4 ماده ضد استرس برای افزایش قهوه صبحگاهی


چیزی در مورد قهوه صبحگاهی ما وجود دارد که برای ما مفید است. صادقانه بگویم ، ما با خواب هر جرعه بهشت ​​به رختخواب می رویم! برخی می گویند مسئول شروع برنامه صبحگاهی ما است. چون قهوه انگیزه ما برای بلند شدن از رختخواب است.درام؟ شاید.اما حقیقت دارد! بدیهی است ، ما مقداری عشق را در فنجان های خود قرار می دهیم ، به این معنی که درباره سالم ترین اسرار بو دادن قهوه تحقیق کرده ایم. تا بیشترین بهره را از دم کرده روزانه خود ببریم این شامل مواد محبوب برای مبارزه با استرس است.

اگرچه برخی از افراد با کافئین صبح مخالف هستند. اما خوردن یک فنجان قهوه در صبح همیشه بد نیست. (در ادامه بیشتر بخوانید) با تجارت مناسب و افزودنیهای مناسب. (ما به شما نگاه می کنیم یک فنجان جوی صبحگاهی می تواند بخش مهمی از مراسم صبحگاهی شما باشد. ما به شما نشان می دهیم که چگونه از چهار ماده ضد استرس استفاده کنید که مطمئناً دم آن روز صبح شما را تقویت می کند.

اما اول ، چقدر قهوه؟ قهوه زیاد؟

اما صبر کن آیا فکر می کنم قهوه صبحگاهی برای سلامتی ما مشکل ایجاد می کند؟ مانند بسیاری از چیزها ، پاسخ یک پاسخ واحد نیست. در حالی که برخی از ما تظاهرات ناشی از کافئین را تجربه می کنیم اما برخی انرژی ، انگیزه و حتی افزایش شادی را دریافت می کنند! نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که در فنجان خود چه چیزی بگذارید. و هر چند وقت یکبار پر می کنید

بنابراین ، اگر متوجه شدید که قهوه مکمل برنامه صبحگاهی شما است ، و شما کسی نیستید که عصبی شوید. یک فنجان قهوه عرق کردن نیست.

در واقع ، برخی تحقیقات نشان می دهد که قهوه نیز دارای مزایای چشمگیری است. زیرا سرشار از آنتی اکسیدان استترفند در اینجا این است که میزان مصرف کافئین خود را متوسط ​​نگه دارید و به بدن خود گوش دهید. هر کس واکنش متفاوتی به کافئین نشان می دهد. بنابراین اگر قهوه با شما شوخی نمی کند می توانید از مواد زیر برای مبارزه با استرس در مواردی مانند قهوه ، کافئین ، چای و حتی اسموتی استفاده کنید.

لیست ما را نیز بررسی کنید. جایگزین های کافئین انرژی زا برای الهام بخش انرژی بیشتر بدون کافئین

4 ماده ضد استرس برای افزایش قهوه صبحگاهی

#1 زردچوبه

در حالی که ادویه جات فوق العاده به دلیل خواص ضد التهابی شناخته می شوند ، برخی از آنها وجود دارد. پژوهش پیشنهاد شده است که کورکومین زردچوبه (ماده فعال موجود در زردچوبه) ممکن است برای احساس اضطراب گاه به گاه مفید باشد. در واقع ، مطالعات نشان داده است که نمرات اضطراب در شرکت کنندگان در حال مصرف کورکومین کاهش یافته است!

نکات: فراهمی زیستی زردچوبه به تنهایی زیاد نیست. اما ترکیب آن با فلفل سیاه کمک فوق العاده ای می کند. (با تشکر از ترکیب پیپرین موجود در فلفل سیاه.) بنابراین اگر می توانید با آن کنار بیایید. کمی طعم خاصی به قهوه صبحگاهی خود اضافه کنید. سعی کنید کمی فلفل سیاه به همراه یک زردچوبه اضافه کنید. به یاد داشته باشید ، شما فقط 1/20 قاشق چایخوری برای سود بردن نیاز دارید! به سختی می توانید طعم آن را بچشید.

