3 راه آسان برای الهام گرفتن فوری


راه آسان برای الهام بخشیدن

وقتی سفرم را شروع کردم ، تناسب اندام و داشتن انگیزه یکی از بزرگترین دغدغه های من بود. واقعاً نمی دانم از کجا شروع کنم. در طول سال ها من متوجه شده ام که انگیزه چیزی نیست که برای شما اتفاق بیفتد. این یک سوئیچ جادویی نیست که بتوانید آن را روشن کنید. اما یک راه ساده وجود دارد اگر آمادگی پذیرش تغییرات واقعی را دارید ، الهام بخشید!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد به اندازه کافی آسان است اما سعی کنید چیز جدیدی را امتحان کنید (یا دوباره) می تواند بسیار ترسناک باشد. من ترس زیادی از “شکست” های گذشته که باعث شد احساس کنم نمی توانم. ایده کاهش 10 پوند غیرممکن به نظر می رسد چه برسد به 45 پوند! اما من این کار را کردم. من مجبور بودم به ترس خود اعتراف کنم. احساس ناراحتی و به انجام آن ادامه دهید! آنچه شگفت انگیز است وقتی خود را برای انجام کاری و به نتیجه رساندن آن به چالش می کشید. نظر شما را تغییر خواهد داد

دستیابی به اهداف کوچک ، حتی به سادگی نگه داشتن یک تخته به مدت 10 ثانیه یا راه رفتن به مدت 5 دقیقه در روز ، به شما انگیزه فوری می دهد!

2. الهام واقعی را بیابید.

اشتباه نکنید ، دخترانی که در تمام طول زندگی خود تناسب اندام داشته اند بسیار الهام بخش هستند. اما دیدن زنانی که مشکلاتی در وزن دارند که بدن خود را تغییر می دهند شگفت انگیز است ، به نظر من دختران مجلات (امروزه tik tok ، ig و غیره) قادر به انجام این کار نیستند. فرضیه در آن زمان آنها همیشه لاغر بودند.

من مجبور شدم الهام واقعی را پیدا کنم و در آن زمان نمی دانستم که وجود دارد. بنابراین من از مادرم خواستم که از من عکس بگیرد و از آن برای الهام بخشیدن به من استفاده کند. نه به این دلیل که من هنوز کاری نکرده ام. اما چون دیدن تصاویر بدنم در آن زمان دردناک بود. من درد روحی و روانی را که در آن لحظه احساس می کردم می دانستم و دیگر هرگز نمی خواستم چنین احساسی داشته باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش آن زمان زنان دیگری داشتم که به آنها توجه کنند. می بینید که زنان “عادی” می توانند وزن خود را کاهش دهند ، اندامی سالم داشته باشند ، اعتماد به نفس ایجاد کنند و یک شیوه زندگی سالم ایجاد کنند. من این کار را نکردم ، اما اکنون شما این کار را انجام می دهید. و این من را بسیار خوشحال می کند! دوست دارم با هزاران زن که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند برای شما باشم.

اگر هنوز ندیده اید داستان من اینجاست و تغییرات و داستان برنده سارا Crop Top Crunch Time را برای انگیزه فوری بررسی کنید!

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

تیم #LSF! آیا می دانستید که اجتماع عظیمی از زنان شگفت انگیز منتظر حمایت شما هستند؟ تیم LSF ، انجمن تناسب اندام عشق است که زنان برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم آمده اند. ما اینجا به عنوان فضایی امن برای همه زنان برای شکستن دیوارهای خود و کمک به یکدیگر در ساختن اینجا هستیم. در مورد عمیق ترین ناامنی های ما صریح ، مستقیم و آسیب پذیر در برابر یکدیگر باشیم. بدون قضاوت ، فقط خیلی دوستت دارم!

عاشق انجمن تناسب اندام عرق ، جامعه تناسب اندام زنان ، کلیپ آرت زنان

پاسخگویی و پشتیبانی کلید ایجاد یک سبک زندگی واقعی پایدار است! ما همیشه افرادی را در خانه نداریم که بفهمند چرا تغییر می دهیم ، حتی اغلب با بهترین نیت. اما مانع از انتخاب سالم می شود. زیرا با آنچه که آنها راحت هستند مناسب نیست. اما این سفر با شماست! شما باید با زنانی که شما را درک می کنند ارتباط برقرار کنید و شما را بفهمند. برای ایجاد قدرت و اعتماد به نفس که سزاوار آن هستید!دیدگاهتان را بنویسید