JCOPE ، کمیته اخلاق دولت آماده جنگ اجازه می دهد تا تحقیقات خارج از موضوع در مورد معامله کتاب Cuomo انجام شود.


هیئت اخلاقی ایالت نیویورک مأمور شده است که یک شرکت حقوقی خارجی را استخدام کند تا در مورد نحوه رسیدگی به درخواست اجازه نوشتن خاطرات اندرو کوئومو فرماندار سابق فرماندار سابق اندرو کوئومو تحقیق کند. بحران آمریکابه

با تأیید وکلای کمیسیون مشترک اخلاق عمومی ایالت در تابستان 2020 ، به کوئومو یک قرارداد 5.1 میلیون دلاری با گروه انتشارات تاج اعطا شد ، علاوه بر دستمزد بیش از 200 هزار دلار مالیات دهندگان.

اما روند تصویب ماه ها مخفی نگه داشته شده است. مانند اصطلاحات موجود در کتاب گروه های دولتی خوب پرچم قرمز در این باره برافراشته اند. و این نگرانی ها پس از گزارش ها تشدید شد. آشکار کنید که منابع دولتی در طول مراحل پیش نویس و تجدید نظر استفاده شده است.

توافقنامه کتاب کوئومو همچنین مورد بازجویی های جنایی از سوی دادستانی کل ، لتیتیا جیمز ، و همچنین جلسات کنگره قرار گرفته است.

در طول جلسه اجرایی که بیش از دو ساعت بعد از ظهر سه شنبه به طول انجامید ، کمیسیون JCOPE به استخدام یک مشاور خارجی برای بررسی این موضوع رای داد. پس از آن ، رئیس تازه منصوب JCOPE ، خوزه نیوز ، شرایط را به صورت مبهم توصیف کرد.

نیوکس گفت: “کمیسیون به تصویب حفظ مشاور مستقل برای انجام تحقیقات در مورد مراحل و مراحل قانونی کمیسیون رای داد.” یا اگر قرار است یافته ها علنی شود ، کیتی هوچول ، فرماندار نیکس روز دوشنبه به سراغ نیوکس رفت تا از جانشین منصوب کومو ، که کارش موقت است ، استفاده کند.

دیوید مک نامارا ، نامزد جمهوریخواه در کمیسیون ، در آستانه جلسه غیرعلنی ماراتن تلاش کرد تا این موضوع را در پرونده عمومی ثبت کند و از رهبران کمیسیون در مورد مذاکرات توضیح خواست. تحقیق کنید تا ببینید آیا کوئومو اجازه دارد “فعالیت ها را در نظر بگیرد” خارج از … انتشار کتاب برای منافع شخصی. بحران آمریکا

قبل از اتمام کار ، مک نامارا توسط نیوکس برکنار شد و کمیسیون بلافاصله بدون اظهار نظر عمومی در کمتر از پنج دقیقه وارد جلسه غیرعلنی شد. سخنگوی JCOPE از اظهارنظر بیشتر خودداری کرد. علاوه بر آنچه نیوکس در جلسه علنی گفته است ،

ریچ آزوپردی ، سخنگوی کمپین Cuomo در پاسخ به سوال روز سه شنبه در مورد رای گیری JCOPE گفت: “اگر JCOPE می خواهد JCOPE را بررسی کند ، این کار را انجام دهید.”

رای JCOPE می تواند نشان دهنده تلاش های کمیسیون برای بازگرداندن استقلال و اعتبار به دنبال ادعاهایی باشد که نشان می دهد Cuomo بیش از حد از نفوذ خود در این موضوع استفاده کرده است. سرنوشت این کمیته نامشخص است و هوچول گفت که می خواهد اصلاحات اخلاقی گسترده تری را پیش ببرد.

این دومین بار در ماه های اخیر است که کمیسیون درخواست انجام اقدامات خود را می کند. در رأی گیری در ماه آگوست ، JCOPE از دفتر دادستان کل جیمز خواست در مورد نشت احتمالی اطلاعات طبقه بندی شده علیه کوئومو در مورد دستیار و دوست نزدیکش ، جو پرکوکو ، که در حال حاضر در حال گذراندن دوران محکومیت فدرال در ایالات متحده است ، تحقیق کند.

گری لاوین ، نامزد جمهوری خواه در کمیته JCOPE و منتقد دیرینه ای که از روند تصویب کتاب کوئومو انتقاد کرده است ، گفت: “کار می کند.” اگرچه خوش بینی او اندازه گیری می شود ، “س isال این است” آیا پیشرفت آنقدر کند است که به شکل کشش تافی در همه جا کشیده می شود؟ “

وقتی بهار سال گذشته این لطف علیه کوئومو آغاز شد ، به دلیل ادعای قلدری و آزار جنسی معاملات پردرآمد کتاب او ، که بیشترین محبوبیت را در دوران همه گیری او داشته است ، بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد.

برای اینکه کوئوم تابستان گذشته در مورد بیماری همه گیر خود یک دفتر خاطرات بنویسد. او باید از JCOPE خارج شود ، که داور قوانین اخلاق دولتی خواهد بود. اما کمیسیون کامل هرگز به این درخواست رای نداد.

در نامه ای که ماه ها بعد از طریق درخواست آزادی اطلاعات منتشر شد ، جودیت موگول ، وکیل اتاق بازرگانی در ژوئیه 2020 بدون ذکر اینکه چه تعداد فرماندار به دست خواهند آورد ، اجازه خواست. اما وعده می دهد که از منابع دولتی استفاده نخواهد شد. این درخواست یک هفته بعد توسط مارتین لوین ، معاون مشاور عمومی JCOPE ، در طول یک جلسه کامل کمیسیون و بدون قطعنامه کمیته در این مورد تأیید شد. اعضای جمهوری خواه این کمیسیون ماه هاست اعتراض دارند. مقامات JCOPE از طریق سخنگوی خود می گویند که آنها به طور منظم درخواست های درآمد خارجی را بدون رای دادن به کمیسیون های کامل بررسی و تأیید می کنند.

مک نامارا با WNYC/Gothamist گفت: “ما فرماندار را نشسته و درخواست فعالیتهای خارجی می کنیم که منجر به این خواهد شد که مبالغ هنگفتی را برای گزارش مشکلات ناشی از وظایف خود به عنوان فرماندار بپردازد.” کمیسیون کامل “

فرماندار سابق از افشای پرداخت 5.1 میلیون دلاری خود تا زمانی که اظهارنامه مالیاتی خود را در ماه مه فاش نکرد ، خودداری کرد. هفت ماه پس از انتشار دفترچه خاطرات. در همین حال ، فعالیت سیاسی کوئومو در اوایل سال جاری منفجر شد. فروش کتاب های او کاهش یافته است. نیویورک تایمز اعلام کرد کمتر از 50 هزار نسخه فروخته شده است.

تقریباً در همان زمان ، کوومو تابستان گذشته با یک کتاب قرارداد گرفت. دولت وی انتشار اطلاعات مربوط به مرگ ساکنان خانه های سالمندان بر اثر ویروس COVID-19 را به تعویق انداخته است ، از جمله تغییرات در گزارشات وزارت بهداشت برای کاهش تعداد مرگ و میر.

دیدگاهتان را بنویسید