کایل پیتس ، تازه کار فالکونز ، جت ها را در بازی برک آوت شکنجه می کند


کایل پیتس از جایگاه خود در خط نبرد بلند شد. مسیر او را به گوشه عقب منطقه انتهایی تبدیل کنید و با جان فرانکلین مایرز ، خط دفاعی جت ها بجنگید. مالکیت بازی دوم آتلانتا فالکونز در دقیقه 1:50 از کوارتر اول توسط پیتس تازه کار تنگاتنگ آنها به خط 1 حیاط رسیده بود. چهار بازی قبلی را در 18 یارد لنگر انداخت ، جایی که او از قاب 6 پا-6 خود برای عبور از مایکل کارتر دوم-پشت کرنر 5 فوت-10 جتس-استفاده کرد و به خط پایان کشید.

سپس در درب اول و آن در سرش را به طرف فرانکلین مایرز تکان داد. قبل از برخورد با زمین با یک یا دو پله خود را بلند کنید. و در اولین پاس تاچ داون حرفه ای خود به برتری شاهین ها 10-0 رسید. انتخاب شماره 4 2021 در اولین مسابقه شماره 100 ، 9 ، 119 یارد در 27 برد انجام شد. -20 در آتلانتا آتلانتا در لندن

پیتس ، همراه با 114 یارد کوردارل پترسون ، خط دفاعی جت ها را شکست ، ناسازگاری ایجاد کرد و شکافی را ایجاد کرد ، و این جفت 52 درصد از 450 متر حصار آتلانتا را به خود اختصاص داد. و پس از تنها 15 صید مجاز و یک جامدادی 120 متری در چهار بازی اول. جت ها به 16 موفقیت و 189 یارد تسلیم شدند. بیشترین خسارت از پیت در اولین بازی برک آوت او ناشی شد.

کایل پیتس روز یکشنبه مقابل جتز یک گل تاچ داون به ثمر رساند.
گتی ایماژ

“بسیاری از این مسیرها در وسط قرار دارند. این یک مدافع خط است. من اینطور بازی می کنم. ” ما فقط باید در اوایل بازی کار بهتری انجام دهیم. “

مت رایان ، دفاع میانی فالکونز اولین پاس خود را برای پیت در روز یکشنبه انجام داد. حتی اگر کار نکند و او را در 14 بازی ابتدایی دوبار هدف قرار داد که با گلزنی به پایان رسید. پنج مورد از هشت یارد بعدی پیت حداقل 10 یارد ، از جمله 16 یارد در اولین مالکیت ، و اتمام 18 یاردی در درایو دوم تاچ داون او را تنظیم کرد.

روبرت صالح ، سرمربی تیم ملی پس از بازی گفت: “آنها واقعاً خوب از خط میانی استفاده کردند و از اندازه خود به نفع خود استفاده کردند.” اما ما آن را برطرف می کنیم. ”

هر بار که تمام شد پیت در فاصله پوشش Jets پنجره ای پیدا کرد و خود را در آن نقاط برای پاس های رایان هایدن هرست و لی اسمیت ، دو دوندگی طولانی دیگر آتلانتا ، قرار داد. اما توانایی پیت در کار در داخل و خارج از زمین او را به سخت ترین انتخاب برای جت ها تبدیل کرد. در آغاز سه ماهه دوم او بریس هال را شکست داد و قبل از عقب کشیدن برای گرفتن موفق ، توپ را با یک دست گرفت.

دو ربع بعد بعد از اینکه جت ها کسری را به سه امتیاز رساندند و در میانه راه در کوارتر چهارم نیاز به استراحت داشتند. پیت همچنین دوباره به عنوان دورترین گیرنده در خط تقلا – این بار در سمت چپ صف کشید. او بدون هیچ تماسی از خط پشت خط اول عبور کرد. او سپس یک زوج مدافع را از خط میانی جدا کرد.

هنگامی که زمان پرتاب از رایان فرا رسید ، پیتس فضای کافی را ایجاد کرده بود تا بتواند از دو مدافع عبور کند و 39 یارد را بگیرد و در این حین. هنگامی که پیت به پشت افتاد و زمین را نشانه رفت تا آخرین خبر برای آتلانتا را اعلام کند ، برای اولین بار در دوران حرفه ای خود در NFL آستانه 100 یارد را شکست.

“منظور من این است که همه ما می دانیم که کایل می تواند چه کار کند ، “پترسون گفت. “همانطور که مربی همیشه می گفت. او از کایل چنین انتظاری داشت و ما نیز. »

دیدگاهتان را بنویسید