۵ سوال پرتکرار کاربران درباره وام های بانک سامان


بانک سامان مانند تمام نهادهای مالی مجاز در سراسر کشور، به متقاضیان واجد شرایط تسهیلات می‌پردازد. البته این وام‌ها به شرط منابع مالی مکفی بانک، پرداخت می‌شوند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، بانک سامان همه نوع خدمات بانکی مجاز را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. اما در کنار تمامی این خدمات، این بانک همواره به پرداخت انواع تسهیلات توجه داشته و همیشه برای تامین کمبود نقدینگی به مشتریان خود کمک کرده است. انواع تسهیلات و کمک هزینه‌ها به اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از کارخانه‌های پتروشیمی و … از جمله خدمات مالی بانک سامان هستند. به هر حال دریافت تسهیلات از این مجموعه مانند هر بانکی به دانش و اطلاعات کافی نیاز دارد. به همین منظور در ادامه این گزارش تعدادی از سوالات پرتکرار کاربران درباره وام‌های بانک سامان بیان خواهند شد؛

اخبار مرتبط را بخوانید:

۱. وام‌های بانک سامان به چند دسته تقسیم می‌شوند؟

بانک سامان برای راحتی مشتریان خود، وام‌ها را دسته بندی کرده است. خدمات تسهیلاتی این بانک به سه دسته قرض الحسنه، اعتباری و شخصی تقسیم می‌شود. وام‌های شخصی شامل تعمیر، خرید مسکن، خرید خودرو و انواع کالاهای بادوام و همچنین رفع احتیاجات ضروری است. تسهیلات قرض الحسنه این بانک هم به سه بخش ازدواج، مددجویان و کمیته امداد تقسیم می‌شود. وام اعتباری هم کارت اعتباری عام است.

۲. میزان تسهیلات تعمیر مسکن چقدر است؟

مقدار وام تعمیر مسکن بانک سامان با توجه به توان بازپرداخت مشتریان تعیین می‌شود. امکان بازپرداخت این وام حداکثر ظرف پنج سال وجود دارد.

۳. امکان خرید چه خودروهایی با وام خرید اتومبیل وجود دارد؟

بانک سامان برای خرید خودرو هم تسهیلات دارد. منتهی متقاضیان این تسهیلات با این وام تنها امکان خرید خودرو تولید داخل را خواهند داشت. ضمنا متقاضیان برای خرید خودرو باید مبایعه نامه یا قرارداد خود را به بانک ارائه دهند.

۴. وام خرید کالای بادوام چقدر است؟

حداکثر مبلغ وام خرید کالای بادوام ۸ میلیون تومان اعلام شده است که حداکثر ظرف سه سال امکان بازپرداخت آن وجود دارد. نرخ سود این وام هم براساس مصوبه بانک مرکزی تعیین می‌شود.

۵. کاربرد وام احتیاجات ضروری چیست؟

این وام برای افرادی تدارک دیده شده که به صورت غیرمنتظره‌ای در زندگی خود دچار مشکل می‌شوند یا کمبود نقدینگی ناگهانی پیدا می‌کنند. سپس این افراد با ارائه گواهی سپرده، اوراق مشارکت دولتی، سپرده با اوراق مشارکت بانک مرکزی امکان دریافت وام تا ۸۰ درصد ارزش تمامی موارد ارائه شده را دارند.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک سامان

برای دسترسی سریع‌تر: