کمتر از یک چهارم دانش آموزان مدارس دولتی نیویورک آزمایش COVID-19 را در مدرسه انتخاب کرده اند.


کمتر از 200،000 دانش آموز واکسینه نشده موافقت کردند که در برنامه آزمایش کووید -19 در سیستم مدارس دولتی شهر نیویورک شرکت کنند. مقامات آموزش و پرورش روز چهارشنبه در جلسه شورای شهر فاش شدند.

192،705 دانش آموز در کلاس های K-12 موافقت کردند که امسال در آزمایشات تصادفی هفتگی مدرسه امسال شرکت کنند. این تنها بخشی از کل جمعیت واجد شرایط است. اپیدمیولوژیست ها می گویند در صورت آزمایش همه دانش آموزان واجد شرایط ، تصاویر دقیق تری از انتقال ویروس کرونا ثبت می شود.

مارک ترکر ، نماینده کنگره گفت: سیستم مدرسه حدود 500000 دانش آموز ابتدایی دارد که همه آنها زیر 12 سال واکسینه نشده اند. رئیس کمیته آموزش شورا در طی آزمایش ، دانش آموزان Pre-K و 3K به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نگرفتند و همچنین دانش آموزان واکسینه نشدند. شماره های ثبت نام امسال تا پایان اکتبر منتشر نمی شود. اما سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کردند.

همچنین تعداد نامعلومی از دانش آموزان واجد شرایط واکسن وجود دارد. اما واکسینه نشده اند در بخش شهر ، 74 درصد از کودکان 12 تا 17 ساله واکسینه شده اند ، اگرچه داده ها دانش آموزان مدارس دولتی را حذف نمی کنند.

تریگر در مورد درصد کودکانی که به این آزمایش رضایت دادند گفت: “این اعداد چندان اطمینان بخش نیستند.”

شهردار بیل دو بلاسیو از بازگشایی مدرسه برای خودآموزان در پاییز امسال بدون هیچ فاصله ای دفاع کرد. او بار دیگر بر این باور است که مدارس شهر نیویورک هستند “استاندارد طلایی” ایمنی از نظر آزمایش مقررات مدرسه و واکسیناسیون پس از چالش های حقوقی فراوان این شهر روز دوشنبه دستور واکسیناسیون را برای همه کارکنان DOE با معافیت محدود مذهبی و پزشکی اجرا کرد.

اما این شهر دستور واکسیناسیون برای دانش آموزان در مدارس دولتی ندارد. در عوض ، از یک آزمون تصادفی هفتگی استفاده شد که در آن 10 درصد از دانش آموزان واکسینه نشده تمام مدارس فرم رضایت نامه را پر کردند.

این یک قدم عقب تر از مرحله آزمایش سال گذشته است. این امر مستلزم آن است که همه مدارس 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان خود را به تنهایی آزمایش کنند. تا دسامبر 2020 ، 90 students از دانش آموزان شرکت کننده در یادگیری حضوری (در آن زمان ، کمتر از 20 of از 960،000 دانشجوی ثبت نام شده در سیستم) به آزمایش هفتگی رضایت دادند.

در ماه آگوست مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است که دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده به صورت هفتگی آزمایش شوند. با توجه به اینکه منطقه مدرسه محلی می تواند تصمیمات دقیقی در مورد نحوه غربالگری دانش آموزان اتخاذ کند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE در بیانیه ای گفت: “سطح آزمون ما کار کرده است. و با واکسیناسیون 100٪ از کارکنان خودمان ، مدرسه ما یکی از امن ترین شهرها است. “” ما با جدیت فرم های رضایت را جمع آوری می کنیم. با جمع آوری بیش از 20000 مورد در هفته گذشته. و والدین همه دانش آموزان واکسینه نشده را تشویق کنید تا فرم رضایت نامه را ارائه دهند و به ایمن و باز ماندن مدارس ما کمک کنند. “

ترایگر همچنین پرسید آیا DOE در همه مدارس به آستانه آزمون 10 reached رسیده است. او گفت که در مورد مدارسی شنیده است که کمتر از 10 درصد دانش آموزانی قبول شده اند که در این آزمون شرکت کنند.

“ما هر روز والدین و دانش آموزان را تشویق می کنیم که قدم بردارند و والدین باید رضایت خود را امضا کنند. این چیزی نیست که ما آن را نادیده بگیریم. ما هر روز فشار می آوریم ، “Conyers گفت ، و افزود: “ما به کمپین واکسیناسیون خود به کمپین رضایت خود ادامه می دهیم. تا بتوانیم در رویکرد چندلایه خود به یکی از ستون ها پایبند باشیم. “

تریگر گفت که DOE به اطلاعات بیشتر مانند ثبت نام ، میزان حضور و واکسیناسیون در بین دانش آموزان نیاز دارد.

“این واقعیت که شما ندارید اطلاعات اساسی برای کمیته های امروز و عموم مردم. امروز شما ندارید … این غیر قابل قبول است ، “او گفت.

دیدگاهتان را بنویسید