۱۲۰ میلیارد ریال برای تامین دارایی های زنجان به پشتلو اختصاص یافت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانپرویز خالقی در گفتگو با خبرنگار مهر، جاده زنجان – برمغانخانه مرکز استان را به یکی از مهمترین نقاط استان متصل می کند و گفت: در این راستا میزان تردد در این جاده بالاست. و طبق آمار امروز ۲۵۰ تردد در ساعت در این جاده ثبت می شود[af’dinit-triq

وی گفت: متأسفانه حوادث زیادی در محور زنجان ارمغانخانه بخش قره پشتلو رخ می دهد.

استاندار زنجان گفت: مردم این منطقه به عنوان یک درخواست خواهان کاهش این حوادث بودند و در این راستا استاندار زنجان و نمایندگان مجلس پیگیر این موضوع بودند و رئیس جمهور نیز در آخرین سفر خود به استان اعتباراتی را اختصاص داد. سال برای تضمین این دارایی.

خالقی با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور برای بهسازی و ایمن سازی راه های استان ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت، تاکید کرد: از این میان حدود ۱۲۰ میلیارد ریال برای ایمن سازی محور زنجان – ارمغانخانه تخصیص یافت.

وی افزود: اخیراً ۱۰۰ میلیارد ریال از ۱۲۰ میلیارد ریال برای این دارایی تخصیص و ابلاغ شد.

استاندار زنجان تصریح کرد: خوشبختانه با حمایت رئیس جمهور و پیگیری های استاندار زنجان اعتبار این دارایی از ۱۰۰ میلیارد ریال به ۱۸۰ میلیارد ریال افزایش یافت و با تحقق این هدف گام بر می داریم. شاهد کاهش محسوس تصادفات در این محور باشیم.