10 نکته برای شروع یک وعده غذایی سالم


اگر کاهش وزن به نظر شما باید یکی را ببینید؟ وعده های غذایی سالم و خوش اندام باشید. قبل از شروع آن وعده های غذایی شما باید به جنبه های رضایت و نتیجه توجه زیادی داشته باشید. در این مقاله می خواهیم 10 نکته را برای شروع یک غذای خوب بخوانیم. به مدیریت ادامه دهید.

1. با غذا شروع کنید

قبل از شروع هرگونه رژیم غذایی ، باید مطمئن شوید که به طور کامل به آن پایبند هستید. به عبارت دیگر ، شما باید برنامه ای داشته باشید و تصمیم بگیرید که آن را دنبال کنید تا به اهداف ورزشی خود برسید. علاوه بر این ، شما باید انگیزه مناسبی برای ادامه کار داشته باشید.

2. بهانه ها را کنار بگذارید

بسیاری از مردم امروز شکست می خورند وعده های غذایی خودشان را شروع کنند ؛ زیرا آنها فکر می کنند بزرگ نیستند یا تعلل می کنند. برای رهایی از بهانه های خود ، باید با مشکل خود روبرو شوید که مرگ یکی از راه حل های ممکن است. تالیا به یاد داشته باشید که بهانه ها حتی اگر تازه کار هستید امکان پذیر است وعده های غذایی شما شروع به بلند شدن کرده اید ، بنابراین باید برای آن بهانه ها آماده باشید.

3. تا آنجا که می توانید اطلاعات جمع آوری کنید

اگر آن را به طور کامل انتخاب کرده اید وعده های غذایی این یک روش کاهش وزن است ، بنابراین باید تا آنجا که می توانید اطلاعات جمع آوری کنید. همچنین می توانید در مورد رژیم های غذایی در مورد غذاهای مختلف اطلاعات بیشتری کسب کنید.

4. دلایل دیگری را برای رژیم پیدا کنید

افراد مختلف دلایل متفاوتی برای غذا خوردن دارند. برخی افراد باید این کار را برای بهبود سلامت خود انجام دهند در حالی که برخی دیگر می خواهند در لباس های کوچک خود ظاهر خوبی داشته باشند. دلایل شما هرچه باشد ، همیشه به آنها یادآوری کنید تا به شما انگیزه دهند وعده های غذایی خودتان آن را بسازید.

5. احساسات را درگیر کنید

احساسات خود را تحریک کنید تا آنها را دنبال کنید وعده های غذایی راه خوبی برای شروع است. زیرا می تواند بیشترین هدف و نگرش را به وعده غذایی شما بدهد. علاوه بر این ، می تواند سرگرم کننده تر باشد کاهش وزن در شما ساخته شده است. بنابراین ، باید خود را در آینه نگاه کنید و خود را با تصاویر سالهای گذشته مقایسه کنید. با این کار می توانید انگیزه بیشتری برای رسیدن به اهداف خود از طریق رژیم غذایی خود کسب کنید.

6 وعده های غذایی آن را کار سخت تصور نکنید

وقتی می خواهید رژیم خود را شروع کنید ، تنها چیزی که می تواند شما را از افکار خود باز دارد این است که چقدر سخت است. بنابراین ، شما باید این کار را به عنوان یک کار آسان در نظر بگیرید. خودتان را به چالش بکشید و قدم به جلو بگذارید. برای انجام این کار عجله نکنید ، تا بتوانید این رژیم را برای مدت طولانی نگه دارید و در نهایت نتایج مورد نظر خود را ببینید.

7. غذای خوب خود را پیدا کنید

برنامه های زیادی در مورد وعده های غذایی امروز فرصت هایی برای همه وجود دارد. با این حال ، انتخاب مناسب یکی از عوامل موفقیت در این زمینه است. به منظور انتخاب بهترین رژیم غذایی ، باید از غذاهایی که به شدت محدود هستند خودداری کنید. علاوه بر این ، شما باید برنامه ای را انتخاب کنید که مورد علاقه مردم باشد. بیشتر بخوانید: رژیم متعادل چیست؟

8. عقل خود را حفظ کنید

اگر در پایان غذا یا شروع غذا مشکل دارید ، می توانید از بازخورد واقعاً استفاده کنید. خبر خوب به معنای تغذیه ضمیر ناخودآگاه شما با کلمات مثبت در مورد آنچه می خواهید به آن برسید است. با این کار می توانید ذهنیت مناسبی برای شروع یا حفظ رژیم غذایی خود داشته باشید

9. از خانواده خود بخواهید از شما حمایت کنند

هنگام خوردن غذا مجبور نیستید تنها باشید. اگرچه سایر اعضای خانواده شما ممکن است از وعده غذایی پیروی نکنند ، اما در واقع می توانند از شما در رسیدن به اهداف حمایت کنند. برای رسیدن به این هدف ، باید رژیم غذایی خود را به آنها بگویید. با انجام این کار ، آنها می توانند شروع کنند وعده های غذایی برای کمک به شما. علاوه بر این ، آنها می توانند مدام به شما یادآوری کنند که چه چیزی بخورید.

10. تهیه غذا برای خود را آسان کنید

برخی از افراد ممکن است اولین روز سخت غذا را تجربه کنند. بنابراین ، شما باید به دنبال پاسخی باشید تا این غذا برای شما آسان شود. یکی از کارهایی که می توانید در مورد آن انجام دهید این است که مطمئن شوید فقط غذاهای سالم که می توانید بخورید در یخچال شما وجود دارد. علاوه بر این ، شما باید با شیوه زندگی سالم چیزهایی را شروع کنید که واقعاً از آنها لذت می برید.

دیدگاهتان را بنویسید