گروهبان NYPD که به ضرب گلوله مرگبار دبورا دانر با محاکمه انتظامی روبرو شد


گروهبان NYPD ممکن است پنج سال پس از مرگ زن برانکس به دلیل تیراندازی مرگبار به دبورا دانر با مجازات انضباطی روبرو شود که به برآورد نقش پلیس در پاسخ به ادعاهای بهداشت روانی در سطح شهر کمک می کند.

گروهبان هیو بری قرار است سه شنبه محاکمه ای چند هفته ای را در این اداره آغاز کند. وی به اتهامات اداری ، عدم نظارت و قضاوت تاکتیکی ضعیف در قتلهای معروف متهم خواهد شد.

هزینه به طور کلی برابر با از دست دادن تعطیلات است. اما ممکن است مجازات های بیشتری داشته باشد بر اساس تصمیم نهایی کمیته درموت شی ، پرونده جنایی بری سه سال پیش به پایان رسید.

دانر ، زن سیاه پوست 66 ساله با سابقه اسکیزوفرنی. در بحران سلامت روان ، در 19 اکتبر 2016 ، بری به آپارتمان خود در Castle Hill در کنار سه پلیس رسید. دو کارگر اورژانس و خواهر دانر.

در حالی که گروه سعی می کند زن را از آپارتمانش بیرون بکشد. او متهم به استفاده از چوب بیس بال بود. بری ، سرگرد سفید سرگرد. در آن زمان ، زن 32 ساله دو تیر به بدن این زن شلیک کرده بود که منجر به مرگ او شد. او بعداً گفت که از جان خود می ترسد.

هم شهردار بیل دی بلازیو و هم کمیسر پلیس جیمز اونیل اقدامات این افسر را محکوم کردند. دی بلاسیو گفت: “واضح است که در این مورد ما شکست خوردیم.”

اعتراض به دبورا دانر در سال 2016

فلش

این برخورد اعتراضات را افزایش داد و آموزش مداخله در بحران را در بین افسران ارشد پلیس افزایش داد. بعداً گزارش شد که بری دوره کاهش خشونت را نمی گذراند. انجمن خیرخواه گروهبان بزرگ از اقدامات بری دفاع می کند. در حالی که شهردار را متهم کرد که “شکار جادوگران سیاسی” با او.

(نه SBA و نه وکیل بری ، اندرو کوین ، پاسخی ندادند. (کوین از طریق منشی گفت که محاکمه به دلیل مسائل نامشخص “COVID” از تاریخ شروع دوشنبه اول به تعویق افتاد.)

نیاز به رویکردهای جدید برای پاسخگویی به ادعاهای مربوط به سلامت روان تابستان گذشته دوباره تشدید شد. پس از اعتراضات گسترده عدالت نژادی از جمله قتل دانیل پرود در روچستر. در اوایل سال جاری ، دو بلاسیو یک برنامه آزمایشی برای اعزام کارشناسان واکنش به بحران آغاز کرد. به جای پلیس ، به 911 Mental Health بروید.

در حالی که طرفداران از خلبان تمجید کردند. آنها گفتند که فاصله 5 ساله بین مرگ دانر و حکم اداره بری بر عدم رعایت مستمر این شهر به موقع تاکید می کند.

جو هیون کانگ ، مدیر انجمن های متحد برای اصلاحات پلیس ، روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت: “هیچ بهانه واقعی وجود ندارد که چرا این امر طولانی می شود.” وقتی NYPD می خواهد سریع عمل کند ، آنها این کار را انجام می دهند. این یک تصمیم است. بالاترین سطح دولت حمایت از افسران که آنها را می کشند یا از آنها سوء استفاده می کنند. “

در پرونده های اخیر ، از جمله محاکمه دانیل پانتالئو ، این شهر از روند انضباطی NYPD با کندی دفاع کرده و مدعی شده است که باید تا اوج محاکمه جنایی منتظر بماند.

بری توسط قاضی دیوان عالی ایالات متحده به اتهام قتل درجه دوم در اوایل سال 2018 آزاد شد. در آن زمان ، کمیسر اونیل گفت که NYPD یک “بررسی انضباطی در تصمیمات تاکتیکی و هدایت کننده” را آغاز خواهد کرد. مراقب باشید که منجر به خلع سلاح شود. سلاح گرم در این مورد. “

در همان سال ، شهر با پرداخت 2 میلیون دلار به خانواده دانر موافقت کرد.

بری پس از تبرئه مجاز شد به استاد گروهبان بازگردد. وی در سال 2020 حقوق 152،000 دلار دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید