کشتی امیدهای جهان کشتی گیران آزاد رقبای خود را شناخت


به گزارش خبرگزاری فارس، رقابت های جهانی کشتی آزاد زیر ۲۳ سال از ظهر فردا جمعه به مدت ۳ روز در شهر پونته ودرا اسپانیا برگزار می شود.

مراسم قرعه کشی اوزان دهگانه این مسابقات امشب به وقت محلی انجام شد و نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۹ نفر حضور دارند احمد محمدنژاد جوان در دور نخست به مصاف مانوئل خاندزارتسیان از ارمنستان می رود و در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور بعد به مصاف هورست لر از آلمان می رود.

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۲۰ شرکت کننده دارد، آرمین حبیب زاده پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف اصیل آیتاکین از قزاقستان می رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که با حضور ۲۴ نفر برگزار می شود، کیان محمودجانالو در اولین مبارزه به مصاف حمزه آلاجه از ترکیه می رود و در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور دوم به مصاف سعید حسینی از فنلاند می رود. . .

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۲۰ نفر حضور داشتند، امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف سیرباز تالگات از قزاقستان می رود.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که با حضور ۲۶ کشتی گیر برگزار می شود، محمدحسین فیروزپور در دور نخست به مصاف آتامیرات چارلف از ترکمنستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر با عصمت جیتافجی میت ترکیه در دور نخست مبارزه می کند. دور دوم.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۲۴ شرکت کننده دارد، سجاد غلامی در دور اول با ترنت هیدلای از آمریکا مبارزه می کند و در صورت عبور از این حریف در دور دوم به مصاف نورتیلیک کاریپ بایف از قرقیزستان می رود.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۱۹ نفر حضور دارند، امیرحیسن فیروزپور در دور نخست با رضابک آیتموخان از قزاقستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم به مصاف آدلان ویسخانوف از فرانسه می رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۵ نفر حضور داشتند، امیرعلی آذرپیرا در دور اول به مصاف سووا از اوکراین می رود و در صورت پیروزی با برنده مبارزه ریچارد واگ از مجارستان و رادو لفتر از مولداوی مبارزه می کند. دور دوم..

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که با حضور ۱۶ نفر برگزار می شود، امیررضا معصومی در دور نخست با عادل مسیرجی از ترکیه مبارزه می کند و در صورت شکست این حریف به مصاف جانوان اسمیت از پورتوریکو می رود و راهی میلان خواهد شد. کورسوگ. از مجارستان در دور دوم.

برنامه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

جمعه ۲۹ اکتبر:
۱۰:۳۰ صبح تا ۱۵:۳۰: مسابقات کشتی آزاد اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم
۱۶:۴۵ تا ۱۷:۴۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

شنبه ۳۰ اکتبر:
۱۰:۳۰ الی ۱۵:۳۰: مسابقات کشتی آزاد اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم و یک شانس برای پنج وزن اول
۱۶:۴۵ تا ۱۷:۴۵: نیمه نهایی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد
۱۸:۳۰ الی ۲۰:۳۰: رده بندی و مسابقات فینال اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

یکشنبه اول نوامبر:
۱۶:۰۰ الی ۱۷:۴۵: دومین بازی برگشت پنج وزن
۱۸:۳۰ الی ۲۰:۳۰: رده بندی و مسابقات نهایی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

اختلاف ساعت ایران و اسپانیا ۹۰ دقیقه است، بنابراین ساعت ۱۰:۳۰ به وقت اسپانیا ساعت ۱۲:۰۰ به وقت ایران است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید