Bolt Prof در رژیم کتوژنیک هستید؟ بهترین زمان خوردن Bolt Prof کیست؟


بولت در رژیم های کتوژنیک

بولت پروفسور چیست؟ و فواید رژیم کتوژنیک چیست؟ چرا کتو کافی است؟ و اینکه چرا از هر رژیم کتوژنیک استفاده می کنید ، با ما همراه باشید تا به تمام سوالات خود پاسخ دهیم.

Bolt Prof در واقع یک ظرف قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT به دست می آید.

رژیم کتوژنیک - در رژیم کتوژنیک توصیه می شود

برای تأمین قوام ، کافی است یک فنجان قهوه درست کنید ، 1 تا 2 قاشق غذاخوری کره به آن اضافه کنید. و 1 تا 2 قاشق غذاخوری به آن روغن نارگیل یا روغن MCT اضافه کنید. با میکسر یا فومر مخلوط کنید.

دانه های قهوه به شکل روغن روغن نارگیل - دانه ها در رژیم کتوژنیک ثابت شده است

چرا بولت پروف رژیم کتوژنیک دارد؟

ابتدا باید از کیفیت و کارایی قهوه مطلع شوید.

قهوه فواید زیادی خارج از حوصله این مقاله دارد. اما مهمترین عامل این است که از رژیم های کتوژنیک نیز سود می برد. تولید کتون در بدن را افزایش داده و ذخایر چربی را در اختیار بدن قرار می دهد. این اولین قهوه خوب در رژیم رکتوژنیک است.

دومین فایده قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش انرژی در بدن است.

اما علاوه بر نکات مثبت ، معایبی نیز وجود دارد که متأسفانه بر رژیم کتو تأثیر زیادی می گذارد. زیرا سطح کورتیزول را در بدن بالا می برد. مخصوصاً برای افرادی که نگران هستند.

قبل از مطالعه ، توضیح داده شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 increase افزایش دهد.

این 200 میلی گرم کافئین معادل 2 فنجان قهوه است. و افزایش 30 درصدی کورتیزول می تواند منجر به چاقی شود.

هنگامی که سطح کورتیزول شما افزایش می یابد ، سطح قند خون شما افزایش می یابد ، و هنگامی که سطح قند خون شما افزایش می یابد ، سطح انسولین شما را تحریک می کند.

بسیاری از افراد اغلب دارای سطوح بالای اضطراب هستند. وقتی در اولین ساعت قهوه می نوشند ، احساس بهتری دارند و احساس بهتری دارند. اما به مرور زمان ، آنها به دلیل افزایش سطح کورتیزول ، به خوردن شیرینی و غذاهای چرب تمایل پیدا می کنند.

محققان Keto یک نوشیدنی به نام Bolt Prof برای مشکل کورتیزول در گربه ها تهیه کردند.

چگونه آزمایش بولت مانع از افزایش سطح بالای کورتیزول در افراد می شود؟

در واقع ، ماده مغذی موجود در قهوه (کافئین) در آب و چربی ها محلول است. وقتی Bolt Prof مصرف می کنید ، بیشتر این کافئین جذب چربی می شود. و همانطور که می دانید ، چربی ها به سرعت از بین نمی روند و هضم چربی تا 8 ساعت طول می کشد.

افزودن کافئین به چربی ، مصرف کافئین شما را کند می کند. و اگر به طور منظم قهوه بنوشید ، کافئین ظرف 15 تا 30 دقیقه جذب می شود. اما اگر آمدید ، با تأیید گره ها قهوه بنوشید. به آرامی جذب می شود و ممکن است مصرف کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. این پیوند اثبات شده و آنچه در بدن شما در اثر خوردن اتفاق می افتد دارای تمام مزایای فوق العاده ای است و از آسیب قهوه می کاهد.

چگونه Bolt Prof اثر قهوه را در بدن شما افزایش می دهد.

با خوردن میان وعده های سالم ، احساسات خوبی را که هنگام نوشیدن قهوه به دست می آورید ، ولع مصرف را کاهش می دهید ، با خوردن میان وعده های سالم سطح انرژی خود را افزایش می دهید. چندین ساعت قفل شده است.

آهسته ترشح کافئین باعث افزایش قند خون شما می شود تا سطح کافئین شما کاهش یابد. و اگر به آن عادت کرده اید ، هورمون شما چند ساعت پس از خوردن میان وعده تنظیم می شود. و تقاضا برای شیر همیشه اتفاق نمی افتد.

قهوه برای بدن شما سمی و سمی است. اما درجه موجود در کره سختی قهوه را تا حد زیادی کاهش می دهد. و در این زمینه بسیار پیشرفت خواهد کرد.

علاوه بر این ، CLA و بیوتیک اسید موجود در کره و روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی هستند و برای افرادی که از التهاب مانند گاستریت ، کاهش قهوه و کاهش شرایط درخشندگی رنج می برند.

Bolt Prof همچنین ویتامین E ، D و کلسیم را افزایش می دهد.

توجه به استفاده از bolt prof در رژیم کتوژنیک

– بهتر است از یک سابقه اثبات شده برای شکستن روزه استفاده کنید. (نباید در روزه داری گرسنه بمانید ، وقتی گرسنه هستید وقت افطار است. و نگران نباشید روزه شما به سرعت افطار می شود. اگر خوب رفتار کنید و غذاهای مناسب بخورید ، روزه شما بیشتر طول خواهد کشید) یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید کاری که می توانید انجام دهید این است که یک روز سریع غذا بخورید. وقتی واقعاً گرسنه هستید ، دقیقاً بخورید زیرا ساعت ها احساس گرسنگی نمی کنید.

در وعده غذایی دیگر ، قلب شما فاقد مواد مغذی و قند است.

بهترین وعده غذایی برای خوردن چه زمانی است؟

بعد صبحانه بخورید به عنوان وعده دوم ، یا قبل از خواب کاملاً اشتباه است. خوردن غذا قبل از خواب به دلیل سطح بالای کافئین ، کیفیت خواب شما را کاهش می دهد.

بهترین زمان برای خوردن میان وعده های توصیه شده اولین وعده غذایی است ، به این معنی که صبح وقتی احساس گرسنگی می کنید بیدار می شود. و ما زمان خاصی برای آن تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه داری این است که مقدار کمی غذا داشته باشید و خوردن طبق برنامه توصیه شده ایده آل است زیرا احساس می کنید ساعت های زیادی احساس رضایت می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید