کشف مطالبات نمایندگان البرز از وزارت راه و شهرسازی/شهر جدید مهستان


به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، علی حدادی نماینده مردم ساوجبلگ، نترآباد، طالقان و چهارباغ در شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه مسکن مهر ۱۳۶۶ و افتتاح واحد مدرسه ۱۵ کلاسه شهید وادی زاده اظهار داشت: : قرار نیست استان البرز در کشور مشکل مسکن داشته باشد و زیرساخت مسکن ملی در شهرستان مهستان جدید وجود ندارد.

وی افزود: باری که بر روی موضوع مسکن در استان البرز و شهر جدید هشتگرد گذاشته شده، استان البرز را با مشکلات جدی مواجه کرده است.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه زیرساخت ها باید کمبودها شناسایی و با جدیت برطرف شود، تصریح کرد: در حال حاضر جدید شهرستان مهستان در حوزه آموزشی و آموزشی قرار دارد. رشته. مراکز بهداشتی و درمانی حتی در سهمیه سرانه نانوایان با مشکلات جدی مواجه هستند[[auankefil-kwotapercapitaDqiqg[all-furnaraqedjiffaċċjaproblemiserji

حدادی خطاب به مسئولان استانی و معاون وزیر با اشاره به اینکه شهر جدید مهستان از نظر سرانه بهداشتی و درمانی یک تخت بیمارستانی ندارد، تصریح کرد: ساخت بیمارستان در شهر جدید مهستان بسیار است. مهم. .

سخنگوی کمیسیون شورای مجلس با بیان اینکه در شهر جدید مهستان در حوزه حمل و نقل عمومی مشکلات جدی داریم، گفت: راه اندازی مترو هشتگرد به سمت کرج مشکل ما لینک شد که تمام تلاش خود را کردیم. . برای اطمینان از بودجه ۴۰۰ میلیاردی برای حل آن سریعتر انجام می شود.

وی همچنین خواستار تعیین تکلیف قبرستان از سوی مدیریت شهری شد و گفت: مردم در محوطه قبرستان اموات مشکلات زیادی دارند که باید برای آن فکر عاجل کرد و مشکل جدی مردم در قبرستان است. و خدمات عمومی بازارها در دسترس مردم نیست.

حدادی با اعلام پیگیری تخصیص آب برای شهرهای مهستان، وهشتگرد و نظرآباد گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهر جدید و تصفیه خانه آب شرب از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد تا مردم از حداقل امکانات بهره مند شوند.

وی گفت: بلاتکلیفی برخی مسکن مهر متعلق به تعاونی ها نیازمند توجه دقیق برای برون رفت از این وضعیت است و تعیین تکلیف مسکن مهر که ۸ هزار واحد بلاتکلیف است و تحویل هزار و ۳۶۶ واحد مسکن مهر که اعلام شد باید انجام شود. تایید شده در این اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام/ج
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید