کدام بانک سود بیشتری می دهد؟


سود پرداختی به سپرده های بانکی برای بانک های مختلف متفاوت است و گاهی به ۲۰ درصد می رسد. بر اساس اطلاعات موجود، برخی از بانک ها برای سپرده گذاری سطح تعیین کرده اند و در صورتی که مبلغ سپرده از میزان تعیین شده بیشتر شود، میزان سود ۲۰ درصد افزایش می یابد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کمپرس به نقل از تجارت نیوز، بانک های آینده، بانک اختاز نوین، پارسیان و دی برای برخی از سپرده ها با شرایطی ۲۰ درصد سود می پردازند. سپرده های بانک آینده یک ساله بوده و سود ۲۰ درصد تعلق می گیرد. البته این بانک حداقل مبلغی را برای سپرده گذاری در نظر گرفته است. حداقل مبلغ سپرده در بانک آینده ۱۰ میلیون تومان است و افراد می توانند پس از یک ماه آن را برداشت کنند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

بانک اقتصاد نوین به سپرده های زیر ۲۰۰ میلیون تومان سود ۱۸ درصدی می پردازد. اما اگر مبلغ سپرده به بیش از ۲۰۰ میلیون تومان برسد، نرخ سود آن ۲۰ درصد خواهد بود. همچنین بانک پارسیان برای سپرده های زیر یک میلیارد تومان سود ۱۸ درصدی می پردازد. اما سود سپرده های بالای یک میلیارد ۲۰ درصد اعلام شد و پس از سه ماه مردم می توانند از آن برداشت کنند.

بانک دی برای سپرده های زیر ۱۰۰ میلیون تومان سود ۱۸ درصدی می پردازد. پس از سه ماه، افراد می توانند بدون پرداخت جریمه از سپرده برداشت کنند. اما اگر فردی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان سپرده گذاری کند، ۲۰ درصد سود به حساب او تعلق می گیرد. افرادی که اکانت آنها سود ۲۰ درصدی دریافت می کند، پس از یک ماه می توانند بدون جریمه آن را دریافت کنند. سایر بانک ها تا ۱۸ درصد سود به سپرده ها پرداخت می کنند.

انتهای پیام

مربوط به: بانک آیندهبانک اقتصاد نوینبانک پرشینبانک دی

برای دسترسی سریعتر: