گابی پتیتو ، برایان لاندری برای نشان دادن عشق خود خالکوبی های تطبیقی ​​دریافت کردند


گابی پتیتو و دوست پسرش برایان لاندری گزارش دادند که با یک خالکوبی انگشت انگور جفت کردند “نشان دادن عشق خود” قبل از شروع یک سفر تاسف بار در سراسر کشور که او هرگز برنگشت.

دنی نوستروم ، هنرمند جوهر ، به دیلی میل گفت که آن دو وقتی در ماه اکتبر به اتاق نشیمن وی در ونیز فلوریدا رفتند تا خالکوبی کنند “هیجان زده” بودند.

آنها برای قرار ملاقات پیام دادند و از یکی از دوستان توصیه کردند. آنها دقیقاً می دانند چه می خواهند. “نوستروم به خبرگزاری گفت.

او گفت: “آنها می خواهند چند تاک انگور ، هر هزارم اینچ نشان دهنده عشق آنها و این واقعیت باشد که آنها با هم این سفر بزرگ را برنامه ریزی کرده اند. آنها گفتند که دو سال با هم بودند. “

“من گفتم:” بسیار راحت ، و او چند چیز دیگر که می خواست اضافه کرد ، مانند یک روح اسکیت برد. ماهی های کوچک و کمی عقرب روی انگشت دیگرش بنابراین ما همه را با هم زدیم و تحت مراقبت قرار گرفتیم. “

“او واقعاً یک اسکیت بورد با یک روح کشید. او همچنین عقرب ها را کشید تا به من نشان دهد که چگونه می خواهد شبیه آنها باشد. او روی کاغذهایش نقاشی کشید. فرم رضایت تصویر را می بینم Vine چیزی است که آنها در Pinterest دیده اند یا چیز دیگری. “

خالکوبی های مطابقت گابی پتیتو و برایان لاندری.
اینستاگرام

این فروشگاه 23 ساله ، پتیتو ، دارای یک خالکوبی است که نوستروم می تواند آن را ببیند-روی سه تپه با علامت “X” مشخص شده است.

“آنچه آنها درباره آن صحبت می کنند روابط و برنامه های سفر آنها است. آنها بسیار هیجان زده هستند بسیار مشتاق سفرشان آنها مشخص نکردند که کجا و چه زمانی. آنها فقط گفتند که در حال برنامه ریزی برای این سفر هستند تا مدتی در ون بمانند. “

“من فکر می کنم همان سفری است که گبی هرگز برنگشت. یادم هست گفتند هنوز وانت ندارند. آنها در سوپرمارکت های Publix کار می کنند و برای آن پول پس انداز می کنند. “

“گابی دارای شخصیتی بسیار شاد و بسیار شاد است. به نظر نمی رسد او اصلا نگران چیزی غیر عادی باشد. به نظر می رسید از حضور در فروشگاه خوشحال است. او بسیار دوستانه به نظر می رسد. “این هنرمند به مغازه گفت.

“او کمی درگیری داشت. اما هنوز گفتگوی خوبی داریم. او در جامعه و هیچ چیز احساس ناراحتی نمی کرد. نوستروم افزود: “او کمی ساکت تر بود.”

هنرمند تاتو گفت این زن و شوهر به او گفتند که طرفداران “پرونده های قانونی” هستند ، یک درام تلویزیونی جنایی واقعی که در آن جزئیات نحوه حل دانشمندان از جنایات خشونت آمیز و تصادفات مرموز توضیح داده شده است. او گفت پتیتو همچنین به او گفت که او عاشق فیلم های ترسناک است.

پتیتو و لاندری به دنی نوستروم گفتند طرفداران این نمایش هستند. "پرونده پزشکی قانونی"
گفته می شود پتیتو و لاندری به دنی نوستروم گفته اند که طرفداران “پرونده های قانونی” هستند.
اینستاگرام

“انگور برای آنها است. با تجلی خود در کنار هم لوگوی ماهی متعلق به اوست. ارواح اسکیت بورد به این دلیل است که او هالووین را دوست دارد و مدت زیادی است که به عنوان سرگرمی بازی می کند. من نمی توانم معنی عقرب را به خاطر بسپارم.

وی گفت که هزینه کل 100 دلار است و تکمیل آن حدود 90 دقیقه طول کشید.

نوستروم گفت وقتی فهمید این دو در خبرهایی در دادخواهی ظاهر شده اند که به عنوان موکل وی در سراسر کشور خبرساز شده است. او این را به دوست دخترش گفت “فکر می کنم آنها را خالکوبی کرده ام.”

“دوست دخترم گفت:” نه ، او گفت. “من می گویم ،” من مطمئن هستم که دارم. فکر می کردم اینجا خالکوبی کرده ام. “بنابراین شروع به پیمایش در مجموعه تلفن خود و آنجا کردم. من از طریق رسانه های اجتماعی بررسی می کنم و این وظیفه من است. “

“من از آنچه در نزدیکی خانه اتفاق افتاد شگفت زده شدم. این امر واقعی تر بود … چند روز من را ترساند. این به عنوان یک هنرمند خالکوبی یک معامله بزرگ است. نوستروم گفت که ما بخشی از زندگی این افراد شده ایم.

لباسشویی که در 1 سپتامبر از پیاده روی غربی بدون پیتیتو 22 ساله به فلوریدا بازگشت ، تنها شخص مورد علاقه در این پرونده است. به گفته والدینش ، وی در 14 سپتامبر ناپدید شد. که سه روز بعد به پلیس گزارش داد.

حکم دستگیری وی به دلیل کلاهبرداری به اتهام استفاده از کارت بانکی شخص در زمان ناپدید شدن پتیتو صادر شد. پتیتو در 11 سپتامبر رسما مفقود شد و بعداً در وایومینگ مرده پیدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید