کلانتر فلوریدا فیلم کمپپی را برای FBI تغییر می دهد


کلانتری شهرستان پینلاس ، فلوریدا روز چهارشنبه تأیید کرد که فیلم های نظارتی را از اردوگاه منطقه به FBI منتقل کرده است ، زیرا شکار برایان لاندری در ناپدید شدن و مرگ گابی پتیتو ادامه دارد.

تصویر مربوط به پارک فورت دی سوتو است ، در فاصله 75 مایلی خانه لباسشویی در بندر شمالی ، جایی که این پناهنده 23 ساله اخیراً در 8 سپتامبر به همراه والدین خود در آنجا کمپ کرده است.

تراویس سیبلی ، سخنگوی کلانتری شهرستان پینلاس در ایمیلی اعلام کرد که این ویدئو روز سه شنبه برای فدرال رزرو ارسال شده است. اما س questionsالات بیشتری را برای FBI ارسال کرده است.

استیون برتولینو ، وکیل خانواده لاندری ، این هفته تأیید کرد که لاندری و والدینش کریس و روبرتا در 6 و 7 سپتامبر در کمپ بودند.

برتولینو در مورد ادعای چپمن ، ستاره تلویزیونی دوانی “Dog the Bounty Hunter” ، اظهار کرد که لباس های شسته شده تا 8 سپتامبر در پارک فورد دی سوتو بوده است ، اما والدین لاندری بدون او محل کمپ را ترک کردند.

چپمن روز شنبه خود را در جستجوی لباس شویی قرار داد و روز چهارشنبه اعلام کرد که شکار خود را به طور رسمی از فورت دی سوتو آغاز کرده است.

تیم جستجو تقریباً دو هفته است در حال کاوش در پارک دیگری به نام Carlton Reserve ، در نزدیکی خانه Laundrie است ، بدون اینکه اثری از دوستی با او باشد.

تصاویر محل اردو نشان می دهد که برایان لاندری پناهنده ممکن است 75 مایل از خانه خود در بندر شمالی فلوریدا فاصله داشته باشد.
اداره پلیس موآب

یک لباسشویی با دوست دختر 22 ساله اش پتیتو در حال سفر به کشور است وقتی یک لانگ آیلندری به طرز مرموزی ناپدید می شود.

لباسشویی در 1 سپتامبر بدون Petito به خانه بازگشت و جسد او در جنگل ملی پیدا شد. Bridgers-Teton در 19 سپتامبر

لباسشویی که از 14 سپتامبر فرار کرد ، متهم به مرگ او نشد. اما این یک شخصیت جالب در پرونده بود که به قتل محکوم شد.

نام او بر اساس حکم بازداشت هفته گذشته به اتهام کلاهبرداری فدرال صادر شد. به دلیل استفاده از کارت بانکی شخص دیگری

دیدگاهتان را بنویسید