۱۰ دوچرخه برتر جهان در سال ۲۰۲۲ (فیلم)


دوچرخه های تور که با هدف ماجراجویی و گشت و گذار تولید می شوند، مجهز به قاب محکم تر و لاستیک های بزرگتر هستند. مخزن این نوع موتورها نیز ظرفیت بیشتری دارد تا بتوانند مسافت های طولانی را به راحتی و بدون نیاز به سوخت گیری طی کنند. به عبارت دیگر، موتورهای تورینگ همیشه آماده هستند تا تجربه لذت بخشی از سفر جاده ای را برای راکبان خود فراهم کنند. در ادامه ویدیویی را مشاهده خواهید کرد که شما را با ۱۰ دوچرخه برتر جهان آشنا می کند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپرس، موتورسیکلت هوندا گلد وینگ به گونه ای طراحی شده است که می توانید با آن به ماجراجویی بپردازید و در این سفر خاطره انگیز دوست علاقه مندی را با خود همراه کنید. این موتور از یک موتور شش سیلندر آب خنک استفاده می کند که حجمی معادل ۱۸۳۳ سی سی دارد و می تواند مسافر و مقدار متناسبی بار را در یک سفر طولانی حمل کند.

نسل جدید موتور هوندا گلدوینگ سبک تر و چابک تر است و آنقدر عملکرد بالایی دارد که بسیاری از رقبا فقط می توانند رویای آن را داشته باشند. خریداران می توانند بسته به نیاز خود یک گیربکس شش سرعته معمولی یا یک گیربکس هفت سرعته اتوماتیک DCT ویژه هوندا را انتخاب کنند. این موتور در رنگ های مختلف موجود است که می خواهید قبل از سفارش تمام رنگ های زیبای آن را ببینید!

تماشای پربازدیدترین ویدیوها:

انتهای پیام

مربوط به: خواهد بود

برای دسترسی سریعتر: