گزارش های جستجو نشان می دهد که د بلاسیو در جریان رقابت ناموفق ریاست جمهوری از منابع عمومی سوء استفاده کرده است


بر اساس گزارش جدیدی که توسط وزارت تحقیقات منتشر شده است ، شهردار بیل دی بلاسیو به طور معمول از منابع عمومی در مبارزات انتخاباتی ناموفق ریاست جمهوری خود و زندگی خصوصی فرزندانش سوء استفاده می کند.

در گزارش 47 صفحه ای مشخص شد که مالیات دهندگان شهر علی رغم قوانین واضح برای جلوگیری از استفاده از منابع در فعالیت های سیاسی ، حدود 320،000 دلار برای هزینه های ایمنی شهردار در طول پیشنهاد سال 2019 کاخ سفید هزینه کردند. تا کنون ، د بلاسیو از پرداخت هرگونه خسارت به شهر خودداری کرده است. به این نقض قوانین رفتاری است که می تواند به شهرت فرماندار آسیب برساند.

تحقیقات دو ساله همچنین نقض اخلاقی مربوط به جزئیات ایمنی شهردار را آشکار کرد. در یک مورد ، یک وانت پلیس و چند مامور NYPD برای کمک به کیارا دختر د بلاسیو از آپارتمان Sunset Park خود به Gracie استفاده کردند. عمارت ، بازرسان این حادثه را شرح دادند. مانند “سوء استفاده از منابع NYPD برای منافع شخصی”

همچنین مشخص شده است که اعضای بخش امنیتی پسر شهردار دانته دو بلاسیو را وادار می کنند تا در بروکلین و در کالج در نیوهیون کار کند ، در حالی که فرزندان شهردار واجد شرایط هستند. تحقیقات شواهد کمی پیدا کرد که اعزامی به حفاظت از وی ارتباطی داشته باشد.

مارگارت گارنت ، کمیسر DOI در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “در عمل این سرویس امنیتی نیست اما در اصل یک سرویس دربان است. مخصوصاً برای دانته. »« امنیت خوبی ندارد. یا دولت خوبی نیست یا هر دو.”

یک تیم امنیتی برای بازرسی وسایل شخصی شهردار در بروکلین اعزام شد. این معادل فرستادن رئیس جمهور سابق ترامپ به سرویس مخفی برای تحقیق درباره هتل او است. به گفته گارنت

بیشتر بخوانید: ترامپ و دی بلاسیو وجه مشترکی دارند: مالیات دهندگان هزینه های امنیتی کمپین را تأمین می کنند

این گزارش همچنین می تواند پیامدهای جنایی برای هوارد ردموند ، رئیس امنیت شهردار ، بازرس کل NYPD ، که متهم به وی با شکستن تلفن خود و امتناع از تحویل پرونده ، “این تحقیقات را متوقف و تلاش کرد تا این تحقیقات را خنثی کند”.

رفتار او به دفتر دادستان منطقه منهتن ارجاع داده شده است. گارنت گفت که سخنگوی NYPD نگفت که آیا ردموند هنوز کار می کند یا خیر.

دانیل فیلسون ، سخنگوی مطبوعاتی د بلاسیو در بیانیه ای این تحقیقات را به عنوان یک تحقیق توصیف کرد “گزارش نادرست این بر اساس مفروضات غیرقانونی و دیدگاه های ساده لوحانه درباره چالش های امنیتی پیچیده ای است که امروز مقامات منتخب با آن روبرو هستند. “

“کارشناسان اطلاعات و امنیت باید تصمیم بگیرند که چگونه شهردار و خانواده اش را در امان نگه دارند. او یک بازرس غیرنظامی نیست. “

این اولین بار نیست که رهبران شهر نیویورک در مورد استفاده از رانندگان مالیاتی که توسط مالیات دهندگان تأمین می شود مورد بررسی دقیق قرار می گیرند. در ابتدای امسال اندرو کوئومو فرماندار سابق به دلیل استفاده از سربازان دولتی برای اولویت بندی آزمایش COVID-19 مورد انتقاد قرار گرفته است. به خانواده اش

حتی اگر گزارش اجازه دهد ، قوانین شهردار در مورد ایمنی کودکان ممکن است مبهم باشد. اما اشاره کرد که کمیته تعارض منافع ممنوعیت روشنی برای استفاده از منابع شهر برای فعالیت های سیاسی پیشنهاد کرده است.

این بر عهده کمیته است که تعیین کند آیا د بلاسیو مجبور شد 319،794.20 دلار به شهر بازپرداخت کند. آیا این هزینه برای سفر به منظور جزییات ایمنی او در سالهای اولیه رئیس جمهور هزینه شده است؟

به گفته دبیرکل دو بلاسیو ، این شهر از تصمیم قبلی کمیته در مورد هزینه های مربوط به مبارزات انتخاباتی تجدید نظر می کند. و هیچ تصمیم نهایی

به سوالات کمیته پاسخ داده نشد.

دیدگاهتان را بنویسید