متمرکز است دانش رادیکال: کتابخانه ها کاتالیزورهای جامعه هستند.، چگونه کتابخانه ها زندگی در نیویورک را بهبود بخشیده اند

فلش

BookOps امکانات را مرتب می کند.

NYPL

در اینجا چند انتخاب از OHNY برای بهترین رویدادهای آخر هفته در مکان هایی که عموم مردم نمی توانند در پشت صحنه ببینند ، آورده شده است:

  • BookOps امکانات را مرتب می کند.: کشف کنید که چگونه ده ها هزار کتاب در مجموعه های گردان کتابخانه عمومی بروکلین و کتابخانه عمومی نیویورک راهی برای یافتن خوانندگان مشتاق در سراسر شهر در این ساختمان شهر لانگ آیلند پیدا می کنند. چگونه
  • ترمینال شماره یک فرودگاه EWR: OHNY امسال به نیوجرسی سفر کرد و داستان پشت ترمینال اصلی فرودگاه 1934 را باز کرد ، یک نگین آرت دکو به سه قسمت تقسیم شد و فقط 3700 پا از محل شروع آن به هم دوخته شد.
  • Summit One Vanderbilt: این شهر را از ارتفاع 1200 پایی ، بلندترین نقطه در مید تاون منهتن ، تجربه کنید. از آسانسورهای شفاف گرفته تا جعبه های شیشه ای آسمان. مناظر پانوراما از نیویورک را تماشا کنید پیاده رو تا آسمان
  • حیاط نیروی دریایی بروکلین: نانوترونیک: توسعه صنعتی در Nanotronics آغاز می شود ، یک مرکز پیشرفته جدید برای هوش مصنوعی و روباتیک که تولید پیشرفته را در نیویورک و فراتر از آن پیش می برد.
  • شمال شرقی برانکس YMCA: طی چند دهه گذشته این لنگر جدید جامعه این ساختمان در یک جنگل شهری به مساحت 3 هکتار قرار گرفته است و برای ارتقاء سلامت و رفاه ساکنان و ساکنان مجاور آن ، داخل و خارج را ترکیب می کند.
  • Koh Noi @ Night: در اسکله 54 تازه نوسازی شده و بازسازی شده در امتداد ساحل چلسی غربی ، ترکیب طبیعت و هنر را از طریق نور تجربه کنید.

تمام اطلاعات مربوط به رویداد OHNY 2021 و رزرو بلیط را از اینجا دریافت کنید. همچنین یک رویداد راه اندازی برای آخر هفته وجود دارد که پنجشنبه ، 14 اکتبر ، در پشت بام کتابخانه بنیاد تازه تأسیس Stavros Niarchos برگزار می شود. اطلاعات بلیط را می توانید از اینجا دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید