کمبود نیروی انسانی 20 درصد از بازداشت شدگان را تحت بازداشت قرار داده است. کند کردن تلاش های مخرب


یکی از بزرگترین زندانهای جزیره رایکرز در حال حاضر در نتیجه شیوع COVID-19 در تعطیلی است ، آخرین تأثیر بحران جاری که عملیات زندان را مختل کرده و تلاش ها برای حفاظت از زندان را مختل کرده است. کاهش تعداد زندانیان

بازداشت اجباری 900 زندانی را که در مرکز اصلاحات اوتیس بانتوم بازداشت شده بودند ، تحت تأثیر قرار داد ، یکی از دو محوطه ای که شهردار بیل دو بلاسیو روز دوشنبه از آن بازدید کرد و حدود 300 نفر نیز در دیگر زندان های جزیره پخش شده اند.به این نامگذاری هفته گذشته اعمال شد. اما در کنفرانس مطبوعاتی در مورد Rikers از شهردار نامی برده نشد.

ژانت مریل ، سخنگوی خدمات درمانی اصلاحی گفت که این اولین باری است که کل زندان از زمان شروع همه گیری قرنطینه شده است. او ادعا می کند که این اقدام بی سابقه ناشی از کمبود کارکنان است که باعث شده وزارت اصلاحات نتواند زندانیان تازه وارد را که در جزیره ریکرز در انتظار تخت خواب هستند به درستی ردیابی کند.

مریل در ایمیلی نوشت: “DOC نمی تواند یکپارچگی استراتژی قرنطینه CHS ، یعنی آزمایش به موقع و گروه بندی بیماران یا اسکان بیماران را حفظ کند.” “بسیاری از بیمارانی که نتیجه آزمایش آنها مثبت است ممکن است منجر به این شود که بسیاری از بیماران منتظر پیدا شدن و/یا نگهداری شوند.”

دی بلاسیو از پیشرفت شهر در تثبیت زندان استقبال کرد. در میان خودآزاری و خشونت در میان زندانیان از جمله عدم وجود افسران اصلاحی اما بسیاری از زندانیان در جزیره رایکرز می گویند هرگونه پیشرفتی انجام خواهد شد. با تشدید محدودیت های مربوط به COVID مانع می شود

تا روز چهارشنبه ، بیش از 20 درصد از 6000 زندانی در زندان به دلیل آنها “احتمالاً آلوده” بوده اند ، به این معنی که آزمایش آنها مثبت نبوده یا علائمی از خود نشان نداده اند. اما اعتقاد بر این است که در تماس نزدیک با موارد شناخته شده بوده است. این نسبت نشان دهنده افزایش قابل توجهی از اواخر ژوئیه است و تنها 1 of از زندانیان باز شناخته شده اند.

این بازداشت همچنین مانع از آن می شود که تعداد بیشتری از زندانیان در دادگاه های لازم برای خروج آنها از جزیره شرکت کنند. حتی برای ملاحظات اولیه آنها. ”

در تماس تلفنی روز پنجشنبه یکی از زندانیان خواست نامش فقط آلفرد باشد. گفته می شود که وی موظف به موافقت با درخواست اعتراض این هفته بوده است که وی را از رایکرز خارج کرده و وارد برنامه درمان دارویی می کند. اما در واحدی که به گفته او فاقد افسران اصلاحی و “فقط بدتر”

“مردم اینجا و چپ و راست چاقو می شوند. او گفت: “من احساس می کردم یک گروگان هستم.” “من هرگز در زندگی ام اینقدر مشتاق رفتن به دادگاه نبوده ام.”

در حالی که فرماندار کتی هوچول این هفته فرمان اجرایی را امضا کرد. با هدف افزایش محاکمات مجازی در زندان ها. وکلای مدافع گفتند این سیاست تأثیر چندانی ندارد. بسیاری از زندانیان هنوز باید از طریق جزیره توسط افسران اصلاحات برای دسترسی به غرفه های ویدئویی رانده شوند. که در دوران قرنطینه رخ نداده است

وزارت اصلاحات کمترین میزان واکسیناسیون گزارش شده را در بین ادارات شهرها دارد و تنها 48 درصد از کارکنان آن جمعه گذشته این دارو را دریافت کرده اند. هنوز تعداد زندانیان کمتر است و 41.3 درصد آنها تا 17 سپتامبر (آخرین تاریخ موجود) یکبار شلیک کرده اند.

با این حال ، برخی از زندانیان بازداشت را یک اقدام احتیاطی نمی دانند. ویلیام سنفورد ، 35 ساله ، گفت 21 نفر از نمایندگان آژانس وی مجبور به بازداشت بیش از یک ماه شده اند. اگرچه هیچ کس از ماه آگوست مورد آزمایش قرار نگرفته یا علائم آن را نشان نداده است.

این قرار ملاقات به این معنی است که او قادر به دیدار همسر یا پسر هشت ماهه اش نیست. اگرچه این شهر ممنوعیت بازدید از تابستان را به طور رسمی لغو کرده است.

سانفورد می گوید: “برای آنها راحت است که بگویند” خوب ، شما در معرض دید قرار گرفته اید. ” “سپس آنها می توانند با خیلی چیزها کنار بیایند. نه ملاقات ، نه دادگاه ، نه هیچ چیزی. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که رنج بکشیم و منتظر بمانیم. ”

هیچ گونه استعلامی از اداره اصلاحات و دفتر شهردار انجام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید