کارتل های مواد مخدر مکزیک از مرزهای ضعیف بایدن سوء استفاده می کنند.


مایک پمپئو وزیر خارجه سابق آمریکا گفت:

“ما این مرزهای متخلخل را داریم ، اینها [drug] کارتل ها می گویند … فقط وارد تگزاس نشوید. کالیفرنیا و آریزونا چگونه می توانند؟ اما در سراسر کشور و ایجاد شبکه پمپئو در مصاحبه ای که روز یکشنبه پخش شد ، به جان کتسیماتیدیس در رادیو WABC 770 AM گفت: “اجرای قانون در منطقه ما تحت فشار زیادی است.”

وی افزود: “کودکان در سرتاسر آمریکا به دلیل عدم موفقیت دولت در حفظ این مرز خواهند مرد.”

اظهارات پمپئو تنها چند روز پس از آن است که هفته پیش اداره مبارزه با مواد مخدر در مورد این موضوع هشدار ایمنی عمومی را صادر کرد “افزایش نگران کننده” در داروهای تجویزی تقلبی حاوی فنتانیل که در ایالات متحده یافت شده است.

DEA گفت اکثر قرص های تقلبی در مکزیک از مواد شیمیایی تهیه شده توسط چین تهیه شده و سپس به صورت قاچاق وارد ایالات متحده شده اند.

هزاران مهاجر به هائیتی و دیگر استانها بازگردانده شدند. اما حدود 12400 مهاجر در ایالات متحده آزاد شده اند.
جان مور/گتی ایماژ
مهاجران هائیتی هنگام عبور از رودخانه ریو گراند به مکزیک ، به ایالات متحده نگاه می کنند.
مهاجران هائیتی هنگام عبور از رودخانه ریو گراند به مکزیک ، به ایالات متحده نگاه می کنند.
جان مور/گتی ایماژ

با بیان اینکه امسال بیش از 5/9 میلیون قرص تقلبی کشف و ضبط شده که دو برابر میزان توقیف شده در دو سال گذشته است.

“آزمایشات آزمایشگاهی DEA افزایش قابل توجهی در تعداد قرص های تقلبی حاوی حداقل دو میلی گرم فنتانیل نشان داد. این یک داروی تهدید کننده زندگی است ، “DEA در هشدار گفت.

آژانس فدرال همچنین هفته گذشته اعلام کرد که در تحقیقات دو ماهه که منجر به دستگیری 810 نفر شد ، 1.8 میلیون قرص تقلبی حاوی فنتانیل کشف و ضبط شد.

مایک پومپئو ، وزیر خارجه سابق ، جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا را به دلیل برخورد با بحران مرزی محکوم کرد.  در این بیانیه آمده است که کارتل های مواد مخدر از ضعف مرز جنوبی استفاده خواهند کرد.
مایک پمپئو ، وزیر خارجه سابق ، جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا را به دلیل رسیدگی به بحران مرزی محکوم کرد. در این بیانیه آمده است که کارتل های مواد مخدر از ضعف مرز جنوبی استفاده خواهند کرد.
جاشوا رابرتز/گتی ایماژ

آن میلگرام ، مدیر DEA می گوید داروهای حاوی تریاک مصنوعی کشنده می توانند بیش از 700000 نفر را بکشند.

DEA همچنین بیش از 1500 پوند پودر فنتانیل را کشف کرده است که برای تولید ده ها میلیون قرص اضافی کافی است.

دولت بایدن پس از چندین تغییر یا پایان دادن به سیاست های مهاجرتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، برای محدود کردن تعداد مهاجران غیرقانونی در مرز جنوبی تلاش کرده است.

هجوم مهاجران به آمریکا  این اتفاق در حالی رخ می دهد که رئیس جمهور جو بایدن چندین سیاست مهاجرتی دونالد ترامپ را پایان داده یا لغو می کند.
هجوم مهاجران به آمریکا این در حالی است که رئیس جمهور جو بایدن چندین سیاست مهاجرتی دونالد ترامپ را خاتمه داده یا لغو کرده است.
داگ میلز-استخر/گتی ایماژ

ماه گذشته هزاران پناهنده هائیتی از مرز آمریکا عبور کردند. و در یک کمپ موقت در نزدیکی دل ریو ، تگزاس مستقر شد.

در حالی که بسیاری داوطلبانه به هائیتی بازگردانده شدند یا به مکزیک بازگردانده شدند ، حدود 12،400 مهاجر در ایالات متحده آزاد شدند. آلخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی گفت:

دیدگاهتان را بنویسید