۵ نمره نشان دهنده نیاز به به روز رسانی ابزارهای حسابداری تجاری است


آیا نرم افزار حسابداری قدیمی شما بسیار گران است؟! برای استفاده از ابزارها و نرم افزارهای حسابداری باید از بهینه بودن آنها آگاه باشید. گاهی اوقات لازم است ابزار حسابرسی را با توجه به وضعیت فعلی کسب و کار تغییر دهید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ خدمات تجاری، Camapress اینستاگرام را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کاماپرس، بسیاری از مشکلات مالی مربوط به کسب و کارهای کوچک با یک سیستم حسابداری مناسب قابل حل است. اگر یکی از ۵ نشانه زیر را در مورد ابزارها و نرم افزارهای حسابداری مشاهده کردید، وقت آن رسیده است که نرم افزارهای قدیمی را با نرم افزارهای بهتر جایگزین کنید.

۱. شما با نرم افزار حسابداری به جای تجارت مبارزه می کنید!

اگر مشغول بررسی شب‌ها و آخر هفته‌ها هستید و بیشتر وقت خود را صرف وارد کردن داده‌های زیادی می‌کنید، وقت آن است که از ابزارهای جدید استفاده کنید. نرم افزار حسابداری بهینه برای صرفه جویی در زمان طراحی شده است. اگر این ابزار حسابداری شما نیست، باید گزینه های بهتر با ویژگی های پیشرفته را امتحان کنید.

نرم افزار امروزی از اسکن رسید گرفته تا مدیریت هزینه گرفته تا خودکارسازی فرآیندهای معمول مانند صورتحساب و امکان ادغام تمامی فرآیندهای مالی پشتیبانی می کند.

بیشتر بخوانید:

۲. نرم افزار حسابداری شما دیگر به روز نیست

اگر نرم افزار حسابداری دائما در حال خراب شدن یا از کار افتادن است. اگر نرم افزار توسط هکرها در معرض خطر قرار گرفت یا پس از به روز رسانی عملکرد خود را از دست داد، باید به فکر نرم افزار جدیدی باشید.

اگر شرکت طراحی ابزار حسابداری به روز رسانی نرم افزار را متوقف کند، عملاً دیر یا زود اطلاعات کسب و کار خود را از دست خواهید داد. نرم افزار حسابداری استاندارد باید حداقل یک بار در سال به روز شود تا قوانین مالی جدید و ویژگی های مختلف را در اختیار شما قرار دهد.

۳. نرم افزار حسابداری روی دستگاه های تلفن همراه کار نمی کند

اگر ابزار حسابداری کسب و کار شما نسخه اندروید یا iOS ندارد و نمی توانید اطلاعاتی را در گوشی هوشمند خود ارائه دهید، بهتر است آن را با نرم افزار بهتری جایگزین کنید. شاید یک دهه پیش دسترسی به نرم افزارهای حسابداری در تبلت ها و تلفن های همراه یک ویژگی کمیاب و عجیب بود، اما امروزه به یک ویژگی معمول و استاندارد تبدیل شده است.

اگر می‌خواهید سیستم رایانه‌تان را روشن کنید یا نیمه‌شب جمعه برای رفع مشکل صورت‌حساب مشتری به دفتر بروید، بهتر است ابزارهای فعلی را با نرم‌افزار بهتر جایگزین کنید.

۴. نرم افزار حسابداری با هیچ نرم افزار جدیدی ادغام نمی شود

ممکن است بخواهید از برنامه های مختلفی برای مدیریت هزینه ها و درآمد کسب و کار خود استفاده کنید. اگر این برنامه ها با نرم افزار حسابداری ادغام نشوند، ورود اطلاعات شغلی خسته کننده خواهد بود. برای استفاده از نرم افزار حسابداری، حتماً آن را با برنامه های کاربردی تجاری ضروری همگام سازی کنید تا در زمان صرفه جویی کنید.

نرم افزار حسابداری فشرده

۵. نرم افزار حسابداری فاقد قابلیت اتوماسیون است

اگر همچنان به ارسال صورت‌حساب‌های ماهانه برای مشتریان خود ادامه می‌دهید و نیاز به جمع‌آوری رسیدهای کاغذی دارید، ابزارهای حسابداری خود را بهبود ببخشید.

اتوماسیون اکنون فقط یک امکان عادی برای دنبال کردن تجارت در دنیای مدرن است و اگر ابزارهای حسابداری نتوانند کار شما را انجام دهند، فقط وقت شما را تلف می کند.

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: