کیم کارداشیان در حال انجام “چشمان چشم” در کانیه وست در طول “SNL”


کانیه وست در جلو و مرکز اجرای کیم کارداشیان وست در “شنبه شب زنده” نشسته بود – و همانطور که بینندگان مشاهده کردند ، این دو “تمام شب دست تکان دادند و تماس چشمی برقرار کردند”.

“تا یک نقطه قبل از مسابقه ، کورت کیم برای او بوسه فرستاد. “یک شاهدان عینی گفت که کیم 40 ساله با افتخار خود را” کیم کارداشیان وست “معرفی کرد.

کانی ، 44 ساله ، مادرش کریس جنر و دوست پسرش کوری گمبل به همراه دوستان نزدیک کیم ، خلوئه کارداشیان و لا لا آنتونی ، در جمع تماشاگران حاضر شدند.

کیم در جریان افتتاحیه مونولوگ در مورد طلاق خود با کانیه صحبت کرد. ابتدا با او تماس گرفت “بهترین مرد تمام دوران” قبل از اینکه متوجه شوید که هست “ثروتمندترین سیاه پوست آمریکا یک نابغه با استعداد قانونی که چهار فرزند شگفت انگیز به من داد. “

او ادامه داد: “بنابراین وقتی از او جدا شدم ، باید بدانید که از یک چیز ناشی می شود – شخصیت او. می دانم که معنی می دهد اما شخصی به من گفت که شوخی ها از حقیقت ناشی می شوند. و اگر چیزی باشد که من همیشه برای آن تلاش کرده ام آن چیز اصلی است. “

کیم کارداشیان برای تمرین “SNL” با کانیه وست حاضر شد
GC Images

قبل از اولین نمایش “SNL” کیم ، صفحه شش فقط فاش کرد که کانیه به بنیانگذار SKIMS در میزبانی نقش خود کمک می کند.

این زوج مطلقه اخیراً جنجالی در مورد گذراندن دوباره وقت با یکدیگر ایجاد کردند. از کارهای یکدیگر حمایت کنید و در لس آنجلس با هم شام بخورید. قبل از اینکه این دو به نیویورک بروند تا شبکه NBC را تماشا کنند.

بعد از نمایش شنبه کیم با لباس مجلسی صورتی تنگ و کت پهن و شیک ، میزبان یک مهمانی خصوصی خصوصی در SoHo hotspot Zero Bond بود. کریس ، Khloe ، Jonathan “Foodgod” Cheban ، Scott Disick ، ​​Gayle King و بسیاری دیگر به او ملحق شدند.

دیگر بازیگران و بازیگران “SNL” ، مانند لورن مایکلز و امی شومر ، که در این برنامه مهمان بودند ، شرکت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید