کشش فاجعه بار جوئی گالو مشکلاتی را برای یانکی ها ایجاد می کند.


جوی گالو را به برانکس آوردند تا به یانکی ها شتاب دهد.

اما او فقط سوالات بیشتری در مورد آینده خود در تیم مطرح می کند.

قرارداد گالو یک سال دیگر است. اما دو ماه اول به علاوه یانکی ها وحشتناک بودند و آن چیزی نبود که هر دو طرف در نظر داشتند هنگام ورود به رنجرز در موعد مقرر.

مدافع چپ ، که پس از کسب 6.2 میلیون دلار در این فصل از داوری برخوردار است ، سه شنبه شب با شکست 6-2 از رد ساکس در یک بازی سریع ، جهت گیری سختی را برای یانکی ها با نتیجه 0-4 انجام داد. کارت گارد AL در Fenway Park این پایانی مناسب برای گالو بود که در 58 بازی با یانکی ها در فصل معمولی ، 136 ضربه ، 37 پیاده روی ، 88 ضربات و 93 OPS-plus (100 میانگین لیگ) را به ثمر رساند.

با گالو ، ممکن است یکی از عاملان این جنایت در طول فصل غیر فصل تغییر کرده باشد. یانکی ها باید تصمیم بگیرند که آیا معتقدند او می تواند سال آینده با یک فصل کامل به توافق برسد یا خیر.

جوی گالو
رابرت سابو

در هشت بازی گذشته فصل عادی-دورانی که یانکی ها را تحت فشار قرار داد تا هرچه بیشتر برد داشته باشند تا به مرحله پلی آف صعود کنند-گالو فقط دو بازی در 23 ضربه خفاش به اضافه دو پیاده روی ، بدون ذکر دو دفاع گران قیمت ثبت کرد. Hit one یک ضربه عالی در خط سوم باز باز بود و Rays در یک بازی چهار نفره برای مبارزه با او بازی می کرد. یکی دیگر دریبل چپ سمت چپ بود و از تغییر دیگری استفاده کرد.

این احتمال وجود دارد که مبارزات گالو بر تصمیم فیل نوین ، مربی پایگاه سوم ، برای فرستادن آرون جادج به خانه با موشک انفرادی جیانکارلو استانتون از گرین هیولا در خانه ششم سه شنبه تأثیر بگذارد. اگر نوین قاضی بود یانکی ها می توانستند با یک کرنر یک گل را به پایان برسانند تا گالو 3-1 عقب بیفتد. این بازی در عمق دوم نایب قهرمان شد و گالو به سرعت با یک پاپ آپ ضعیف در پشت پایه سوم به سرعت این فرصت را به پایان رساند.

با این حال ، آرون بون ، سرپرست تیم سه شنبه شب گفت که از هیچ یک از تصمیمات اصلی خود از جمله پاکسازی گالو پشیمان نیست. اما وقتی خفاش او بیشتر از مواقع موفق به رد شدن نشد ، این تأثیر کمتری داشت.

دیدگاهتان را بنویسید