۴ عملکرد منحصر به شخص آیفون ۱۴


تنها شش ماه تولید دیگری به همان اندازه افشا آیفون ۱۴  که هنوز است. در همین حین، شایعات حول این محصول در جاری {افزایش است}. قطعا این محصول دنبال کنندگان خاص شخصی را دارد کدام ممکن است بی‌صبرانه منتظر تخلیه عملکرد‌های آن هستند.

به گزارش کاما مدیا، برخی اجتناب کرده اند عملکرد‌های این محصول تأیید شده است کدام ممکن است در شکسته نشده، به ۴ مورد آن‌ها ردیابی می‌شود.

تولید دیگری خبری اجتناب کرده اند مدل مینی آیفون ۱۴ نیست

مدتی است کدام ممکن است کالا آیفون مینی نمایندگی اپل ناامیدکننده شده است. اکنون، دارایی ها مؤثق تأیید کرده‌اند کدام ممکن است تولید دیگری اجتناب کرده اند گوشی‌های مینی سری ۱۴ نخواهیم دید.

آیفون ۱۴ جدید (همراه خود کد D27 را انتخاب کنید و انتخاب کنید D28) در مدل های ۶.۱ اینچی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶.۷ اینچی به راحتی در دسترس است {خواهد بود}، در حالی کدام ممکن است مانکن های Pro (همراه خود کد D73 را انتخاب کنید و انتخاب کنید D74) قابل دستیابی است به سختی طویل‌تر طراحی شوند به همان اندازه همراه خود عملکرد‌های جدید تعبیه‌شده {در این} محصول تفاوت داشته باشد.

به همین دلیل، اگر جستجو در منصفانه گوشی کودک نوپا‌تر هستید، باید آیفون SE 3 جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید «طراحی آیکونیک» آن را محدوده کنید.‌

اصولاً بیاموزید:

طراحی منحصر به فرد بین مانکن‌های استاندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرو

آیفون ۱۴ پرو دارای طراحی جدید طراحی حفره‌دارو کپسولی {خواهد بود}. این مقدماتی باری است کدام ممکن است اپل، به نظر می رسد آیفون X  را جدا گذاشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به سمت} رویکردی جدید می‌رود. گرچه، این طراحی جدید منحصر به مانکن‌های پرو {خواهد بود}، از مدل‌های استاندارد احتمالاً همراه خود شبیه به فرورفتگی عجیب و غریب آیفون ۱۳ باقی می‌قابل مقایسه با کدام ممکن است ۳۰ سهم کودک نوپا‌تر اجتناب کرده اند الگوی فعلی در آیفون ۱۲ است.

تحلیلگری به تماس گرفتن راس یانگ نیز این گزارش را تایید می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌گوید همه مانکن‌ها یک بار دیگر در سال ۲۰۲۳ طراحی مشابهی خواهند داشت. به همان اندازه آن نقطه، اگر بروزترین tp-date قالب را می‌خواهید، باید مانکن‌های پرو را دنبال کنید.

مهندسی A15 برای آیفون ۱۴، مهندسی A16 برای آیفون ۱۴ پرو

دارایی ها بی طرفانه تأیید می‌کنند کدام ممکن است اپل قابل دستیابی است امسال همراه خود تهیه برخی اجتناب کرده اند مانکن‌های آیفون ۱۴ همراه خود شبیه به تراشه A15 کدام ممکن است آیفون ۱۳ دارند، عرف شکنی تدریجی.

تراشه A15 آیفون ۱۴ ۶.۱ اینچی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۴ مکس ۶.۷ اینچی را تامین می تدریجی، اگرچه رم اجتناب کرده اند ۴ گیگابایت به شش گیگابایت بهبود می‌یابد. SoC جدید A16 برای مانکن‌های بهتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرهزینه‌تر ۱۴ پرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۴ پرو مکس قرار داده احتمالاً وجود خواهد داشت.

در جاری حاضر، خاص نیست کدام ممکن است خواه یا نه اپل تراشه A15 را برای ۱۴آیفون استاندارد – قابل مقایسه با A15X – تنظیم شناسایی خواهد داد هر دو به عنوان جایگزین اجتناب کرده اند مدل قدرتمندتر فعلی برای آیفون ۱۳ پرو استفاده خواهد کرد.

سنسور بی نظیر ۴۸ مگاپیکسلی برای آیفون ۱۴ پرو

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند عملکرد‌های مهم آیفون ۱۴ پرو، سنسور ۴۸ مگاپیکسلی واید است.

در حالی کدام ممکن است منصفانه دوربین ۴۸ مگاپیکسلی می‌تواند قابلیت‌های جدیدی را حاضر تدریجی، این احتمالات وجود دارد کدام ممکن است اپل به دوربین همراه خود خوانایی ۱۲ مگاپیکسلی بسنده تدریجی.. مانکن‌های استاندارد آیفون ۱۴ دارای سنسور ۱۲ مگاپیکسلی در همه لنزها خواهند بود.

شایعات عکس نیز با توجه به این گوشی موجود است. شناخته شده به عنوان مثال، اپل احتمالاً ارتباطات تلویزیون ماهواره ای برای کامپیوتر‌ای را برای آیفون ۲۰۲۲ اضافه تدریجی. این موضوع اولین بار برای مانکن ۱۳ شنیده ها شده بود، با این حال در پایان چنین چیزی رخ نداد. جدای اجتناب کرده اند آن، تمامی عملکرد‌های فوق احتمالا بخشی اجتناب کرده اند آیفون ۱۴ خواهند بود.

برای ورود فوری‌تر: