Dog the Bounty Hunter اصرار دارد که با وجود آسیب مچ پا هنوز در حال شکار است


Dog the Bounty Hunter اصرار دارد که او هنوز در جستجوی دوست پسر فراری خود گابی پتیتو است ، هرچند که آسیب مچ پا او را به خانه اش در کلرادو بازگردانده است.

سگ ، ستاره تلویزیونی رئالیتیو که نام اصلی او Duane Chapman است ، روز دوشنبه هنگام جستجو برای برایان لاندری در فلوریدا به دلیل آسیب مچ پا فاش شد.

اما سخنگوی وی گفت که او همچنین یک تیم تحقیقاتی در Sunshine State دارد که در حال بررسی نکاتی در مورد محل نگهداری لباس های شسته شده است. حتی پس از بازگشت سگ و همسر فرانچی به خانه.

جنیفر ویلینگهام ، سخنگوی سنی در بیانیه ای گفت: “سگ ها جستجوی برایان لاندری را متوقف نکرده اند.” “سگ و فرانسی چپمن باید مراقب همه چیز باشد. در خانه در کلرادو از جمله آسیب مچ پای سگ که در طول جستجو رخ داده است. “

دختر سگ ، لیسا چاپمن ، مدیریت “تدارکات” و تحقیق در مورد سرنخ های هاوایی را بر عهده دارد ، در حالی که گرگ زکا همین کار را از کلرادو انجام می دهد. یک سخنگو گفت او یک دزدگیر احتمالی را به خط تلفن 833-TELLDOG شکارچی پاداش تلویزیون اشاره کرد.

هدایت شکارچی جایزه در برایان لاندری.
اینستاگرام

او گفت: “سگ و تیم به جستجوی خود ادامه می دهند تا برایان لاندری پیدا شود.”

لباسشویی 23 ساله تقریباً یک ماه متواری بود. شکار گسترده و تبلیغات بی وقفه در این پرونده هنوز محل پناهندگان را فاش نکرده است. لباسشویی تنها فردی است که به ناپدید شدن و قتل پتیتو ، بومی لانگ آیلند علاقه مند است.

برایان لاندری گزارش داد که والدینش در ماه سپتامبر مفقود شده بودند.
برایان لاندری گزارش داد که والدینش در ماه سپتامبر مفقود شده بودند.
اینستاگرام

این زوج جوان در تابستان چندین ماه به سفرهای برون شهری پرداختند. اما این سفر در اواخر ماه اوت لغو شد و لباس های شسته شده بدون پتیتو به خانه والدینش در فلوریدا بازگشتند.

والدین پتیتو در 11 سپتامبر مفقود شدند و مقامات جسد او را در 19 سپتامبر در اردوگاهی دورافتاده در وایومینگ پیدا کردند.

وقتی قرار بود برای پیاده روی در پناهگاه وسیع فلوریدا برود ، لباسشویی چیزهایی مانند تلفن همراه گذاشت. دکتر و تیمش شروع به جستجوی لباسشویی می کنند. اما به دلیل جابجایی تیم مورد انتقاد قرار گرفت مشارکتهای وی از نظر منتقدان به عنوان روابط عمومی تلقی شد.

سگ دارد به خبرنگار WFLA-TV جاش بنسون گفت. روز دوشنبه ، او در حال جمع آوری بودجه برای بود بنسون در توییتر خود گفت: “یک جستجوی گران قیمت.”

پزشکی قانونی شهرستان تتون ، وایومینگ قصد دارد بعد از ظهر سه شنبه کنفرانسی مطبوعاتی درباره محاکمه کالبد شکافی پتیتو برگزار کند و انتظار می رود وی جزئیات جدیدی در مورد علت مرگ وی ارائه دهد.

لباسشویی متهم به دست داشتن در قتل ها نشد. اما حکم بازداشت وی به اتهام استفاده از کارت اعتباری پتیتو در زمان ناپدید شدن وی صادر شد.

مأموران اجرای قانون یک باگ باتلاقی را در امتداد جاده ای از سنگریزه در جنوب ذخیرهگاه کارلتون رانندگی کردند.  همانطور که آنها به دنبال نشانه هایی از برایان لاندری بودند.
مأموران اجرای قانون یک حشره سم باتلاقی را در امتداد جاده ای از سنگریزه در جنوب ذخیرهگاه کارلتون رانندگی کردند. همانطور که آنها به دنبال نشانه هایی از برایان لاندری بودند.
APدیدگاهتان را بنویسید