۱۲ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در ورامین کشف شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ شهرام امیریان صبح چهارشنبه داد آر این گروه از خبرنگاران ضمن تاکید بر برخورد با موضوع توزیع و قاچاق مواد مخدر از کشف ۱۲ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در ورامین خبر داد و اظهار داشت: ماموران – پلیس مبارزه با مواد مخدر. لطفا و ماموران کلانتری رزمی استان از فعالیت فردی در زمینه تهیه و توزیع هروئین و مرفین به صورت گسترده در شرق استان تهران مطلع شدند.

وی گفت: ماموران با زیر نظر گرفتن این متهم و فعالیت های وی متوجه شدند که وی قصد انتقال مواد مخدر و توزیع آن را بین مددجویان خود دارد و بلافاصله وارد عمل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود: پس از هماهنگی قضائی وی را به مخفیگاه خود اعزام و در بازرسی از محل پنج کیلو و ۹۰۰ گرم مرفین و هفت کیلوگرم هروئین کشف و یک متهم دستگیر و روانه زندان شد. مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر جهت رسیدگی و با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی معرفی شد.

امیریان گفت: پلیس در مبارزه با مواد مخدر طبق قانون و قاطعانه اقدامات خود را انجام می دهد و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.