کینزیوتراپی آمریکا 75 سالگرد “توسعه از طریق حرکت” – پزشکی تناسب اندام را جشن می گیرد


واشنگتن دی سی – آوریل 2021: کینزی تراپی. که یکی از قدیمی ترین رشته های پزشکی است اعلام جشن 75 سالگی به عنوان یک حرفه ای

کینزی تراپی (درمان اصلاحی سابق) در سال 1946 در جبهه های جنگ جهانی دوم تاسیس شد. این دارو توسط دکتر نورمن تی کرک ، جراح عمومی ایالات متحده و دکتر هوارد راسک ، یکی از اولین پیشگامان پزشکی احیا کننده تأسیس شد. با افزایش بقای نیروهای بیمار یا مجروح. نیاز بسیار زیادی به بازگشت سربازان به خدمت وجود داشت. واحدهای تهویه مطبوع برای بهبود این روند ایجاد شد.

انجمن کینزی تراپی آمریکا (AKTA) ، قبلا انجمن توانبخشی جسمی و روانی. این مرکز برای حمایت از خدمات توانبخشی متخصصین ثبت شده کینزیوتراپی (RKT) تأسیس شده است در حالی که سلامت و رفاه کل مردم را ارتقا می بخشد. شامل جانبازان و افرادی که محدودیت کاری دارند

کینزی تراپی با سایر علوم پزشکی یا درمانی متفاوت است. زیرا تمام بدن را می پوشاندکندال نوبل ، رئیس منتخب AKTA ، گفت:RKT آموزش می بیند و علاوه بر توانبخشی جسمانی ، در مورد تغییر رفتار نیز آموزش می بیند.

AKTA برخی از تخصصهایی را که بهترین روشهای درمانی را با هم ترکیب می کنند ، برجسته کرده است. به رسمیت شناختن 75 سال حرفه کینزی تراپی ، که شامل موارد زیر است:

  • ورزشهای تطبیقی ​​، شامل همکاری با افراد دارای معلولیت و ورزشکاران پارالمپیک
  • ورزشهای آبی
  • توانبخشی قلبی/ریوی
  • توانبخشی آموزش رانندگان
  • ارتوپدی
  • عصب شناسی

اساس کینزی تراپی ، آزمونهای عملکردی عضلانی اسکلتی ، عصبی ، فیزیولوژیکی ، بیومکانیکی ، روانی و اجتماعی است. بیشترین تأثیر را بر رفتار و تغییرات بدن دارد.

دکتر تیموتی سیلور ، رئیس سابق طب فیزیکی و توانبخشی در بیمارستان امور جانبازان مک گایر در ریچموند. ایالت ویرجینیا گفت ،داشتن سابقه ای در فیزیولوژی ورزش ، درمانگران فیزیکی (RKT) را برای تخصص های اضافی در بسیاری از زمینه ها ایده آل می کند. تصفیه آب آموزش راننده و ارزیابی توانایی کار طبیعت متنوع فیزیوتراپیست آنها را برای مراقبت از بیماران بین رشته ای مناسب می کند.

انجمن کینزی تراپی آمریکا یک سازمان غیرانتفاعی است. اعضایی که متعهد به حمایت از تمام درمانگران فیزیکی ثبت شده در سراسر کشور هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.akta.org مراجعه کنید.

مخاطب:
کمپ کتی
مدیر اجرایی AKTA
[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید