۲۳ مصوبه نتیجه هشتمین سفر شهرستانی استاندار در گلپایگان


به گزارش خبرگزاری فارس از گلپایگان، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان عصر امروز در جلسه مشترک شورای اداری استان و شهرستان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه رویکرد دولت مردمی سیزدهم  تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است، اظهار داشت: با توجه به کمبود فضای آموزشی در برخی مناطق شهر با تأمین اعتبار، چهار پروژه آموزشی نیمه تمام تا دهه فجر ۱۴۰۱ به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه از محل اعتبارات سفر برای ساماندهی استخر شنای گلپایگان ۱۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده می‌شود، گفت: از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری دو میلیارد تومان برای زورخانه ورزشی شهر گوگد تخصیص داده می‌شود.

مرتضوی با تأکید به مدیران شهرستان در اجرایی شدن مصوبات شورای اداری مشترک استان و شهرستان، گفت: به منظور پیگیری مصوبات سفرهای شهرستانی دبیرخانه‌ای در استانداری تشکیل شده است.

استاندار اصفهان تصریح کرد:کاستن از دغدغه‌های عمومی و تسهیل در سامان‌دهی موثر به مسائل و مشکلات مردم، بالاخص استفاده مؤثر از ظرفیت‌های جاری به منظور تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام زیرساختی و خدماتی، از اولویت‌های اصلی سفرهای شهرستانی است.

وی با اشاره به تصویب ۲۳ مصوبه در راستای حل مشکلات راه، آب و واحدهای تولیدی و تصفیه خانه و شبکه فاضلاب شهری در شورای مشترک اداری استان و شهرستان، افزود: در جلسه ستاد تسهیل ویژه شهرستان گلپایگان برای حل مشکل تسهیلات بانکی، بیمه‌، مالیات و مواد اولیه واحدهای تولیدی ۱۹ مصوبه به تصویب رسیده است.

 به گزارش فارس، در سفر یکروزه استاندار اصفهان به شهرستان گلپایگان بازدید از جانمایی ایجاد مناطق شهرک صنعتی گلشهر و گلپایگان و مسکن ملی، مشکل فاضلاب مسکن مهر و واحدهای  تولیدی انجام شد.

انتهای پیام/۶۳۰۷۱/آ/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید