کارت صبا; سرویس جدید بانک پارسیان


باشگاه مشتریان بانک پارسیان کارتی را با طراحی و قابلیت های متفاوت برای مشتریان سایز بندی کرده است که ساباکارد نام دارد.

به گزارش کماپپرس، مشمولان صباکارت بانک پارسیان می توانند با مراجعه به باشگاه مشتریان برای خود امتیاز جمع آوری کنند و از این امتیازات و یا در قالب تخفیف هایی مانند تخفیف پوشش بیمه ای و … از بانک به عنوان کارت اعتباری استفاده و یا دریافت کنند. .

ساباکارت نیز این گزینه را به دارنده ارائه می دهد تا از تخفیف ۱ تا ۴۹ درصدی در فروشگاه های منتخب بانک پارسیان بهره مند شوند.

همچنین متقاضیان می توانند با مراجعه به بانک پارسیان به صورت حضوری ثبت نام و ساب کارت خود را به صورت آنلاین دریافت کنند.

متقاضیان باید ابتدا طرح مورد نیاز خود را برای کسب امتیاز در باشگاه فعال کنند. پس از آن شرایط و میزان امتیاز کسب شده به ازای هر نفر مشخص می شود که بر اساس آن امتیاز از باشگاه مشتریان دریافت می شود و با جمع آوری آنها می توانید از قابلیت های Finger card استفاده کنید.

لازم به ذکر است خدمات و جوایز باشگاه دارای سطوح مختلفی می باشد که بر اساس میزان پاداش مورد نظر به فرد تعلق می گیرد. بدیهی است که هر چه سطح یک فرد در باشگاه مشتریان بانک پارسیان بالاتر باشد، از پاداش و خدمات بیشتری برخوردار خواهد شد. هر مرحله یک سهمیه دارد و با دریافت سهمیه فرد وارد مرحله بالاتر می شود.

از جوایز باشگاه مشتریان می توان به خدمات ویژه شعبه، خدمات تخفیفی و … اشاره کرد که هر فرد با توجه به نیاز خود می تواند انتخاب کند.

یکی از مزایای سپرده هفت پارسیان شرکت در قرعه کشی یا عدم شرکت در قرعه کشی می باشد که مشتریان می توانند از بین آنها یکی را انتخاب کنند. مبنای قرعه کشی امتیازات کسب شده خواهد بود و بازه های زمانی شرکت در قرعه کشی در سه ماه تعیین شده است. البته در صورت عدم شرکت در قرعه کشی، سپرده انگشتی به امتیازات بانکی وی اضافه می شود.

انتهای پیام

مربوط به: بانک پارسجان

برای دسترسی سریعتر: