گودرزی: تضعیف پلیس یعنی تضعیف کل کشور/فرجا باید با آسیب رساندن به امنیت برخورد قاطع داشته باشد.


عباس گودرزی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی گفتما ترک کردیم به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس ، وی با اشاره به اغتشاشات شب گذشته کشور از اغتشاشات، گفت: کارکنان لطفا هم به طور عام و هم خاص، در عین داشتن اختیار، نسبت به این اغتشاشات رفتاری فروتنانه دارند.

وی افزود: در کجای دنیا دیده می شود که به پلیس حمله شود و مثلا فردی به پلیس چاقو بزند و به پلیس آسیب برساند و پلیس متواضعانه رفتار کند؟

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: ما نمی گوییم هیچ کس مشکلی ندارد، ملاک این است که میانگین عملکرد هر فرد، نهاد یا سازمانی ملاک بررسی عملکرد و وضعیت باشد. . در مورد کارکنان فرماندهی پلیس هم همینطور است.

گودرزی خاطرنشان کرد: اگر مشکلی در کار وجود دارد باید اصلاح شود اما نباید برای همه اعمال شود. عملکرد متوسط لطفا نمره خوبی داره

وی افزود: نباید کارکنان را ناامید کنیم لطفا تضعیف چون پلیس ضعیف شده است یعنی کل کشور ضعیف شده است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به ناآرامی های اخیر در کشور گفت: صحنهگردان ها عامل اصلی این نابسامانی ها دشمنان نظام جهانی و استکبار هستند که هدفشان ایجاد مشکل در کشور است و می خواهند مردم را در مقابل یکدیگر قرار دهند.

گودرزی خاطرنشان کرد: البته ممکن است در میان این اغتشاشات تظاهرکنندگان هم باشند، البته این گروه باید طبق قانون اعتراض خود را به صورت مسالمت آمیز اعلام کنند و هر چه زودتر صف خود را از صف اغتشاشات جدا کنند. . .

وی افزود: آسیب رساندن به اموال عمومی و بی احترامی به نام افراد برای هیچ فردی قابل قبول نیست و باید با این گونه افراد به شدت برخورد شود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید