30 روز مراقبت از خود برای شما


30 روز مراقبت از خود

اجازه ندهید بلوزهای بعد از تابستان شما را از کار بیاندازد. در حالی که سقوط می کنیم این زمان آن است که دوباره روی خود تمرکز کنید ، سرعت خود را کم کنید ، چیزهایی را که دیگر برای شما کار نمی کند کنار بگذارید و برای مراقبت از خود 30 روز وقت بگذارید.

یافتن زمان برای خود همیشه آسان نیست. اما بسیار ضروری است! هر سپتامبر من این تقویم ها را برای کمک به همه ما در راههای آسان تهیه کردم. در تمرین روزانه اگر فنجان خود را پر نکنید شما نمی توانید به معنای واقعی کلمه مطالب دیگران را پر کنید. “سنگین” به نظر می رسد ، اما اکثر ما آن را به طور واقعی اجرا نمی کنیم و من می خواهم این ماه تغییر کند!

مراقبت از خود احساس بدی به من می دهد اما این فقط یک حمام حبابی و یک جرعه شراب نیست. (حتی اگر واقعاً خوب به نظر برسد.) اما این در مورد یافتن چیزی است که واقعاً به شما خدمت می کند! فقط شما می دانید که چگونه به نظر می رسد. اما این تقویم به شما در تشخیص آن کمک می کند.

این 30 روز مراقبت از خود ترکیبی از مراقبت از بدن ، ذهن و روح است تا شما را صد در صد وارد فصل جدید کند.

این تقویم را چاپ کرده و در جایی قرار دهید که هر روز آن را خواهید دید! همچنین می توانید هنگام برقراری تماس در LSF The App این موارد را پیدا کنید. من می خواهم از آنها به عنوان راهنمایی برای کمک به مخلوط کردن همه چیز استفاده کنید. اگر احساس می کنید به چیزهای بیشتری نیاز دارید ، به دنبال آن باشید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

بگو دنبالم کن ، مراقبت از خودخواهی نیست ، ضروری است! این بار می خواهی حتی اگر فقط 5 دقیقه در روز وقت بگذارید تا خودتان به صورت حضوری ثبت نام کنید. احساسات خود را ارزیابی کنید و خود را برای نشان دادن بهترین خود تطبیق دهید!

تمرینات و چت زنده اینستاگرام را به ردیابی ترکیبی اضافه می کنم + اعلان ها را روشن می کنم تا از دست ندهید!دیدگاهتان را بنویسید