OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – آمادگی جسمانی


توسط استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC.

در 15 ژوئن 1961 ، تنها چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در جاده خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون ، زونا را کنار گذاشت و مباشر شد. اولسون و همکاران او و کارکنانش در دفتری که مقابل خیابان دبیرستان شرقی طراحی کرده مشغول مشاغل کمیسیون مسکونی و تجاری هستند.

“ناگهان ، شما در تجارت هستید. استوارت اولسون ، آن روزهای اولیه را به یاد آورد ، گفت: چه بدانید و چه ندانید!

امروزه این شرکت به عنوان OLC | Ohlson Lawoi Corporation شناخته شده است. به افتخار 60 سالگی امسال ، OLC چهار دفتر معماری است. دکوراسیون داخلی و ورزشهای آبی واقع در دنور و دارای دفتر در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC در حال حاضر در زمینه تفریح ​​تخصص دارد. سلامت و تندرستی ، مهمان نوازی و پروژه های آب در 60 سال گذشته ، OLC به تغییر چشم انداز دنور کمک کرده است. این روش ورزش ما را تحت تأثیر قرار می دهد. و زندگی کارکنان را تغییر داده است همکاران تجاری ، مشتریان و افرادی که در ساختمان زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند.

در سال 1974 ، هروی لاووی به استوارت پیوست و سرانجام صاحب شرکتی شد که به شرکت Ohlson Lavoie Corporation تغییر نام داد. هروی ، فارغ التحصیل اخیر دانشکده معماری ، در ترکیب او بود. هروی در مورد علت معمار شدن خود یادآور می شود: “من در 15 سالگی دیدم که کلیسای جدیدم ساخته می شود و فکر می کردم می توانم این کار را انجام دهم و از انجام آن لذت ببرم.”

تمرکز بر تفریح

استوارت و هروی قبلاً گروه کوچکی از کارمندان را مدیریت می کردند. تمرکز بر طراحی ساختمان متناسب با نیاز مشتریان این کمیسیون ناشی از توسعه روابط موجود بود ، مانند روابطی که در مسابقه تنیس استوارت ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه بوجود آمد. با کمال تعجب ، علیرغم بحران های نفتی دهه 70 و اوایل 1970. دهه 80 ضربه سختی به دنور زد. اما این شرکت کوچک در حال طراحی پروژه های بزرگ و بلند مرتبه است. این شامل ساختمانهای Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین ساختمان مسکونی در خارج از پارک Cheesman ، و ده ها ساختمان بلند برای خانواده نویسندگان در تقاطع خیابان I-25 و بلوار کلرادو است ، که پنج مورد از آنها هنوز پابرجا هستند. کوچک با قابلیت اطمینان پروژه های بزرگ یکی از آن جلسات تنیس دیرهنگام باعث شد OLC اولین باشگاه سلامت چند منظوره مستقل را طراحی کند. که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی کلرادو – Inverness شناخته می شود.

OLC از طریق موفقیت و ارتباط ایجاد شده با برنامه ، وارد صنعت تناسب اندام و تفریح ​​شده است. با رهبری هروی ، این شرکت متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​شده است. او و دیگران مقاله هایی در زمینه طراحی ویژه سازمانهایی مانند IHRSA ، NIRSA ، the نوشته است انجمن تناسب اندام پزشکی و بخش پارکها و تفریحات. کارکنان OLC به طور منظم به عنوان کارشناس طراحی در کنفرانس ها و سمینارهای صنعتی شرکت می کنند و صحبت می کنند.

تغییرات بزرگی از تمرکز بر روی آن صنعت به وجود آمده است. این یک سفر بود. قبل از سال 1984 ، هیچ وقت طراحی OLC به او داده نشده بود. خارج از کلرادو خوشبختانه در این مدت کار خارج از کشور به OLC کمک کرده است تا کندی های دوره ای اقتصادی را پیوند دهد. که دنور را در طول دهه های 70 و 80 تهدید می کرد (شعار AIA برای 1975 “زنده بودن در 75 سالگی!”). باشگاه های نیرو نیز ایجاد شد: دالاس در اوایل دهه 80؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 80 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80 در سال 1988 OLC سفر و کار خود را در ژاپن آغاز کرد. که برای مدت کوتاهی منبع اصلی کار شد در طراحی تخصصی OLC ایالات متحده ، به معنای یک منبع قوی برای تجارت است. بلکه سفر و موارد دیگر.

سازگاری با فناوری جدید

یکی دیگر از تغییرات بزرگ در 60 سال گذشته ، فناوری مورد استفاده معماران بوده است. اگرچه انتظار می رود هر معمار از اوایل دهه 80 اصول اولیه طراحی دست را بداند ، اما تکنیک ها و روش های معماران به طور چشمگیری و ظاهراً یک شبه تغییر کرده است.

“من به یاد دارم اولین ماشین حساب دستی خود را در سال 1974 گرفتم. اولین دستگاه کپی ما کمی بعد از آن متولد شد. سپس دستگاه فکس وجود دارد. چندین خط تلفن هوی در مورد تغییرات اولیه در فناوری گفت. “با این حال در اواسط تا اواخر دهه 80 ، مشخص شد که سیستم اساسی مورد نیاز مشاغل ما نیاز به چارچوب ذهنی متفاوتی دارد. و ما باید قدم برداریم. ما ابتدا فناوری را از یکدیگر به ارث می بریم. و یک پایه جدید با طرح های همپوشانی ، مشخصات اصلی ، Con-docs و در نهایت اجرای CAD اجتناب ناپذیر ایجاد کرد. “

کمی بعد یک تغییر بزرگ در چیپست های سریعتر ، اینترنت ، ایمیل و ابر در حال رخ دادن است. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای برقراری ارتباط ، طراحی ، مستند سازی و ارائه رول کاغذ قدیمی استفاده می کنیم. این فقط یک خاطره به یاد ماندنی است.

پروژه های ویژه

بر اساس پروژه های محلی و کارکنان کوچک در دهه 80 ، OLC در نهایت خدمات خود را با افزودن دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره برای خدمت به مشتریان محلی گسترش داد. درک اینکه نیازهای منحصر به فرد و خاص مشتریان ما نیاز به خدمات تخصصی دارد. بنابراین ما یک واحد طراحی آب و یک بخش طراحی داخلی را همزمان اضافه کردیم.

در طول چند سال گذشته ، OLC طیف گسترده ای از امکانات بهداشتی ، سلامتی ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آب را طراحی کرده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • ساختمانهای متعدد برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری.
  • افزودن و بهبود در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا.
  • باشگاه باشگاه تنیس و ترشی بال جدید برای باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی New Lake Nona در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق در هتل Doubletree by Hilton در دنور.
  • مرکز بهداشت مرکز پزشکی منطقه ای هنکاک در گرینفیلد ، ایندیانا.
  • برنامه بهداشت Deepak Chopra
  • پروژه های مهمان نوازی متعدد برای توسعه دهندگان برجسته پارک موضوعی فلوریدا.

تا امروز مرکز ما بر نیازهای مشتریان به عنوان مرکز تمرکز دارد. و به طور خاص بر پروژه هایی تمرکز دارد که به حفظ سلامت جوامع ما کمک می کند-از مراکز بهداشتی کامل تا استخر شنا در محله شما. طی 60 سال گذشته ، مدیران و کارکنان ما از این امتیاز برخوردار بوده اند که در پروژه های هیجان انگیز و تغییر دهنده زندگی کار کنند. پیمانکارانی که طرح های ما را ایجاد می کنند و افراد زیادی که در این راه می شناسیم

هنگام تأمل در گذشته خود ما به طور قطع می توانیم در ادامه تبلیغات بگوییم “ما یک یا دو چیز آموختیم” ، اما همچنین به ما اجازه می دهد تا بر آنچه در دنیای تغییر مداوم مهم است تمرکز کنیم: روابط ، مراقبت ، طراحی خوب. و گشاده رو

استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA بنیانگذاران شرکت معماری 60 ساله Ohlson Lavoie Corporation یا OLC هستند که امروزه شناخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی در هیئت مدیره MFA خدمت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید