کیا اسپورتیج ۲۰۲۲; SUV اسپرت و جوان پسند (فیلم)


اگرچه کیا اسپورتیج رقبای جدیدتری در بازار پیدا کرده است، اما این SUV جمع و جور هنوز ظاهری زیبا و درایو پویا دارد. البته کیا اسپورتیج ۲۰۲۲ به اندازه رقبایی مانند مزدا CX-5 کم مصرف نیست، اما کیفیت سواری آن عالی است و انتظار می رود در نسل بعدی حتی بهتر از این باشد. در ادامه ویدئویی از معرفی شاسی بلند کیا اسپورتیج ۲۰۲۲ را مشاهده خواهید کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کاماپرس، کیا اسپورتیج ۲۰۲۲ مدل پایه LX مجهز به پکیج جدیدی به نام است که تجهیزاتی مانند رینگ های ۱۸ اینچی تیره، گرمکن صندلی های جلو، ورود بدون کلید، استارت دکمه ای و بسیاری موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. خریداران این بسته. مدل EX از سقف پانوراما نیز بهره می برد و تمامی مدل ها ۱۰ سال پشتیبانی و به روز رسانی نرم افزاری دارند.

کیفیت سواری کیا اسپورتیج ۲۰۲۲ بستگی به نوع موتور آن دارد. اکثر تریم ها از یک موتور ۴ سیلندر ۲.۴ لیتری استفاده می کنند که ۱۸۱ اسب بخار قدرت تولید می کند و اکثر خریداران را راضی می کند، با این حال، کسانی که خواهان خودروی قدرتمندتر با شتاب بیشتر هستند می توانند تریم SX Turbo را تهیه کنند. موتور چهار سیلندر توربوشارژر با قابلیت تولید را انتخاب کنند. ۲۳۷ اسب بخار

قیمت نوع پایه LX حدود ۲۵۳۰۰ دلار و قیمت نوع SX توربو حدود ۳۴۹۶۰ دلار است. اگر این خودرو وارد کشور ما شود، چه محدوده قیمتی برای آن می توان انتظار داشت؟

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

مربوط به: چی

برای دسترسی سریعتر: