کوزنز به اتهام تجاوز و کشتن سارا اورارد به حبس ابد محکوم شد


وین کوزنس پلیس بریتانیایی به جرم تجاوز و کشتن سارا اورارد پس از ربودن او از خیابانی در لندن به حبس ابد محکوم شد.

کوزنز ، یک مقام 48 ساله لندن ، به قتل ، تجاوز و آدم ربایی اعتراف کرد و حکم حبس ابد به این معنی است که وی مجازات مشروط ندارد.

جسد ایورارد سرانجام در 50 مایلی محل ربوده شدن وی پیدا شد.
پلیس متروپولیتن/خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ
چهارشنبه ، 10 مارس 2021 ، سیگنال گمشده ای برای سارا اورارد خارج از دادگاه پویندرز در کلاپام لندن مشاهده می شود.
چهارشنبه ، 10 مارس 2021 ، سیگنال گمشده ای برای سارا اورارد خارج از دادگاه پویندرز در کلاپام لندن مشاهده می شود.
AP

پلیس مسئول سفارت اوراورد 33 ساله را در 3 مارس پس از توقف و دستبند او ربوده و مدعی شد که او قوانین قرنطینه را به دلیل COVID-19 نقض کرده است.

سپس او را با ناپدید شدن دوباره ملاقات می کند ، زیرا به سرعت از خانه یکی از دوستانش در جنوب لندن به خانه می رود. باعث نگرانی برای ایمنی زنان در سطح ملی می شود

جسد ایورارد بعداً در جنگل های کنت ، در 50 مایلی جنوب محل ربوده شدن وی پیدا شد. کالبد شکافی به این نتیجه رسید که او بر اثر فشرده شدن گردن جان خود را از دست داده است.

مردم هنگام شرکت در اعتراض در میدان پارلمان در پی ربودن و قتل سارا اورارد در لندن ، انگلیس ، 14 مارس 2021 ، از تلفن های همراه روشن می شوند. رویترز/هنری نیکولز
مردم هنگام شرکت در تظاهرات در مجلس تلفن های همراه خود را روشن می کنند. پس از ربوده شدن و قتل سارا اورارد در لندن در 14 مارس
رویترز/هنری نیکولز
هنرمند دادگاه تصویری را به تصویر کشیده است که نشان می دهد دادستان تام لیتل کی سی در حالی صحبت می کند که دیروز وین کوزنز ، افسر سابق پلیس متروپولیتن ، در اسکله ای در اولد بیلی لندن نشسته است.
هنرمند دادگاه تصویری را به تصویر کشیده است که نشان می دهد دادستان تام لیتل کیو سی در حالی صحبت می کند که دیروز وین کوزنز ، افسر سابق پلیس متروپولیتن ، در اسکله ای در اولد بیلی لندن نشسته است.
الیزابت کوک/PA از طریق AP

او پس از یک جلسه دو روزه در دادگاه Old Bailey لندن محکوم شد که در آن خانواده اوراورد در مورد ویرانی ناشی از جنایت تکان دهنده اش با وی روبرو شدند.

بخش پلیس متروپولیتن هر دو در مورد قتل و مردی که کوزن برای او کار می کرد تحقیق می کنند. نیز گفت “ناراحت کننده ، عصبانی و غمگین” از جنایات خود.

نهادهای نظارتی پلیس انگلیس در حال بررسی عدم موفقیت پلیس در تحقیق در مورد مجموعه ای از حوادث سوء استفاده از کوزنز در سال 2015 و دو مورد از این دست در فوریه امسال هستند.

پلیس جسد ایورارد را در کنت انگلستان پیدا کرد.
پلیس جسد سارا اورارد را در جنگل های کنت ، انگلستان پیدا می کند.
بن استانسول/خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ
وین کوزنز
وین کوزنز سارا اورارد را به دلیل نقض قوانین کووید -19 دستگیر کرد
(پلیس متروپولیتن از طریق AP

با کابل برق

دیدگاهتان را بنویسید