پودر کاکائو شماره 2

بله ما واقعا به شما می دهیم دلایل سالم برای لذت بردن از شکلات! اما ما در مورد پودر کاکائو شیرین نشده صحبت می کنیم. دانه های خام کاکائو یا 70٪ شکلات تیره یا تیره تر (نه انواع شیرین)

مطالعات زیادی در مورد فواید کاکائو و برخی دیگر وجود دارد پژوهش نشان داده شده است که فلاونوئیدهای موجود در کاکائو دارای خواص تقویت کننده خلق و خو و شناختی هستند. این قطعاً یکی از مواد ضد استرس است که می توانیم از آن استفاده کنیم. می توانید فنجان جو صبحانه خود را با موکای قهوه با پودر کاکائوی شیرین نشده تبدیل کنید – کافی است از یک ویسک قهوه ، مخلوط کن یا همزن دستی استفاده کنید و مخلوط کنید (یام!).

شماره 3 Ashwagandha

در دو سال گذشته به نظر می رسد که ما همچنان بیشتر و بیشتر درباره سازگارها ، بخصوص ashwagandha می شنویم.

سازگار کننده ها این گیاهی است که تصور می شود به بدن در مقابله با استرس کمک می کند. و شناخته شده است که هر آداپتوژن کاری را کمی متفاوت انجام می دهد. Ashwagandha بسیار محبوب شده است زیرا می توانید آن را به صورت پودر خریداری کنید تا چیزهایی مانند اسموتی و بله ، حتی قهوه صبحانه خود را اضافه کنید.

ما این ماده ضد استرس را دوست داریم زیرا مطالعات نشان داده اند که این سازگار ممکن است برای آن مفید باشد احساس استرس و اضطراب را کاهش می دهدبه

این یک راه عالی برای متعادل کردن قهوه صبح است و از پودر ashwagandha می توانید برای تهیه چای های شخصی استفاده کنید. اگر به دنبال یک نوشیدنی بدون کافئین برای شروع روز خود هستید.

#4 دارچین

من فکر می کنم همه ما موافق هستیم. دارچین و قهوه برای یکدیگر درست شد. منظورم طعم شیرین و گرم ادویه دارچین با طعم خاکی قهوه است… جادوی محض!

و این ادویه نه تنها طعم فنجان صبحگاهی ما را افزایش می دهد. اما این قهوه بر فواید سلامتی قهوه نیز می افزاید. دارچین یک ماده تسکین دهنده استرس است که ثابت شده است خواص ضد التهابی و ممکن است به حمایت از قند خون کمک کند متابولیسم، و حالت!

به جای شکر روی یک فنجان قهوه بپاشید. یا یک لاته دارچینی داغ با قهوه یا اسپرسو درست کنید. و شیر بدون لبنیات را انتخاب کنید

دستور قهوه پاداش: قهوه کدو تنبل سالم

این فرمول های FitOn PRO این باعث می شود نوشیدنی نهایی با طعم کدو تنبل باشد. فقط با چند ماده تشکیل دهنده ما تضمین می کنیم که این نوشیدنی قهوه پاییزی مورد علاقه جدید شما خواهد بود. آیا می خواهید این فنجان خوشمزه را بسیار جذاب تر کنید؟ ترکیبات ضد استرس ما را روی آن بپاشید تا با هر جرعه خنک ، آرام و متعادل شوید.

قهوه کدو تنبل سالم

 • 2 قاشق غذاخوری قهوه فوری
 • 2 قاشق غذاخوری شکر نارگیل
 • 2 قاشق غذاخوری آب جوش
 • ½ قاشق چایخوری ادویه پای کدو + بیشتر برای سرو
 • 1 و نیم فنجان شیر جو دوسر
 • یخ (برای قهوه سرد)

جهت:

فقط قهوه اضافه کنید شکر نارگیل ، آب جوش و ادویه پای کدو را در یک کاسه بزرگ مخلوط کنید. و سپس از میکسر دستی استفاده کنید. یا هم بزنید تا کف کند حدود 3 دقیقه طول می کشد کنار بگذارید.

برای عصر: اگر به یخ تبدیل شود یخ را در یک لیوان بریزید و با شیر سرو کنید. سپس قهوه ای را که روی شیر زده اید بریزید و با ادویه پای کدو تنبل بپاشید.

برای گرم: شیر جو را در قابلمه ای روی حرارت کم/متوسط ​​قرار دهید. و حرارت دهید تا داغ شود داخل لیوان قهوه مورد علاقه خود بریزید. سپس قهوه کدو تنبل را روی آن بریزید. با ادویه پای کدو اضافی بپاشید.

رکورد: در صورت تمایل ، قهوه کدو تنبل را قبل از نوشیدن در شیر مخلوط کرده و برای تقویت ، مواد ضد استرس را در بالا اضافه کنید!

نکات دیگر برای سالم تر شدن قهوه صبحگاهی

آن را لبنیات رایگان کنید

با استفاده از یکی از این گزینه های خوشمزه بدون لبنیات ، خامه سنگین را کنار گذاشته و بدون لبنیات نگه دارید.

 • شیر نارگیل شیرین نشده ، پر چرب (کنسرو شده)
 • شیر جو دوسر
 • شیر ماکادمیا

شکر تصفیه شده را کنار بگذارید.

اکثر ما دوست داریم کمی شیرینی به قهوه صبحگاهی خود اضافه کنیم. اما یک راه سالمتر از استفاده از شکر سنتی وجود دارد. در اینجا برخی از جایگزین های طبیعی عالی وجود دارد.

 • شربت افرا خالص (قهوه فوق العاده خوشمزه است ، مخصوصاً در نوشیدنی های پاییزی!)
 • عسل (Honet Oat Milk Latte را امتحان کنید و بعداً از ما تشکر کنید)
 • شکر نارگیل
 • استویا یا شیرین کننده های میوه برای گزینه های کم کربوهیدرات

پروتئین اضافه کنید

با افزودن یک قاشق غذاخوری پودر پروتئین ، پروتئین را به نوشیدنی صبح خود اضافه کنید! در حالی که TikTok از دستور خوشمزه Proffee (پروتئین + قهوه) ما الهام گرفته است ، ما مدتی است از این هک استفاده می کنیم.

 • یک قاشق کلاژن برای افزایش پروتئین بدون مزه اضافه کنید. در حالی که با هم زدن ساده حل می شود مخلوط کردن باعث می شود که قهوه شما کف کند! تا کرم غلیظ شود قبل از مخلوط کردن ، شیر جو دوسر یا نارگیل اضافه کنید.
 • به جای پودرهای پروتئینی گیاهی ، شیرین کننده را کنار بگذارید ، سعی کنید 1 فنجان قهوه را با ½ – 1 پیمانه ما مخلوط کنید. پودر دارچین JS Health X FitOn و شیر بدون لبنیات به انتخاب شما مواد ذکر شده برای مبارزه با استرس را اضافه کرده و روی آنها بپاشید. سپس آن کودک را با یک نوشیدنی غنی از پروتئین که باعث استرس می شود ترکیب کنید.

دم کرده صبحانه خود را به یک افزودنی خوب برای مراسم صبحگاهی خود تبدیل کنید.

قهوه همه چیز بد نیست و برای برخی از ما نوشیدن یک فنجان قهوه در روز می تواند چیز خوبی باشد. اما به جای پر کردن فنجان صبح خود با شکر و خامه سنگین ، یک رژیم روزانه سالم را با این چهار ماده ضد استرس امتحان کنید.

بهتر است ، هنگام گوش دادن به پادکست های الهام بخش ، قهوه صبحگاهی خود را بنوشید. کتابهای توسعه خود را بخوانید یا فقط در بالکن خود بنشینید و قبل از اتمام کارهای روزمره نفس عمیق تمرین کنید.

به یاد داشته باشید که یک شیوه زندگی سالم و متعادل همیشه به این معنا نیست که ما باید چیزهایی را که دوست داریم از برنامه روزانه خود حذف کنیم (مانند قهوه) ، اما می توانیم راههای سالم تری برای گنجاندن آنها در مراسم زندگی روزانه خود بیابیم.

دیدگاهتان را بنویسید