گدازه آتشفشان در جزیره لا پالما در 24 روز 1458 ساختمان را می سوزاند.


گدازه از آتشفشان Cumbre Vieja در لا پالما ، جزایر قناری در جنوب غربی اسپانیا ، 1458 ساختمان را در 24 روز می سوزاند.

در اطلاعات به روز شده توسط سیستم تصویربرداری ماهواره ای اتحادیه اروپا. (کوپرنیک) در 12 اکتبر ، گدازه های آتشفشان 1458 ساختمان را در منطقه سوزاند و در مجموع 1541 ساختمان را تحت تأثیر قرار داد.

گفته می شود این آتشفشان که از 19 سپتامبر در این جزیره فعال بوده است فوران کرده است. گدازه ای که از دو جاده جاری می شود تا کنون 656 هکتار را تحت پوشش خود قرار داده است و جاده 49 کیلومتری زیر گدازه باقی مانده است.

دیروز ، 800 مورد دیگر گزارش شد ، در مجموع بیش از 6200 نفر از خانه های خود در لا پالما تخلیه شدند.

سانچز ، نخست وزیر اسپانیا ، برای چهارمین بار از این منطقه دیدن کرد

از سوی دیگر ، نخست وزیر پدرو سانچز چهارمین سفر خود را از زمان آغاز فوران آتشفشان به لا پالما انجام داده است.

سانچز ، که با نمایندگان دولت های محلی در منطقه و کسانی که تحت تأثیر گدازه قرار گرفته اند ملاقات کرد ، گفت: “کار 24 روز شبانه روز ادامه داشت. من می دانستم که کار سختی است. اما من به صبر و اتحاد نیاز دارم. “

هشدار داد که تا کنون دولت اسپانیا تصمیم گرفت 214 میلیون یورو برای مسکن ، کشاورزی ، آبیاری و اشتغال به لا پالما کمک اضطراری کند. سانچز گفت کمک ها ادامه خواهد داشت.

از سوی دیگر ، به اشتراک گذاشته می شود که غذا و نوشیدنی توسط هواپیماهای بدون سرنشین از هوا بر روی برخی از حیواناتی که توسط گدازه احاطه شده اند و به دلیل خطر غیرقابل دسترسی هستند ، پرتاب می شود.

اخبار ارائه شده به اعضا از طریق سیستم جریان خبری AA (HAS) به صورت خلاصه در وب سایت Anadolu Agency منتشر می شود. لطفا جهت درخواست عضویت تماس بگیرید.دیدگاهتان را بنویسید