کمک صادقانه به رویداد ماه مبارک رمضان؛ گلوله کردن ۴۰۰۰۰ بسته اقامت در کرمان


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند کرمان، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان همانطور که صحبت می کنیم در محیط گلوله کردن ۴۰ هزار بسته کمک های معیشتی در قالب کمک های آمنه تصدیق شد: جهان اقامت به طور قابل توجهی تر، ۴۰ هزار بسته را کنار هم قرار دادن کرده ایم. بسته های معیشتی ۴۰ هزار خانواده در ماه مبارک رمضان.

وی افزود: قطعا ارزش آن را دارد بسته ۴۰ هزار ریالی ۲۴ میلیارد تومان را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا ارزش آن را دارد هر بسته کمک معیشتی نیز ۶۰۰ هزار ریال است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این بسته ها به همان اندازه نوک عصر در اختیار تمامی شهرستان های استانداری قرار خواهد گرفت.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان همراه خود خاص اینکه در عید سعید فطر به مستعد ابتلا به بسته های معیشتی گلوله کردن خواهیم داشت، تصریح کرد: یکی اجتناب کرده اند بهتر از زمان ها برای امور خیریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلوله کردن بسته های معیشتی ماه مبارک رمضان است. رمضان.

به منظور که حجت الاسلام حسن العدادی سلیمانی مشاور ولی فقیه در استان کرمان در محیط رزمایش یاوران مؤمن تصدیق شد:

وی ذکر شد: صالحان را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانمندان در ماه مبارک رمضان نیازمندان را فراموش نمی کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} راستا به امام علی (علیه السلام) اقتدا می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این عرف حسنه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ثواب عظیم را در ماه مبارک رمضان به بازو می آورند.

انتهای نامه / ۸۰۰۱۸ / s
این را برای صفحه اول راهنمایی دهید