کیری ایروینگ- سخنرانی واکسن بد


مایکل روبرتز ، رئیس فوتبالیست انجمن بازیکنان می خواهد همه بازیکنان NBA واکسینه شوند.

اما او برای موارد عجیب عذرخواهی نکرده است ، مانند وضعیت کیری ایروینگ با نت ها ، جایی که او در حال حاضر از تمرین نت در خانه و بازی های خانگی نتز منع شده است.

رابرتز در مراسم برش نوار در برانکس برای مدرسه بسکتبال رنسانس بسکتبال ارل مونرو گفت که بازیکنان NBA باید به دلیل واکسیناسیون بالا تشویق شوند. به جای فریب پرونده مشهور سوپرستار نگهبان Nets.

روبرتز در این باره می گوید: “من نمی خواهم در مورد کیری اظهار نظر کنم زیرا این کاری است که کایری انجام می دهد ، این تصمیم است.” واکسینه شدن

“اعداد ما 95 ، 96 درصد (واکسینه شده) است که بهتر از میانگین کشوری است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بپرسید ما برای کمک به دیگر کشورها چه کاری می توانیم انجام دهیم. کاری را که بازیکنان ما انجام می دهند انجام دهید. “

اعتقاد بر این است که کیور ایروینگ یکی از واکسینه نشده ترین بازیکنان NBA است.
AP

رابرتز ، که از برانکس در 31 دسامبر بازنشسته است ، مفتخر است که نیکس ، تیم دوران کودکی اش ، 100 درصد واکسینه شده است ، اما از رسیدن به عنوان قهرمانی لیگ مطمئن نیست.

روبرتز می گوید: “آیا به 100 درصد می رسیم؟” اما ما هنوز تلاش می کنیم ، اما در این مرحله من از بازیکنانمان شرمنده نیستم و از آنها عذرخواهی نمی کنم. زیرا ما از بقیه جهان بهتر عمل می کنیم ، نه فقط کشور و شهر نیویورک. “

اتحادیه بازیکنان به داوطلبانه واکسیناسیون بازیکنان در برابر COVID-19 رای داد و او این خواسته را تأیید کرد.

با این حال ، روبرتز گفت که “قطعا” می خواهد بازیکنان شوت های خود را انتخاب کنند.

میشل رابرتز در سال 2015
میشل رابرتز در سال 2015
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

روبرتز گفت: “و من هرگز از دست بازیکنانمان خجالت نمی کشم.” “من فکر می کنم همه بازیکنان باید واکسینه شوند. این فقط من هستم. رای اتحادیه باید یک تصمیم داوطلبانه باشد. من گروهی برای موعظه نیستم. من گروه کر هستم اما نرخ ما چیزی است که ما آن را تحسین می کنیم و به آن افتخار می کنیم. من از ماهیت داوطلبانه آن عذرخواهی نمی کنم. “

این بازی NBA cognoscenti “چه کسی است؟” در رابطه با مدرسه مونرو ، مدافع افسانه ای نیکس مدرسه برانکس را با دوره های منظم افتتاح کرد. در عوض ، عناصر بسکتبال را برای آموزش مهارت های مورد استفاده در تجارت بسکتبال به دانش آموزان محروم (وکلا ، نمایندگان ، فیزیوتراپیست ها ، مربیگری ، نظارت ، تجزیه و تحلیل ریاضی ، روزنامه نگاران و غیره) اضافه می کند.

فرمانده آدم نقره برای یک نقطه عطف آماده است. اعضای ارشد Knicksbrass – رئیس جمهور لئون رز ، مدیر ارشد اجرایی ویلیام وسلی ، جنرال موتورز اسکات پری و دستیار جنرال موتورز آلن هوستون.

سیلور در مورد مسائل ایروینگ اظهار نظر نمی کند زیرا او در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی بود تا به زودی به آنها بپردازد.

کلاس اولیه نزدیک به 100 دانش آموز هنگامی که سیلور برای سخنرانی معرفی شد ، بزرگترین دور را تشویق کرد. سیلور این را به دانش آموزان گفت “برای هر بازیکن NBA ، 100 شغل وجود دارد.”

ایجاد این مدرسه هشت سال به طول انجامید – این محصول حاصل ایده نویسنده و فیلمساز افسانه ای دن کلورس بود که نیکس را به عنوان “چهار پنج آماده برای ساختن تیم قهرمانی” معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید