Kaapo Kakko ، Alexis Lafreniere پنالتی را می کشد


کینگزتاون ، ریوریا-جرارد گالانت در زمان استراحت کوتاه رنجرز در رود آیلند از تیم ویژه ای برخوردار بود ، بازی دوشنبه با قدرت شروع شد و سه شنبه با ضربات پنالتی به پایان رسید.

مظنونین معمول دوباره در PK پخش شده اند ، اما برخی چهره های جدید نیز وجود دارد ، بارکلی گودرو ، که در این فصل خریداری شده است. و متعاقباً با یک قرارداد شش ساله ، اسکیت کنار کوین رونی ، که در ضربات پنالتی اصلی بود ، میکا زیبا نژاد این لحظه را با کاپو کاکو دید ، در حالی که رایان استروم و الکسیس لافرنیر با هم جفت شدند. همچنین ، کریس کریدر در کنار لافرنیر در حال گردش است. به

دفاع چهار بازی برتر در Jacob Trouba-K’Andre Miller و Ryan Lindgren-Adam Fox ، Patrik Nemeth و Jarred Tinordi نیز تکرار شد.

“مردان زیادی هستند که ما از آنها استفاده می کنیم. بنابراین باریک می شود اما این یک کار در حال پیشرفت است. گالانت روز سه شنبه قبل از بازگشت رنجرز به نیویورک گفت: مانند بازی قدرت. ما می خواستیم در دو روز گذشته به هر دو برسیم و در نیمه دوم تمرین 20 دقیقه وقت داشتیم.

“بسیاری از افراد جدید هستند که در شرف مجازات هستند. و هرچه بیشتر یکدیگر را تجربه کنند ، بیشتر آنها بهتر خواهند بود. “

Kaapo Kakko و Alexis Lafreniere در حال تلاش برای تجربه جدیدی تحت هدایت جرارد گالانت هستند.
رابرت سابو (2)

لافرنیر و کاکو دو چهره جدید برجسته هستند. با توجه به اینکه هر دو مدت کوتاهی از پیوستن به رنجرز ضبط نکرده اند. هنگامی که در مورد تمایل لافرنیر و کاککو برای پرش پرسیده شد ، پی کی گالانت گفت این گزینه چندانی برای دو مهاجم جوان نیست.

“اراده نمی شود. مربی با لبخند گفت: “ما به آنها گفتیم این کار را انجام دهند.” این بچه ها به زمان یخ بیشتری نیاز داشتند. و آنها فرصت این کار را داشتند. آنها باید به عنوان بازیکن رشد کنند. بنابراین باید ببینیم وقتی فصل عادی شروع می شود تعداد تکرار آنها چقدر خواهد بود.

امیدوارم آنها واقعا خوب ، با استعداد باشند و دلیلی وجود ندارد که نتوانند پنالتی بگیرند. “

لافرنیر گفت که اسکیت در PK در NHL کمی یادگیری دارد ، اما این بازیکن 19 ساله افزود که آمادگی بازی در هر جایی که کادر مربیگری به او نیاز دارد را دارد. وی به نحوه عملکرد PK و همچنین رویارویی با بهترین بازیکنان در تیم هر حریف اشاره کرد. این بدان معناست که او باید مراقب باشد و بر موقعیت خود تمرکز کند.

ممکن است این اولین کشتن لافرنیر در ضربات پنالتی در NHL باشد ، اما او گفت که او در نوجوانان دقایقی مختصر بازی کرده است.

او گفت: “همه چیز جدید نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید