۱۷۰۰۰ مددجو از خدمات بهداشتی کمیته امداد بهره مند می شوند


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سید مسعود حسینی معاون خانواده و حمایت سلامت کمیته امداد استان زنجان در جمع خبرنگاران از خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مشتریان این نهاد در سال گذشته خبر داد و گفت: بر اساس آمارهای موجود این در سال گذشته بیش از ۱۱ میلیارد و ۷۳۵ میلیون تومان برای ارائه خدمات سلامت به ۱۷ هزار و ۹۸۷ نفر از مددجویان کمیته امداد استان زنجان از محل اعتبارات و منابع این نهاد و هم افزایی آن با کمک های مردمی هزینه شده است.

معاون خانواده و کمیته حمایت از سلامت استان زنجان با اشاره به ارائه خدمات سلامت به جامعه هدف این سازمان در سال گذشته، افزود: پرداخت حق بیمه زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال، پرداخت کمک، هزینه های درمانی در بیمه تکمیلی، کمک هزینه نگهداری از سالمندان در منزل، تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز مددجویان و بیماران خاص و صعب العلاج، کمک به بهبود تغذیه کودکان زیر پنج سال و مادران باردار و شیرده و کمک به بهبود وضعیت سلامت شاخص های سلامت جامعه از مهمترین خدمات کمیته امداد در سال جاری است.

حسینی با بیان اینکه تمرکز بر رفع نیازهای بهداشتی و درمانی موسسه در کنار سایر خدمات موثر در حوزه توانمندسازی از برنامه های کاری مهم کمیته توانمندسازی استان زنجان و کمک های خاص است، تصریح کرد: تلاش می کنیم نیازهای بهداشتی و درمانی را برطرف کنیم. . مددجویان، موسسات خیریه و موسسات فعال در حوزه درمان و خیریه باید در اسرع وقت و به بهترین شکل ممکن حذف شوند.

انتهای پیام/ ۷۳۰۰۵
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید