گران ترین و ارزان ترین خودروهای اتوماتیک موجود در بازار کدامند؟


این روزها قیمت انواع خودرو در بازار آزاد رشد زیادی داشته است اما در این بین تمامی محصولات خودرویی موجود در بازار از خودروهای لوکس خارجی گرفته تا محصولات پرطرفدار داخلی افزایش بسیار خوبی را تجربه کرده اند. تا جایی که قیمت برخی خودروهای تمام اتوماتیک با خانه های چند صد متری تهران برابری می کند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار خودرو، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، خودروهای لوکس اتوماتیک مانند BMW 730 LI در حال حاضر با قیمت ۱۱ میلیارد تومان در بازار موجود است. قیمت این خودرو معادل خرید خانه ۲۷۵ متری در تهران می باشد. خودروهای دیگری مانند بنز E200 با قیمت ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در بازار موجود است. این خودرو تمام اتوماتیک بوده و یکی از محبوب ترین خودروهای خارجی به حساب می آید. تویوتا راو۴ و هیوندای آزرا گرنجر از دیگر خودروهای تمام اتوماتیک هستند که قیمت کمتری نسبت به مدل های ذکر شده دارند. این دو مدل قیمتی در حدود ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دارند و در سال ۲۰۱۹ تولید می شوند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

قیمت خودروهای مونتاژ خودرو چقدر است؟

مدل های مذکور صادراتی بوده و قیمت بالایی داشتند. اما برخی خودروهای خارجی در داخل کشور مونتاژ می شوند و با نرخ کمتری به دست مشتری می رسند. اکثر خودروهای وارداتی اتوماتیک هستند. یکی از خودروهای مونتاژ شده ساندور استپ وی است که در حال حاضر ۷۳۰ میلیون تومان قیمت دارد. یکی دیگر از مدل های مونتاژ خودرو، خودرو جیلی JC6 Excellent است، این خودرو توسط خودروسازان بم مونتاژ می شود و قیمت آن در بازار آزاد به ۴۶۰ میلیون تومان می رسد. دانگ فنگ H30 کراس یکی دیگر از خودروهای مونتاژ تمام اتوماتیک است که با نرخ ۵۱۰ میلیون تومان در بازار به فروش می رسد. یکی دیگر از مدل های خودرو مونتاژی آریو زوتی است که آخرین بار در سال ۲۰۱۸ تولید شده و هم اکنون همین مدل با قیمت ۵۰۰ میلیون تومان معامله می شود.

ارزان ترین خودروهای اتوماتیک بازار داخلی را بشناسید

باید ارزان ترین خودروهای اتوماتیک تولید داخل باشند، هرچند این خودروها در مقایسه با سایر خودروهای تمام اتوماتیک ارزان هستند، اما اصلا قیمت اقتصادی ندارند! ارزان ترین خودروی اتوماتیک بازار آزاد کوییک پلاس است که قیمت آن به ۳۱۰ میلیون تومان می رسد. البته قیمت کارخانه ای این خودرو ۲۷۷ میلیون تومان است. بعد از این خودرو دنا پلاس شارژ، تارا و پژو ۲۰۷ قرار دارند که قیمت کارخانه ای این سری از محصولات حدود ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون تومان است اما قیمت آنها در بازار بالای ۵۰۰ میلیون تومان است.

انتهای پیام

مربوط به: ایران خودروسایپامرسدس بنزهیوندای

برای دسترسی سریعتر: