گارد Rikers متهم به قاچاق اسلحه به بازداشت شدگان است


دادستانی منطقه برانکس از یک زندانبان متهم به قاچاق تیغ تیغ برای زندانیانی که در جزیره رایکرز نگهداری می شوند ، متهم می کند.

هفته گذشته ، تراویس سیمز 33 ساله پس از آنکه معاون نگهبان گزارش داد که ماموران اصلاحات به جاناتان سانچز ، 31 ساله بازداشت شده در مرکز جورج آر ویرو در مرکز جزیره ریکرز پس از مشاهده مبادله ، دستگیر شده اند ، دستگیر شد. فرد بازداشت شده دستور جستجوی زندانیان را صادر کرد. که تیغ پنهان شده در درپوش قلم را نشان می دهد بر اساس گزارش اداره تحقیقات و اداره اصلاحات

مارگارت گارنت ، کمیسر تحقیقات ویژه ، مارگارت گارنت ، می گوید: “معاون ناظر و سریع سرپرست و تیمش به توقف جریان قاچاق در مواقع حساس و چالش در زندان شهر کمک می کنند. “اقدام سریع آنها و همکاری DOC با DOI نشان دهنده سیاست تحمل صفر شهر نیویورک در مورد قاچاق کالا در زندان های شهر است. “

پس از دستگیری مقامات اصلاحی گفتند که سیمز ، که از دسامبر 2016 در زندان شهر کار می کرد ، در دادخواست روز پنجشنبه تعلیق کردند. قاضی افسران اصلاحات را آزاد کرد و به او اجازه داد تا در انتظار محاکمه در خانه بماند.

در صورت محکومیت ارتقاء کالاهای غیرقانونی در زندان ها در درجه اول ، سیمز ممکن است تا هفت سال زندان داشته باشد. همچنین او به دو جرم متهم شده است: سوء رفتار مقامات و ترویج قاچاق به زندان در درجه دوم وکلای وی بلافاصله به درخواست اظهارنظر در دفتر حقوقی وی پاسخ ندادند.

دستگیری زندانبانان در حالی صورت می گیرد که جزیره رایکرز و زندان های سراسر شهر نیویورک با خشونت های مداوم دست و پنجه نرم می کنند. به طور خاص ، در مراکز بازداشت که در آنها استفاده از زور در حملات ، چاقوکشی و چاقوکشی انجام شده است ، نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری داشته است.

علاوه بر خشونت فیزیکی زندانیان در زندان های شهر نیز باید با افزایش تعداد COVID-19 ، سقوط خدمات پزشکی دست و پنجه نرم کنند. و خدمات تحویل غذا چون افسر حضور ندارد و موارد خودزنی افزایش یافت دست کم دوازده نفر از زندانیان شهر نیویورک در سال 2021 جان خود را از دست دادند که پنج نفر از آنها خودکشی کردند.

در بحبوحه چنین بحرانی حامیان اصلاحات از دادستان ها و قضات شهر خواسته اند تا زندانیان بیشتری را تا زمان محاکمه آزاد کنند. اتحادیه افسران اصلاحات شهر را به استخدام نگهبانان بیشتر مجبور کرده است. به این دلیل که مقامات فعلی قادر به تأیید کنترل ها در امکانات خود نیستند.

بر اساس اطلاعات اداره اصلاحات حدود یک چهارم کارگران لباس فرم می گویند که بیمار هستند یا در حال حاضر به سر کار نمی آیند. مسائل مربوط به کارکنان بقیه نگهبانان زندان را مجبور به ترک ده ها موقعیت کرد. به این ترتیب زندانیان بدون خدمات لازم رها می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید