۱۳ فروردین تصویر نتیجه گیری آرزو ملت ایران است


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند بندرخمیر، حجت الاسلام شعیب صالحی امام جمعه بندرخمیر در خطبه های نماز جمعه این شهر اظهار داشت: مهمترین تأثیر ارتباط انسان همراه خود خالق هستی در ماه مبارک رمضان به نظر می رسد تبدیل می شود. کدام ممکن است باعث آسانسور روحیه ملاحظه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیکی تبدیل می شود».

وی اظهار داشت: ۱۳ فروردین روز جمهوری اسلامی، تصویر نتیجه گیری خواست ملت برای برپایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پذیرش حکومت اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبانی توحیدی است.

خطیب جمعه شهرستان بندرخمیر اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره) به ایمان مردمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام آنها اعتقاد راسخ داشتند چرا کدام ممکن است مردمان اسلام مطالبات را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازهای مادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مالی زیر تذکر شخصی دارند.

حجت الاسلام صالحی به لزوم محافظت محتوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ها اسلامی در هدف نظام اسلامی ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: اگر اسلام استمرار داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلام تحت سلطه باشد، نه گفتن در هدف تحمیل نمی شود.

وی اظهار داشت: آرزوی دشمنان انقلاب اصلاح رفتار در نظام اسلامی است ۹ مطالبه اسلام.

امام جمعه بندرخمیر همراه خود خاص اینکه امتحان شده دشمن برای القای ناامیدی در بطن محله است، افزود: رسانه ها، منبر داران را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب گیران باید در راستای ارج نهادن به خوب ارزش های اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازها محله گام های موثری بردارند. سیستم آسانسور کننده عصر بعدی.

حجت الاسلام صالحی اظهار داشت: اقتدار نظام اسلامی بر دشمن فوق العاده با کیفیت حرفه ای است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای سرنگونی آن امتحان شده می تدریجی دل ها را اجتناب کرده اند ایده ها اسلامی در اطراف نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {همه ما} باید ایده ها دقیق اسلام را در در هر مکان واحد توسعه دهیم. گوشه.”

وی یکپارچه داد: در روزهای ابتدایی سال جاری مدارس به صورت حضوری برگزار تبدیل می شود کدام ممکن است جای امیدواری زیادی دارد، شاید شیوع بیماری عروق کرونر آسیب های جبران ناپذیری به نظام آموزشی ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان وارد کرده است.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطیب جمعه بندرخمر اظهار داشت: الهام بخش پیرمردها به حضور سر به سر در مدرسه باعث تربیت بچه ها مؤمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرهیخته برای بلند مدت ملت تبدیل می شود.

وی در نهایت همراه خود تشکر اجتناب کرده اند ستاد نوروزی کدام ممکن است همراه خود امتحان شده مضاعف را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیگیر در ایام نوروز خدمت رسانی به مردمان را سرلوحه کار شخصی قرار داده است خاطرنشان کرد: آرزو را انتخاب کنید و انتخاب کنید اراده مثال زدنی خواهید کرد برای خدمت به مردمان برای پیشرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبادانی باید تداوم داشته باشد. ملت شریف ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظام اسلامی.

انتهای پیام/ ۸۸۰۵۵
این را برای صفحه اول راهنمایی دهید